28.05.2024

248 thoughts on “Як повідомити ZUS про виїзд з Польщі? Інструкція з фото

     1. Допоможіть будь ласка виписати дитиниу з зуса?

    1. Доброго дня. Отримували допомогу 500+ і повідомили Зус про виїзд з Польщі електронічно. Тепер прийшов лист з підтвердженням підпису вньоску. Чому мені прислали, якщо я давно не в Польщі.

    2. Доброго дня, виїхала з Польщі ще 20червня 2022року, получала допомогу 500+, пише що маю там борг, чи зможу я вже сама поїхати в Польщу на роботу? Дякую

   1. Доброго вечора, подавала заявку на виїзд ще 16 травня, писала дату виїзду 1 червня, так як точно ще незнала, але виїхала з Польщі 19 травня, у червні отримала повідомлення віД ЗУС, про те що вони отримали заявки на допомогу на моїх 2 дітей і прийшло 1000зл у мене 2 дитини. Що в такому випадку робтити

    1. Доброго дня! Я виїхала з Польші на Україну 9 липня. Подала онлайн заяву що виїжджаю. 21 липня отримала кошти 500+на двох дітей чи можу я ці кошти знімати чи залишити. ?
     І якщо я захожу в зус профіль-робочі документи там є вкладення що я подала заяву,вони на моє це повідомлення мають якось відповісти?
     Також картку банку закрила з серпня місяця,кошти ще будуть приходити?

     1. Доброго дня! Якщо подавали 03.08 на одноразову виплату 300 злотих, виплата ще не прийшла, але ми вирішили виїхати до іншої країни ЄС і подаватися там на тимчасовий захист, чи потрібно подавати заявку про виїзд ? І якщо будучи в інший країні нам прийде одноразова допомога, нам треба її повертати і як ?

   2. Коли повідомляєш зус за 7 днів до від’їзду(наприклад у вересні у перших числах )то виплати будуть того самого числа що і приходили чи можливо вони раніше нараховуються у зв’язку з подачею заяви?

   3. Доброго дня. 7 травня виїхала з Польщі та написала електронного листа про виїзд. 4 червня повернулась з дітьми назад. Як повідомити про приїзд щоб продовжились виплати

   1. Допоможіть будь ласка, титул та саме письмо писати на український чи польській?

  1. Доброго дня! Не можу залогінитися онлайн. У мене є у документах вказаний тільки логін, а паролю не написано. Підкажіть, будь ласка, як дізнатися пароль?

   1. Добрий день!Така ситуація виїхали з Польщі хотіла ще повернутись,але все-таки лишишаємось в Україні, потрібно повідомити в ZUS,але при вході виникла проблема: логін і пароль пише не вірно,і заблокували мені вхід в кабінет,як тепер бути з цим?

 1. Якщо кордон перетнули 10.04.
  А заяву подали 18.05 на що чекати і як знати чи правельно була заява і скільки часу розглядається?

  1. Ви подали онлайн? Тож підтвердження вашого повідомлення — електронний лист. А гроші за ті місяці, які ви не знаходилися в Польщі, рекомендуємо не знімати з картки

   1. Скажіть де побачити що мою заявку 500+ анульовано. Це повинно прийти на ел.почту? Чи в головний кабінет Zus?Якщо в Zus,то де знайти відповідь?

     1. Підкажіть, де можна побачити свою відмову? Бо я оформила, але хочу впевнитися.
      Дякую

   2. в законі прочитала, що виплати будуть анульовані в місяць наступний, після якого виїхали. підкажіть, будь-ласка, якщо виїхали 14.04.а виплата прийшла 12 травня, за 3 місяці. То за травень ,я виплати маю повернути, чи ні?

   3. Ви подали онлайн? Тож підтвердження вашого повідомлення — електронний лист. А гроші за ті місяці, які ви не знаходилися в Польщі, рекомендуємо не знімати з картки — чи це означає що вони убудуть повернені до бюджету без моєї участі?

 2. Добрый вечер. Если я заехал 02/03 по биометрии, получил в ужонде pesel с пометкой ukr. Больше не подавался никуда и никакие выплаты не запрашивал. Могут я выезжать например в Британию больше чем на 30 дней, при этом сохранится мой статус в Польше (18 месяцев пребывания).

  1. Добрый вечер. Вы оформили в Польше Статус Временной Защиты. Таким образом, вы можете выехать из Польши в общем не более чем на 30 дней, иначе Статуса вы лишитесь. Хочу также отметить, что мы писали о том, какие программы действуют для людей, бегущих из Украины и на каких условиях это возможно. Читайте об этом тут:
   Как участвовать в программе «Дома для Украины» в Великобритании?
   Программа Жилье для Украины в Великобритании. Детали

 3. Подали на 500+в кінці березня,виїхали в Україну 3 травня,гроші прийшли 12 травня за 3 місяці,а 16 травня відправила електронний лист про виїзд,правильно так чи ні,і чи буде якесь повідомлення,що заява прийнята?

   1. Так,відправила 16 травня,чи має бути якась відповідь від ZUS на той лист чи ні?ічи я правомірно отримала гроші за 3 місяці,якщо оформила 29 березня,а виїхала 3 травня?

 4. Доброго дня. Я поїхала з Польщі 14 квітня. Гроші прийшли на початку травня і мені їх зняла сестра а я заяву про відмову не писала, тому що незнала. Що мені робити крім того що відправити заяву на відмову про виплату?

   1. Доброго дня. Я виїхала з Польщі в серпні, мені сказали, що виплата за цей період прийде, але її так і немає. В чому може бути причина?

 5. Доброго дня!
  Якщо подавали на одноразову виплату 300 злотих, і виїхали з Польщі, чи потрібно подавати заявку про виїзд? Дякую!

 6. Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо я отримала допомогу від ООН, чи потрібно подавати заяву в ZUS, що я виїхала з Польщі?

 7. Доброго дня. Чи потрібно повідомляти ZUS про те, що допомогу на 500 плюс треба анулювати, якщо заява була подана неправильноі коштів точно не отримаю?

 8. Доброго дня! Я вірно розумію, що повідомити ZUS про виїзд з Польші можна вже після самого виїзду, через електронний кабінет, вже перебуваючи на території України? Планую їхати додому, хочу залишитися вдома, але не впевнена, що буде можливість.

   1. А якщо людина поїхала в Польщу,оформила спеціально допомогу і повернулася на наступний місяць в Україну,за цілий рік отримала кошти.Зо буде цій людині і чи можна залишити десь її дані для перевірки.????

 9. Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись! Якщо виїхала з Польщі 11травня, повертатись поки не планую в Польщу, отримала лише 300 зл одноразової допомоги, тому в ZUS не зверталась, але в разі якщо я побуду більше 30 днів в Україні , і буду змушена знову повернутись в Польщу, чи буде для мене право безкоштовної медецини по песелю?

   1. Дякую за відповідь! В такому випадку теж треба написати заяву чи не писати про виїзд чи онлайн можна заповнити?

   2. Добрий день! Підкажіть , будь ласка, якщо пробути в Україні більше 30 днів чи можна потім ще раз в‘їхати в Польщу( у разі необхідності) чи пропустить польська сторона?

    1. Можна поїхати в ЄС або якщо є дні безвізу, або віза, або на прикордонному пункті зможете доказати прикордоннику, що у є підстави для в’їзду до Польщі. Це як от довідка з роботи у Польщі, довідка про навчання дітей у Польщі

 10. Доброго дня.Якщо я подавала на300 і 500+ на дитину.Виплати не получала.Рахунок у банку закрила.Січас в Україні,чи потрібно писати заяву в ZUS?

 11. Добрий день. Скажіть будь ласка,чи треба писати заяву в Зус,якщо я 2 червня виїжджаю до України, а через 14 днів повертаюся назад до Польщі

 12. Добрий вечір! Скажіть будь ласка, якщо я подала заявку на 500+ 5 квітня, а поїхала додому 15 квітня, гроші на рахунок прийшли, а заяву про те що я виїхала не подала(,бо не знала) , гроші не знімала, чи потрібно писати заяву зараз???

 13. Доброго дня, якщо заява на 500+ була складена неправильно, коштів ніяких не отримала, а на червень нічого не оформляла, потрібно повідомляти ЗУС про виізд з Польщі?

 14. Доброго дня
  Можливо написати лист на електрону адресу у zus про виізд, щоб не заходити у особистий кабінет так як логін логін я забула

   1. Доброго дня, а що ж робити якщо я не можу потрапити в кабінет? Як написати заяву?

 15. Добрий день, виїхали з Польщі 6 травня, ЗУС повідомляли онлайн, але виплати за травень прийшли. Так повинно бути, чи їх краще не знімати?

 16. Доброго дня!
  Першого червня подали повторну заяву на 500+, за березень-травень гроші отримали
  10 червня виїжаємо додому, в такому випадку за червень ще нарахують? Бо пише що виплати не надходитимуть з слідуючого місяця після виїзду.
  Як поступити в такому випадку?

 17. Доброго вечора. Виїхала з Польші 7 травня 2022 року. 9 травня 2022 року через PUE ZUS подала лист-повідомлення згідно Інструкції. Сьогодні побачила у додатку банку, що 2 червня 2022 року зайшло на рахунок 500 злотих. Повторно подала лист-повідомлення POG сьогодні. Гроші з картки не знімаю. Згодна їх повернути, однак без процентів, оскільки повідомила вчасно. Підкажіть, будь-ласка, можливо я щось неправильно зробила? Заяву підписувала, натискаючи лише на кнопку «підписати профілем PUE». Однак, більш нічого мені не видало. Лише натиснула на кнопку і все. Можливо, заява підписана неправильно, ZUS не отримав її і через це знову зарахували кошти?

  1. Все вірно, грошу не знімайте. Та ви повідомили ZUS так як належіть.
   Ми дали роз’яснення в цій нашій статті — ZUS просить перерахувати їм кошти. Даємо й номер рахунку ZUS для повернення коштів якщо людина вже в Україні:
   https://lexukraine.com.ua/zajshlo-na-rahunok-500-zlotih/

 18. Добрий день.
  Отримала песель та згодом відкрила картку 7 квітня. Виїхала з Польщі 16 квітня. Карткою не користувалася і навіть не знаю чи нараховані кошти. Наразі знаходжусь в іншій країні, хочу тут залишитися та оформити тимчасовий захист. Скажіть, будь ласка, чи потрібно в моїй ситуації повідомляти ЗУС про від’їзд з Польщі? Та чи можу я оформити тимчасовий захист в іншій країні?

  1. Ви можете подавати на Статус тимчасового Захисту в ыншый крхні, адже через 30 днів від виїзду з Польщі, Статусу ви будете позбавлені. Але зважайте на те, що 2 країна може відмовити вам у наданні Статусу

 19. Доброго дня,я виїхала з Польщі 1червня зус закрила 30 травня
  Но мені надійшли кошти за червень.Що мені з ними робити?

   1. Вони автоматично перевидуться при закритті карти,чи потрібно перерахувати.

    1. Скажіть будь ласка,якщо я в Україні і перед тим як виїхати з Польщі,я ходила і написала заяву в самому zusі,а гроші всеодно прийшли через місяць,що робити?

  1. Іще скажіть ви перераховували з польської картки і що зробити,щоб більше не надходили,лист відправила більше місяця назад

 20. Доброго дня. підскажіть буть ласка, заїхала до Польщі 24,02 потім виїхала до України 14,04. І знову заїхала в Польщу 22,04 виїхала до УкраЇни 17.05. Чи зберігатиметься за мною можливість перебування 180 днів?

 21. Добрий ранок. Підкажіть де можна глянути номер своєї справи(для повернення коштів). Дякую

 22. Доброго дня! Виїхали з Польщі 16.05., потім поїхали знову в Польщу на 2 дні і зараз на території України. Мені прийшло 500+, проте без вказівки за який місяць (за 2 місяці отримали ще коли були в Польщі — до 16.05). Що робити з цими грошима? Якщо за червень, то маємо на них право? Зус повідомила про виїзд сьогодні.

 23. Доброго дня. Заповнила заяву по Вашій інструкції, дякую. Все доступно.
  Роз»ясніть, будь ласка. Отримала у травні допомогу 500+ за 3 місяці. 22 травня поїхала. 14.06. подала заявку про те, що виїхала з Польщі. Чи повинна повертати кошти? Чи все правильно зробила?

   1. Доброго дня. Не можу зрозуміти за який місяць отримала 500+. Кошти завжди отримувала 1-2числа місяця. Виїхали з Польщі 27.06, в ЗУС про виїзд повідомила 26.06. А 2.07 прийшли кошти на рахунок. Це кошти за червень чі за липень? Оформлення 500+ було 22.05.2022. Дякую!

  1. Доброго дня, якщо в папці робочі документи немає документів, що робити?

 24. Доброго дня.Підкажіть будь ласка, заяву на 500 + оформили 11,04. Виїхали з Польші 19,05. Кошти 500 злотих прийшли 8,06. Заяву на виїзд подано онлайн, але нещодавно. Чи потрібно, робити повернення коштів? Дякую, за відповідь.

 25. Доброго дня. Оформили допомогу 500 +, 11,04. Виїхали з Польші 16,05. Перший раз отримали кошти 08,06. Чи потрібно робити повернення коштів?Дякую.

 26. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо я заїхала на територію Польщі 01.03.2022 року і виїхала 03.06.2022 року, подала на виплати 500+, але ще не отримала їх, чи можу я розраховувати на те, що вони прийдуть?

 27. Доброго дня. Підскажіть будьласка таке питання: виїжджаю в Україну 18.06 ( скоріш за все кордон перетну 19.06)
  Зайшла у свій кабінет ZUS кошти надійдуть за червень 20.06 чи встигнуть розглянути мою заяву до від’їзду якщо пишу її 18.06.?
  Якщо кошти таки надійдуть 20.06 мені потрібно їх повертати чи ні?
  Дякую🤗

 28. Доброго дня,скажіть будь ласка.Чи приходить відповідь на отримання листа про виїзд?

 29. Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка, я з дитиною виїхала з Польщі 18.05.2022, не повідомила ZUS бо не мала там змоги це зробити. Так завтра вже місяць, як ми в Україні. Питання таке: чи зможуть заїхати на територію стране ЄС, в тому числі і Польщі, якщо я через місяць після виїзду повідомлення ZUS про свій виїзд. Дякую

 30. Доброго дня! Виїхала з Польщі 27 травня, в Зуз ходили щоб повідомити про від’їзд на Україну, сказали що можемо отримати ще раз допомогу, а потім онлайн повідомити. Сьогодні прийшли гроші, от незнаю що робити чи повертати чи ні?

  1. Доброго дня, от і мені так само сьогодні надійшла допомога… Я теж виїхала 28 письмову заяву мені допомогли скласти в ужонді і відправила терміновим листом 27 травня , 29 писала електронну заяву в особистому кабінеті зус… Що робити не знаю. Бо мені знайома сказала що вона зняла бо дитячі виплати в Україні не отримала за червень, а жити за щось потрібно, а там вже як буде… Але вона виїхала 6 червня а заяву подавала 9 теж онлайн…

 31. Доброго дня. Виїхали з Польщі 22 травня, відмову писала в кабінеті ZUS 20 травня.

  17.06. побачила, що на рахунок прийшло 500+, повернула їх 18.06.
  20.06 мій рахунок буде автоматично вже закритий банком, чи не буде мені потім і у липні ще надходити 500+ а я не буду про це знати? Чи не буд мені потім проблем?

  1. Добрий день,як ви повертали кошти,де ви знайшли номер справи і як закривали рахунок?

 32. Добрий день підкажіть будь ласка,ми перебуваємо в Польщі з 4 Березня в квітні подали заявку на 500+, ніяких виплат не отримували,будемо їхати до України 26червня,чи потрібно повідомляти зус про виїзд

 33. Доброго дня. Якщо я 2 червня особисто ходила в ZUS, щоб повідомити про від’їзд з Польщі. Працівник мені все сама оформила і сказала, що все готово. Перед тим я оформляла 500+ і Капітал Родини Опікунський. 500+ прийшли ще в травні, а капітал родини прийшов декілька днів тому, коли я в же в Україні, але скоріш за все за ті місяці, коли я була в Польщі. Чи можу я ними скористатись?

 34. Добрий день,виїхала з Польщі 3 травня,12 травня прийшли кошти,16 травня написала електронний лист,в особистому кабінеті видно що відправлено лист 16,дата читання 17,відповідь ніяка не приходила,а сьогодні 21 червня знов надійшли кошти,що робити,бачу що можна повернути,але як зробити щоб більше не надходили,ще відправити лист?

 35. 27 травня виїхала з Польщі та повідомила зус онлайн. 21 червня прийшла допомога..Мені необхідно її повернути?

    1. Доброго дня.Виїхали з сином 6.01 в Україну,по деяких обставинах син лишається в Україні на місяць,я повертаюся до Польщі,чи потрібно подати заяву на відмову +500.Дякую.

 36. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо я повертаюся на Україну, пишу заяву в zus і можливо так станеться що потрібно повернутися назад до Польщі, звісно на протязі 30 днів. Чи можна буде поновити виплати?

 37. Добрий день. Якщо плануємо повертатись на Україну 8.07 перетин мабуть буде 9.07. ZUS повідомлю обов’язково. Чи отримаю за 07 місяць кошти?

  1. Доброго дня.Підскажіть що робити?Я 1червня отримала кошти.А 10 червня написала лист про виїзд.Виїхала 18 червня.Але ось 30 червня знову прийшли кошти…Не знаю що тепер робити…

 38. Добрий день. Зайшли сьогодні гроші я повернула на рахунок zus ,але підскажіть як закрити карточку банку ? Ми коли були в Польші ходили до банку то сказали що вона сама закриється.

 39. Доброго вечора я виїхала до України на декілька днів і думала повертатись назад до Польщі,але по сімейних обставинах змушена залишитись в Україні. Як мені правильно заповнити заяву поки не пройшло 30днів щоб закрити рахунок і неприходили мені кошти 500плюс.

 40. Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, за скільки днів краще подати заяву про відмову на 500+, якщо 6.07 буду повертатись до України? Чи маю право на кошти за 07 місяць?

 41. ДОБРОГО ДНЯ ВІДПРАВИЛА ЗАЯВУ НА СКАСУВАННЯ 500+ ПРО ВИЇЗД 05.05 А ГРОШІ ПРИЙШЛИ ВСЕОДНО 5 МІСЯЦЬ ЩО РОБИТИ

 42. Добрий день. Якщо плануємо повертатись на Україну 09.07. ZUS повідомлю обов’язково. Чи маю право отримати за 07 місяць кошти?

 43. Доброго дня ходили в ZUS сказали що ми повертаємось на Україну..проходить місяць і гроші приходять 500+ чи потрібно писати онлайн заяву про відмову чи ні!!

 44. Доброго дня, якщо в папці робочі документи немає документів, що робити?

 45. Доброго дня скажіть будь ласка якщо я виїхала з Польщі 13 червня і не повідомила в зусіа збираюся повідомити тепер чи прийде мені штраф якись

 46. Скажіть будь-ласка, якщо кошти приходять за червень і липень, я їх повертаю на рах. ZUS чи пропустять при вїзді до Польщі?

 47. Доброго дня , перетнула кордон 03.07.22 заяву відправила 21.07.22 про відмову 500+.
  Кошти надійшли 21.07 (500зл) я так розумію їх не знімати чи потрібно ще якусь додатково писати заяву ?
  Трішки заплуталась в інформації , поясніть будь ласка )

 48. доброго вечора. Підскажіть я виїхала із Польщі 14.04 ,що потрібно повідомляти дізналась пізніше. Вроді була повідомила але напевно не правильно так як ніде не бачу того листа,кошти прийшли знов. Сьогодні знов повідомила от тепер лист бачу,кошти поверну на їх рахунок. що мені за це буде,так як уже скільки часу пройшло? і де взяти номер справи щоб вписати коли повертаєш кошти?

  1. В ZUS поідомляли, що кошти будуть поступати на рахунок отримувачів з України навіть після повідомлення в ZUS . Тож гроші за ті місяці, які ви не були в Польщі, поверніть на рахунок ZUS — як вказано в нашій статті:
   https://lexukraine.com.ua/zajshlo-na-rahunok-500-zlotih/

 49. Добрий день ! Якщо я виїхала з Польщі 28.05, а діти лишилися в Польщі під опікою бабусі. Діти виїхали 16.07. Зус повідомила про виїзд дітей 14.07. Треба повертати виплату 500+ за червень і липень ? Діти ж були в Польщі, а допомога ж на них ?

 50. Доброго вечора.
  Заїхали 26.02
  Виїхала 17 квітня . В травні отримала за 3 місяці гроші.
  На той момент коли їхали зверталася в зус , вони не знали як закрити виплати, сказали очікувати!! Я не попереджувала про виїзд. Коли була в Україні , звонила в зус, казали що не знімайте за травень. Що робити тепер? Чи не буде проблем тепер? Чи не буде штрафу? Написати лист з поясненням?

 51. Доброго дня. Якщо я виїхала 24 травня і не закрила виплату 500+. Я думала що повернуся в Польшу. Потім в червні прийшли гроші і я їх зняла так як думала що місяць відстроковий. Ще треба було дитині робити операцію. Писала листи в зус кабінеті щоб зупинили мені виплачувати. Мені прийшов лист що я должна заповнити заяву в зус на призупинення. Я цю заяву заповнить не вмію. Зараз знову прийшли гроші за липень, я їх не знімаю і готова повернути за червень. Допоможіть мені будьласка.

 52. Добрий день
  Якщо не подавали заявку на новий період з червня, бо планували повернення в липні, чи потрібно було повідомляти Зус?

 53. Доброго дня. Дякую за методичну допомогу у відправленні заяви про виїзд. Але в мене ще є таке запитання: на мою доньку оформляли ще якусь допомогу крім «500+», але я незнаю яку, тому що її не отримували. Хвилююся, щоб не було з цим проблем. Можливо якось можна про це дізнатися. Мені здається там йшлося про суму 120 зл.

 54. Виїхала з Польщі 29.05. і не повернулася. Подала в zus заявку і повернула отримані гроші за червень. У липні надійшли кошти знову….чому? І що робити….?

 55. Добрий день ,скажіть будь ласка, виїхала з Польщі 8.07, а гроші на дитину отримала 13.07, чи потрібно їх повертати. І підскажіть таке питання, читаю, щр багатьом ще приходять кошти після закриття в зус і їх потрібно повертати, а якщо закрита картка, як це робити і чи видно, що кошти ще надходять. Боюсь, що прийдуть кошти, а я не буду знати про це.

 56. Доброго ранку. Підкажіть будь-ласка, я отримую на дитину 500+, в серпні місяці планую повертатись до дому, за скільки днів до від’їзду я повинна повідомити про виїзд?І якщо я планую повертатись після 20 чисел, чи на рахують мені допомогу за серпень? Якщо так, мені потрібно буде її відправити? Дякую за відповідь.

 57. Підкажіть, будь ласка, де знайти номер справи для повернення коштів?

 58. Доброго вечора! Якщо зараз відмовлюся від 500+, але повернуся до Польщі протягом 30 днів, чи зможу поновити виплати допомоги 500+?

 59. Доброго вечора. Якщо жінка виїхала в Україну зробити документи і не вклалася в 30 денний термін. Що тоді робити?

 60. Доброго дня. Як відмовитися від виплат 500+ , якщо не можу зайти у свій кабінет. Виїхала з Польщі в Україну.

 61. Доброго дня,допоможіть мені,я виїхала з Польщі 22липня і зус про це не повідомила, що робити?

  1. Все вірно — ZUS так й попереджав , що система швидко не оновлюється — і гроші ще можуть надходити місяць-два. Тому їх треба повернути.
   Розповіла про це я тут https://youtu.be/NJ1FQ0mf45o
   Ми дали роз’яснення в цій нашій статті — ZUS просить перерахувати їм кошти. Даємо й номер рахунку ZUS для повернення коштів якщо людина вже в Україні:
   https://lexukraine.com.ua/zajshlo-na-rahunok-500-zlotih/

 62. Дякую за статтю, корисна та інформативна. Все зробила по інструкції за 15 хвилин.

 63. Доброго вечора! Хочу подати заявку онлайн, але не можу залогінитися. Логін є (написаний у документах, коли реєструвалася у zus) , а паролю щось не можу знайти ( Підкажіть, будь ласка, де має бути написаний пароль?

 64. Слава Україні. Виїхали з Польщі 06.08.2022, думали до вересня будемо повертатися, тому не писала повідомлення про відмову на 500+.
  Але вдома так добре, хоч і страшно, що вирішили залишитися і відповитися від соціального захисту тільки зараз.

  Те, що кошти за серпень повернтати не потрібно — це я розумію. Питання:

  Яку дату вказувати про виїзд з Польщі? 6.08 чи сьогоднішню, коли я прийняла рішення про відмову. Якщо я вкажу 06.08 — то чи не будуть штрафи і проблеми на кордоні за те, що не повідомила протягом 7 днів після виїзду?

  Чи можна вказати сьогоднішню дату і сьогодні написати відмову?

 65. Доброго дня. Чи потрібно сповіщати ZUS у разі тимчасового виїзду з дитиною на 15 днів НЕ в Україну, а в країни шенгенської зони та інщі?

 66. Доброго дня! Хочу повідомити про виїзд з Польщі, подавши заявку онлайн. Логін у мене написаний у документах з зусу, а пароль не вказаний. Пробувала, щоб надіслали пароль через e-mail, пише, що невірні дані. Хотіла зареєструватися ще раз, пише, що вже є профіль з такими даними. Підкажіть, будь ласка, що робити і як дізнатися пароль?

 67. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, якщо подала заявку онлайн про виїзд з Польщі, то кошти на рахунок зусу можна перевести одразу чи потрібно дочекатися відповіді на заявку? На який номер рахунку зусу перевести кошти? Якщо повернулася в Україну 25 травня чи потрібно повернути кошти за травень чи тільки за червень?

 68. Доброго дня! перед від’їздом з Польщі ходила в зус особисто і писала заяву на анулювання допомоги, її прикріпили в електронному кабінеті і я відмінила заявку все як показувала консультант, на мої питання чи ще щось потрібно робити аби анулювати відповіли що вже все як треба зроблено. Через три місяці прийшла виплата за той час коли мене і дітей там вже не було, в кабінеті є тільки заявки на допомогу і я не можу знайти запит на відміну. В кабінеті зробила відкликання кожної заяви знову. Щось іще потрібно робити? як знати чи буде нарахована пеня за ці кошти що мені надіслали? коли і як мають повідомити про те що їх потрібно повернути? і чи можна їх повернути з українського банківського аккаунту, якщо мама якраз була в Польщі і зняла ті кошти з моєї польської карти, не знаючи, що нарахували зайві?

 69. Добрий день,закрили виплати 500+ 1 липня за червень у липні прийшли кошти все добре,але у серпні знову є гроші,що мені робити?

 70. Добрий день.Коли повідомляєш зус за 7 днів до від’їзду(наприклад у вересні у перших числах )то виплати будуть того самого числа що і приходили чи можливо вони раніше нараховуються у зв’язку з подачею заяви?

 71. В банку радили закривати рахунок перед від’їздом. Чи не становитиме це проблеми для зус? Якщо я напишу заяву. Виїду. Прийдуть кошти…на рахунок якого немає вже…
  Чи кошти тоді не зможуть на нього надійти?
  Заплуталась( допоможіть, будь-ласка!

 72. Доброго дня. Виїхала з донечкою з Польщі до України 15.08, думали вертатися, але не будемо. На сайті zus автоматично дає дату виїзду того дня, коли робиш заяву. 1.09 подали заяву і в цей же день прийшли гроші на карту. Що тепер робити? Тридцять днів з виїзду ще не минуло…

 73. Я виїхала з Польщі 30/08 і подала заяву на закриття виплат 500+, тому що не знала, чи встигну повернутись назад до 30 днів. Питання: якщо я повернусь раніше 30 днів виплати можна відновити? І якщо повернусь більш, ніж ч-з 30 днів, то право на такі виплати буде втрачено?

 74. Доброго дня! В мене така проблема не натходять виплати за серпень 500+ така ситуація що в мене дві заяви на один період чи можно якось відредагувати, може можно видалити одну?

 75. Добрий день! Все зробила по вашій інструкції.Вам велике дякую за важливу роботу! Що робити якщо надійдуть гроші на польську картку? Як їх повернути? Дякую!

   1. Добрий день, підскажіть будь ласка, ще в березні отримала одноразову грошову допомогу 300 зл, а найближчим часом планую покинути Польщу на термін більший 30 днів, чи потрібно повідомляти про це Zus?

 76. Добрий день. Підкажіть, будь ласка, яку адресу потрібно вказувати в заяві про виїзд з Польщі? Дякую.

 77. Доброго дня.
  Нещодавно повернулись до дому, складаю заяву онлайн про відмову від 500+, не можу збагнути, на першій сторінці зазначати адресу проживання — де я жила в Польщі, чи Українську, де проживаю зараз. Спочатку написала Українську адресу, а тепер думаю що треба таки вказати Польську, де жила. В коментаряхне бачу такого питання, як вірно? Допоможіть!

 78. Якщо я їду 01.10.2022 в Україну, то чи можу я користуватися тими грішми, які прийдуть у жовтні?

 79. Я отримувала допомогу на діток 500+ і на меншу дитину до 3 років. Та що 500+ заявку про закриття подала онлайн, та що до 3 років вже не отримую так як вона була призначена до 31.08. Чі потрібно на цю допомогу також подавати заявку чи вона автоматично анульована?

 80. За який місяць отримуємо 500 ? Якщо в жовтні виїхали з Польщі і отримали в листопаді 500. Не поверталися до Польщі і заява в зус про виїзд повідомлена. Чи потрібно повертати 500?

 81. Добрий день, підскажіть, будь ласка, оформила одноразову виплату 300 злотих в квітні, виплату отримала і закрила карту. Чи треба мені звертатись в ZUS і повідомляти про виїзд з Польщі, чи ні? Якщо я більше не маю отримувати виплати.

     1. За який місяць отримуємо 500 ? Якщо в жовтні виїхали з Польщі і отримали в листопаді 500. Не поверталися до Польщі і заява в зус про виїзд повідомлена. Чи потрібно повертати 500?

 82. Доброго дня.Чи може песель УКР бути перешкодою в отриманні прихистку в іншій країні.Отримала 300зл.Ще немає місяця як виїхала з Польщі.Чи потрібно кудись звертались для анулювання песеля УКР?

 83. Доброго дня, допоможіть будь-ласка розібратись: виїхали з Польщі до іншої країни ЄС 18.12 і 21 за межі ЄС. До ЄС повертаємось 20.01, до Польщі 21.01. Чи потрібно попереджати Zus про такий виїзд?

 84. Добрий вечір, я не можу зайти до особистого кабінету ZUS, хоча ввожу і логін і пароль — вірно мені видає: «невірно введений логін чи пароль»
  Натискаючи на вкладку “увійти через надійний профіль/login.gov.pl пропускає у профіль після введення моїх даних, але я нічого не можу зробити бачу лише свої данні.
  Таким чином не можу подати данні на повернення 500+
  Я уже не в Польщі!
  Що мені робити підкажіть!
  Дякую
  Хочу все повернути щоб не було проблем, а їхати в Польщу зараз не маю можливості
  Дякую

 85. Забрали статус укр я поновили виіжала до України 8листопада повернулася 16листопада за січень неприйшли 500+ звернулася до ZUS написала заяву. Чи є ймовірність що буду отримувати ці кошти і надалі?дякую

 86. Доброго дня! Чи потрібно мені писати якусь заяву в ZUS або йти до ужонду, якщо я планую виїхати в іншу країну і отримати там захист, але я не подавала на жодні виплати в Польщі та не оформлювала польську картку, але маю Песель укр?

 87. Доброго дня. Я виїхала з Польщі до України у середині грудня, пізніше повідомила ZUS (через місяц), як не повернулася. Допомогу 500+ більше не отримувала. Але зараз мені прийшло повідомлення, що я начебто виїхала з Польщі в липні і не повернулася і тепер повинна повернути кошти, які отримувала раніше. Хоча насправді я виїзджала до України в липні на два тижні і повернулася. Моя дитина ходила там до школи. З цією проблемою я зіткнулася в листопаді, коли в Ужонді мене повідомили, що я типу незаконно перебуваю в Польщі. Пізніше з»язувалось, що збій в системі, хоча в паспотрті є печатка і все вдалося залагодити. Але тепер я знаходжусь в Україні, а в ZUS не відображається, що я перебувала до грудня на території Польщі. Що мені робити в даній ситуації?

 88. Добрий день.
  Підкажіть, будь ласка, якщо перед від’їздом в ZUS подавалася заява (письмова паперова), в банку рахунок закритий, але на наступний місяць після від’їзду прийшли нарахування (про які я взагалі не знала). Через пів року приходить лист від ZUS щоб я повернула кошти. По факту коштів я не отримала. Як поступити в даній ситуації?

 89. Добрий день.
  Підкажіть, будь ласка, якщо перед від’їздом в ZUS подавалася заява (письмова паперова)про відмову нарахувань 500+, в банку рахунок закритий, але на наступний місяць після від’їзду прийшли нарахування (про які я взагалі не знала). Через пів року приходить лист від ZUS щоб я повернула кошти. По факту коштів я не отримала. Як поступити в даній ситуації?

 90. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, донька виїхала з Польщі в Україну ще в грудні, пройшло два місяці. Тобто два місяці донька була на території України. І ось вирішила їхати до Чехії, але в пункті пропуску їй сказали, що вона може бути там тільки місяць. Питання: в неї, що досі активний статус ukr? Якщо так, то як його анулювати? Щиро дякую

 91. Доброго дня,Хочу повернути гроші, якщо двоє дітей, склад справи один?
  І можна одним платежем?

 92. Доброго дня! Як дізнатися логін у систему ЗУС якщо оформляли в ДМІН!?

 93. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, якщо дружина з дітьми приїдуть в Україну на декілька днів побачитися з татом, допомога по зус не призупиниться? Не потрібно нікого повідомляти?

 94. Доброго дня. Виїхала з Польщі 7 травня 2023 та написала електронного листа в зус, повернулась 5 червня. Чи потрібно якось повідомити про повернення щоб збереглись виплати 500+

 95. Доброго дня, допоможіть будь-ласка
  Як взяти довідку з особистого кабінету в Zus про те що я отримувала соціальни виплати, потрібно для податкової декларації в Україні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *