03.07.2022

111 thoughts on “Як повідомити ZUS про виїзд з Польщі? Інструкція з фото

   1. Доброго вечора, подавала заявку на виїзд ще 16 травня, писала дату виїзду 1 червня, так як точно ще незнала, але виїхала з Польщі 19 травня, у червні отримала повідомлення віД ЗУС, про те що вони отримали заявки на допомогу на моїх 2 дітей і прийшло 1000зл у мене 2 дитини. Що в такому випадку робтити

 1. Якщо кордон перетнули 10.04.
  А заяву подали 18.05 на що чекати і як знати чи правельно була заява і скільки часу розглядається?

  1. Ви подали онлайн? Тож підтвердження вашого повідомлення — електронний лист. А гроші за ті місяці, які ви не знаходилися в Польщі, рекомендуємо не знімати з картки

   1. Скажіть де побачити що мою заявку 500+ анульовано. Це повинно прийти на ел.почту? Чи в головний кабінет Zus?Якщо в Zus,то де знайти відповідь?

     1. Підкажіть, де можна побачити свою відмову? Бо я оформила, але хочу впевнитися.
      Дякую

   2. в законі прочитала, що виплати будуть анульовані в місяць наступний, після якого виїхали. підкажіть, будь-ласка, якщо виїхали 14.04.а виплата прийшла 12 травня, за 3 місяці. То за травень ,я виплати маю повернути, чи ні?

 2. Добрый вечер. Если я заехал 02/03 по биометрии, получил в ужонде pesel с пометкой ukr. Больше не подавался никуда и никакие выплаты не запрашивал. Могут я выезжать например в Британию больше чем на 30 дней, при этом сохранится мой статус в Польше (18 месяцев пребывания).

  1. Добрый вечер. Вы оформили в Польше Статус Временной Защиты. Таким образом, вы можете выехать из Польши в общем не более чем на 30 дней, иначе Статуса вы лишитесь. Хочу также отметить, что мы писали о том, какие программы действуют для людей, бегущих из Украины и на каких условиях это возможно. Читайте об этом тут:
   Как участвовать в программе «Дома для Украины» в Великобритании?
   Программа Жилье для Украины в Великобритании. Детали

 3. Подали на 500+в кінці березня,виїхали в Україну 3 травня,гроші прийшли 12 травня за 3 місяці,а 16 травня відправила електронний лист про виїзд,правильно так чи ні,і чи буде якесь повідомлення,що заява прийнята?

   1. Так,відправила 16 травня,чи має бути якась відповідь від ZUS на той лист чи ні?ічи я правомірно отримала гроші за 3 місяці,якщо оформила 29 березня,а виїхала 3 травня?

 4. Доброго дня. Я поїхала з Польщі 14 квітня. Гроші прийшли на початку травня і мені їх зняла сестра а я заяву про відмову не писала, тому що незнала. Що мені робити крім того що відправити заяву на відмову про виплату?

 5. Доброго дня!
  Якщо подавали на одноразову виплату 300 злотих, і виїхали з Польщі, чи потрібно подавати заявку про виїзд? Дякую!

 6. Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо я отримала допомогу від ООН, чи потрібно подавати заяву в ZUS, що я виїхала з Польщі?

 7. Доброго дня. Чи потрібно повідомляти ZUS про те, що допомогу на 500 плюс треба анулювати, якщо заява була подана неправильноі коштів точно не отримаю?

 8. Доброго дня! Я вірно розумію, що повідомити ZUS про виїзд з Польші можна вже після самого виїзду, через електронний кабінет, вже перебуваючи на території України? Планую їхати додому, хочу залишитися вдома, але не впевнена, що буде можливість.

 9. Добрий день! Допоможіть будь ласка розібратись! Якщо виїхала з Польщі 11травня, повертатись поки не планую в Польщу, отримала лише 300 зл одноразової допомоги, тому в ZUS не зверталась, але в разі якщо я побуду більше 30 днів в Україні , і буду змушена знову повернутись в Польщу, чи буде для мене право безкоштовної медецини по песелю?

   1. Дякую за відповідь! В такому випадку теж треба написати заяву чи не писати про виїзд чи онлайн можна заповнити?

 10. Доброго дня.Якщо я подавала на300 і 500+ на дитину.Виплати не получала.Рахунок у банку закрила.Січас в Україні,чи потрібно писати заяву в ZUS?

 11. Добрий день. Скажіть будь ласка,чи треба писати заяву в Зус,якщо я 2 червня виїжджаю до України, а через 14 днів повертаюся назад до Польщі

 12. Добрий вечір! Скажіть будь ласка, якщо я подала заявку на 500+ 5 квітня, а поїхала додому 15 квітня, гроші на рахунок прийшли, а заяву про те що я виїхала не подала(,бо не знала) , гроші не знімала, чи потрібно писати заяву зараз???

 13. Доброго дня, якщо заява на 500+ була складена неправильно, коштів ніяких не отримала, а на червень нічого не оформляла, потрібно повідомляти ЗУС про виізд з Польщі?

 14. Доброго дня
  Можливо написати лист на електрону адресу у zus про виізд, щоб не заходити у особистий кабінет так як логін логін я забула

 15. Добрий день, виїхали з Польщі 6 травня, ЗУС повідомляли онлайн, але виплати за травень прийшли. Так повинно бути, чи їх краще не знімати?

 16. Доброго дня!
  Першого червня подали повторну заяву на 500+, за березень-травень гроші отримали
  10 червня виїжаємо додому, в такому випадку за червень ще нарахують? Бо пише що виплати не надходитимуть з слідуючого місяця після виїзду.
  Як поступити в такому випадку?

 17. Доброго вечора. Виїхала з Польші 7 травня 2022 року. 9 травня 2022 року через PUE ZUS подала лист-повідомлення згідно Інструкції. Сьогодні побачила у додатку банку, що 2 червня 2022 року зайшло на рахунок 500 злотих. Повторно подала лист-повідомлення POG сьогодні. Гроші з картки не знімаю. Згодна їх повернути, однак без процентів, оскільки повідомила вчасно. Підкажіть, будь-ласка, можливо я щось неправильно зробила? Заяву підписувала, натискаючи лише на кнопку «підписати профілем PUE». Однак, більш нічого мені не видало. Лише натиснула на кнопку і все. Можливо, заява підписана неправильно, ZUS не отримав її і через це знову зарахували кошти?

  1. Все вірно, грошу не знімайте. Та ви повідомили ZUS так як належіть.
   Ми дали роз’яснення в цій нашій статті — ZUS просить перерахувати їм кошти. Даємо й номер рахунку ZUS для повернення коштів якщо людина вже в Україні:
   https://lexukraine.com.ua/zajshlo-na-rahunok-500-zlotih/

 18. Добрий день.
  Отримала песель та згодом відкрила картку 7 квітня. Виїхала з Польщі 16 квітня. Карткою не користувалася і навіть не знаю чи нараховані кошти. Наразі знаходжусь в іншій країні, хочу тут залишитися та оформити тимчасовий захист. Скажіть, будь ласка, чи потрібно в моїй ситуації повідомляти ЗУС про від’їзд з Польщі? Та чи можу я оформити тимчасовий захист в іншій країні?

  1. Ви можете подавати на Статус тимчасового Захисту в ыншый крхні, адже через 30 днів від виїзду з Польщі, Статусу ви будете позбавлені. Але зважайте на те, що 2 країна може відмовити вам у наданні Статусу

 19. Доброго дня,я виїхала з Польщі 1червня зус закрила 30 травня
  Но мені надійшли кошти за червень.Що мені з ними робити?

   1. Вони автоматично перевидуться при закритті карти,чи потрібно перерахувати.

  1. Іще скажіть ви перераховували з польської картки і що зробити,щоб більше не надходили,лист відправила більше місяця назад

 20. Доброго дня. підскажіть буть ласка, заїхала до Польщі 24,02 потім виїхала до України 14,04. І знову заїхала в Польщу 22,04 виїхала до УкраЇни 17.05. Чи зберігатиметься за мною можливість перебування 180 днів?

 21. Добрий ранок. Підкажіть де можна глянути номер своєї справи(для повернення коштів). Дякую

 22. Доброго дня! Виїхали з Польщі 16.05., потім поїхали знову в Польщу на 2 дні і зараз на території України. Мені прийшло 500+, проте без вказівки за який місяць (за 2 місяці отримали ще коли були в Польщі — до 16.05). Що робити з цими грошима? Якщо за червень, то маємо на них право? Зус повідомила про виїзд сьогодні.

 23. Доброго дня. Заповнила заяву по Вашій інструкції, дякую. Все доступно.
  Роз»ясніть, будь ласка. Отримала у травні допомогу 500+ за 3 місяці. 22 травня поїхала. 14.06. подала заявку про те, що виїхала з Польщі. Чи повинна повертати кошти? Чи все правильно зробила?

 24. Доброго дня.Підкажіть будь ласка, заяву на 500 + оформили 11,04. Виїхали з Польші 19,05. Кошти 500 злотих прийшли 8,06. Заяву на виїзд подано онлайн, але нещодавно. Чи потрібно, робити повернення коштів? Дякую, за відповідь.

 25. Доброго дня. Оформили допомогу 500 +, 11,04. Виїхали з Польші 16,05. Перший раз отримали кошти 08,06. Чи потрібно робити повернення коштів?Дякую.

 26. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо я заїхала на територію Польщі 01.03.2022 року і виїхала 03.06.2022 року, подала на виплати 500+, але ще не отримала їх, чи можу я розраховувати на те, що вони прийдуть?

 27. Доброго дня. Підскажіть будьласка таке питання: виїжджаю в Україну 18.06 ( скоріш за все кордон перетну 19.06)
  Зайшла у свій кабінет ZUS кошти надійдуть за червень 20.06 чи встигнуть розглянути мою заяву до від’їзду якщо пишу її 18.06.?
  Якщо кошти таки надійдуть 20.06 мені потрібно їх повертати чи ні?
  Дякую🤗

 28. Доброго дня,скажіть будь ласка.Чи приходить відповідь на отримання листа про виїзд?

 29. Доброго вечора. Підскажіть, будь ласка, я з дитиною виїхала з Польщі 18.05.2022, не повідомила ZUS бо не мала там змоги це зробити. Так завтра вже місяць, як ми в Україні. Питання таке: чи зможуть заїхати на територію стране ЄС, в тому числі і Польщі, якщо я через місяць після виїзду повідомлення ZUS про свій виїзд. Дякую

 30. Доброго дня! Виїхала з Польщі 27 травня, в Зуз ходили щоб повідомити про від’їзд на Україну, сказали що можемо отримати ще раз допомогу, а потім онлайн повідомити. Сьогодні прийшли гроші, от незнаю що робити чи повертати чи ні?

  1. Доброго дня, от і мені так само сьогодні надійшла допомога… Я теж виїхала 28 письмову заяву мені допомогли скласти в ужонді і відправила терміновим листом 27 травня , 29 писала електронну заяву в особистому кабінеті зус… Що робити не знаю. Бо мені знайома сказала що вона зняла бо дитячі виплати в Україні не отримала за червень, а жити за щось потрібно, а там вже як буде… Але вона виїхала 6 червня а заяву подавала 9 теж онлайн…

 31. Доброго дня. Виїхали з Польщі 22 травня, відмову писала в кабінеті ZUS 20 травня.

  17.06. побачила, що на рахунок прийшло 500+, повернула їх 18.06.
  20.06 мій рахунок буде автоматично вже закритий банком, чи не буде мені потім і у липні ще надходити 500+ а я не буду про це знати? Чи не буд мені потім проблем?

  1. Добрий день,як ви повертали кошти,де ви знайшли номер справи і як закривали рахунок?

 32. Добрий день підкажіть будь ласка,ми перебуваємо в Польщі з 4 Березня в квітні подали заявку на 500+, ніяких виплат не отримували,будемо їхати до України 26червня,чи потрібно повідомляти зус про виїзд

 33. Доброго дня. Якщо я 2 червня особисто ходила в ZUS, щоб повідомити про від’їзд з Польщі. Працівник мені все сама оформила і сказала, що все готово. Перед тим я оформляла 500+ і Капітал Родини Опікунський. 500+ прийшли ще в травні, а капітал родини прийшов декілька днів тому, коли я в же в Україні, але скоріш за все за ті місяці, коли я була в Польщі. Чи можу я ними скористатись?

 34. Добрий день,виїхала з Польщі 3 травня,12 травня прийшли кошти,16 травня написала електронний лист,в особистому кабінеті видно що відправлено лист 16,дата читання 17,відповідь ніяка не приходила,а сьогодні 21 червня знов надійшли кошти,що робити,бачу що можна повернути,але як зробити щоб більше не надходили,ще відправити лист?

 35. 27 травня виїхала з Польщі та повідомила зус онлайн. 21 червня прийшла допомога..Мені необхідно її повернути?

 36. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо я повертаюся на Україну, пишу заяву в zus і можливо так станеться що потрібно повернутися назад до Польщі, звісно на протязі 30 днів. Чи можна буде поновити виплати?

 37. Добрий день. Якщо плануємо повертатись на Україну 8.07 перетин мабуть буде 9.07. ZUS повідомлю обов’язково. Чи отримаю за 07 місяць кошти?

 38. Добрий день. Зайшли сьогодні гроші я повернула на рахунок zus ,але підскажіть як закрити карточку банку ? Ми коли були в Польші ходили до банку то сказали що вона сама закриється.

 39. Доброго вечора я виїхала до України на декілька днів і думала повертатись назад до Польщі,але по сімейних обставинах змушена залишитись в Україні. Як мені правильно заповнити заяву поки не пройшло 30днів щоб закрити рахунок і неприходили мені кошти 500плюс.

 40. Доброго вечора. Підкажіть будь-ласка, за скільки днів краще подати заяву про відмову на 500+, якщо 6.07 буду повертатись до України? Чи маю право на кошти за 07 місяць?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.