20.05.2024

121 thoughts on “Зайшло на рахунок 500+ злотих. Як повернути ZUS гроші?

 1. Доброго дня! Виїхала з Польщі 27 травня, в Зуз ходили щоб повідомити про від’їзд на Україну, сказали що можемо отримати ще раз допомогу, а потім онлайн повідомити. Сьогодні прийшли гроші, от незнаю що робити чи повертати чи ні?

   1. Як мені повернути 500 злотих,я в Польщі перебувала два місяця,а на рахували 1500 злотих.Справа в тому я коли виїхала з Польщі то не попередила.Але на почту зусу неоднаразово писала.

   2. Як взнати чи я припинила 500+, я робила це онлайн!і як повернути кошти у зус?

   3. Доброго дня виїхали з Польщі 2 серпня. Та подали заявку на скасування 500+ в вересні, бо не плануємо повертатись до Польщі поки що. Чи вірно ми зробили?
    Або як треба було зробити правильно підкажіть.

   4. Доброго дня. Підкажіть будь ласка виїхали з Польщі 1 серпня думали через місяць повернемося, але не повернулися залишилися на Україні. В вересні подали відмову від 500+ . Лист про виїзд не писали (не подавали).
    Чи вірно все зробили в такій ситуації

 2. Доброго дня!Ідентична ситуація,виїхала 25.03.,а 02.06 отримали кошти за 3 місяці
  Як я зрозуміла потрібно повертати тільки за два місяця.Заявку також подала,але на який рахунок повернути???
  Рахунки в інтернеті є,але чи вірні вони…

 3. Доброго дня! Хочу повернути гроші ZUS, на які не маю права. Підкажіть, будь ласка, де знайти номер справи, який потрібно вказати при відправці грошей?

  1. Також цікавить де той номер справи? бо його необхідно вказувати у призначенні платежу, мається на увазі номер профілю чи песель?

    1. Доброго дня,виїхали 7 листопада,в грудні прийшли кошти,я так розумію за листопад,чи маємо право на їх використання?

    2. Доброго дня виїхали з Польщі 2 серпня. Та подали заявку на скасування 500+ в вересні, бо не плануємо повертатись до Польщі поки що. Чи вірно ми зробили

   1. Доброго вечора! Як повернути кошти, якщо польський рахунок закрила, а в приваті сказали щоб уникнути спекуляцій з валютою приймаються Свіфт платежі лише для оплати медицини, навчання, аліменти та допомога)?????

 4. Доброго вечора, 24травня сходила в ЗУС,написала заяву,що 27 травня виїжджаємо з території Польщі. 13 червня прийшли кошти,не розумію що робити,і як поступити,як відправити кошти назад

   1. Доброго вечора ,як можно переказати гроші в Zus ,якщо в Україні відмінили міждународні перекази ,тільки з картки на картку. А на сайті вказано тільки IBAN. Підкажіть що робити в такому випадку якщо я вже в Україні? Як мені повернути гроші в Zus?

    1. Доброго вечора,ви знайшли відповідь на це питання? Я у такій же ситуації

    2. Доброго дня. У вас вийшло вислати гроші? У банку мені не допомогли

 5. Перед від’їздом в Україну я була в ZUS, і вони мені склали листа про відмову від виплат. Чому прийшла виплата 21.06?

  1. Теж так писали заяву і в зус і в уженд , що їдемо , а гроші приходять ,то ще кого потрібно наказувати , якщо ми все робимо так як потрібно ,і то нам навіть нехто не казав що десь щось потрібно буде повертати ,тим паче що повідомили , тепер навіть незнаю як і вернути телефону немає …. неможливо дізнатися не номер справи … Нічогооооо….

 6. Доброго дня, були в Польщі з 07.03 по 13.04. Гроші-надійшли ( за березень, квітень , травень) -в кінці травня.
  Повідомила про від’їзд (з території України написала).
  Отримала подяку від ZUS за інформацію про виїзд і через декілька днів -отримала ще 500 zl. Підскажіть: якщо отримані кошти за неповний місяць перебування ( 2 тижні квітня) маю повернути?

  1. Добрий день! Підскажіть будь ласка куди вам прийшла подяка з ЗУС на пошту?

 7. Доброго дня, виїзжала з Польщі з 2 дітьми 7 червня, онлайн листа написала в зус повідомила їх і що відмовляюся від допомоги. А 26 червня прийшли 1000злотих на картку, а 30 червня прийшли ще 1000злотих на картку. Мені потрібно повертати усі 2000 зл чи 1000 тільки. І де подивитись номер справи? Дякую

 8. Здрастуйте выехала с Польши 2.07.22. 500+пришло, 21.07. Должна повернуть 500 в зус.?

 9. Доброго дня. Повернулася на Україну 31.05 сама діти залишились а Пощі.А 21.06 прийшли гроші від зус.Сказали що треба повернути.Я зробила повернення по карті на той рахунок з якого прийшли.Повернення по карті пройшло успішно.Але 21.07 знову прийшли кошти від зус.Підскажіть будьласка що робити.

 10. Добрий вечір!Я перед від’їздом з Польщі повідомила ZUS про від’їзд.А якщо я повернуся через місяць я можу знову оформити допомогу?

 11. Доброго дня. Я з двома дітьми перебувала в Польщі з 08.03.2022 по 01.07.2022р включно. За цей період отримувала допомогу 3 рази ще будучи в Польщі, і ще прийшла раз допомога 09.07.2022. На цьому я думала все адже я перебували в Польші 4 міс. І 20.06.2022 особисто відвідала ZUS і написала відмову від допомоги, але 08.08.2022 знову прийшли на рахунок 1000 злотих. Що робити? Повертати ці кошти, якщо я у липні була лише один день у Польщі? Ми з дітьми перетнули кордон 02.08.2022р.

 12. Доброго дня,а якщо заблокувати карту на яку має приходити допомого 500+,то кошти автоматично повернуться назад в ЗУС?

 13. Добрий день! Скажіть, будь ласка, Польщу покинула 16.07 кошти надійшли 16.08 як повернути кошти назад, не можу зайти на сайт, бо код приходить на телефон, а картку телефонну я загубила.
  Дякую!

 14. Добрий вечір! Виїхала з Польщі 12.04. Отримала виплату «500+» за червень-серпень. Згідно Ваших інструкцій сьогодні відправила лист з особистого профілю до ZUS. Коли можна буде відправляти самі гроші на рахунок ZUS, чи потрібно спершу дочекатися відповіді на лист?

 15. Доброго дня! якщо я отримала зайву допомогу 500+ за три місяці на двох дітей хоча раніше перед виїздом вже писала відмову, повертати гроші можна однією транзакцією, чи кожні 500 злотих на кожну дитину потрібно повертати окремо (робити 6 транзакцій)? якщо я це робитиму з українського банківського аккаунту і відповідно відправлятиму у гривнях, то який курс брати для розрахунку суми?

 16. Добрий день)Підкажіть,будь ласка,якщо опікун(мама) виїхав на 3 місяці,а дитина залишилася на території Польщі,то чи потрібно повертати кошти в такому разі?

 17. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна знайти номер справи на профілі ZUS?

 18. 1вересня написала заяву що покидаємо Польщу 2 вересня в ЗУС та 120 де отримували. І покинули країну. А грощі прийшли до 25 вересня. Що робити?

 19. Здравствуйте скажите пожалуйста если я виехала 19.08 а 20 09 подала заявку на закрыття а потом я зашла 26 хотела закрыть карту мне я увидела что пришли деньги и сьнятие сразу,не напонятный с счета ,карту дома не могу найти скорей всего потеряла ((((,как теперь быть что делать помогите

  1. Деньги за тот месяц, в который были вы в Польше даже 1 день — ваши. Если потратили и за следующий месяц — рекомендую писать в ЗУС письмо на мейл UA@zus.pl (и + тут ЗУС пишет как), либо сообщите им здесь также договоритесь с ними про онлайн разговор — они консультируют по украински . либо звоните им по телефону 22 444 02 55

 20. Доброго дня!!! Скажіть будласка приїхала в польшу 26.02.23 зробила допомогу зус а виїхала 19.04.23 гроші не знімала з карточки потім приїхала в польшу 5 серпня зняла кошти пішла в зус повідомила , закрила рахунок!!
  Зус мені нічого не повідомляв про повернення коштів!!
  То я маю їм вертати чи ні???

 21. Як зрозуміти, чи ти точно виплатив всю суму? І чи ти більше нічого не повинен вітдавать? Щоб не накопичувалися проценти.

 22. Підкажіть,в профілі зникла вся інформація по 500+.Програма пропонує створити нову виплату,але мені потрібно закрити стару ,а також не можу знайти номер справи.,вхідних листів немає.В Зус відправила декілька повідомлень про виїзд,але ніякої відповіді немає вже 3 тижні,як минуло

 23. Доброго дня
  Скажіть будь ласка, 500+ приходить взагалі за минулий чи наступний місяць?
  Бо в минулому я ще в Польщі була, тобто так розумію що не маю повертати
  А в цьому мене там вже немає

  1. Вам дали відповідь на ваше питання? Бо в мене аналогічна ситуація! Дякую!

 24. Поїхала з Польщі в кінці квітня, а 500+ прийшли в жовтні (за 8 місяців). В Zus про виїзд не повідомляла, якщо кошти поверну на їхній рахунок,то вони зарахуються?

 25. Добрий день! Скажіть будь ласка, виплати 500+ надходять за минулий місяць чи теперішній? Дякую!

 26. Добрий день виїхали з Польщі 21 серпня ходила в зус особисто, але досі мені приходять кошти ,я їх повертаю вже знялася онлайн тільки не знаю чи все вірно і зараз знову планую хати чи не буде проблем на границі завчасно дякую за будь яку відповідь .

  1. Добрий день
   Якщо ми 1го грудня виїхали з Польщі, повідомила ЗУС, кошти прийшли.треба їх повертати, підкажіть будь ласка.
   Ходили 29.11 писали заяву про виїзд 1.12

 27. Добрий день планую поїхати з дитиною на один тиждень в Україну чи треба попереджати Зус

  1. Попереджати не треба — контролюйте, щоб вам в паспорт поставили штампи на кордоні!

   @viktoriia_refugee Ответ пользователю @Діана Питань все більше. Песель видається для всіх громадян України (або їх чоловіків/дружин), які прибули до Польщі після 24.02.2022, а також не мають карти побиту, карти сталого побиту, карти резидента, статусу біженця та ін. PESEL UKR можна відновити. Для цього необхідно з'явитися в ужонд (Urząd) міста, в яке ви приїхали та, пояснивши ситуацію, подати запит на оновлення статусу. А подальші дії такі самі, як і при першому отриманні PESEL UKR. #юрист #юриствиктория #песель #польша #польща #кордон #прикордонники #нетвойнероссиииукраины #остановитевойну ♬ оригинальный звук - Виктория Беженка из Бучи

 28. Добрий день
  Якщо ми 1го грудня виїхали з Польщі, повідомила ЗУС 29.14
  Кошти прийшли 15.12

  Треба їх повертати?
  Підкажіть будьласка

 29. Добрий день. Виїхали з Польщі влітку, було попереджено зус і закритий банківський рахунок. Доступу до нього немає, картку забрав банк, мобільний застосунок заблоковано. Зусом була перерахована ще одна оплата після виїзду. В січні прийшов лист з вимогою про повернення коштів, до яких я не маю доступу та про наявність не знала. Порадьте,будь ласка, як діяти?

  1. Дізнатися більше про повернення коштів можна у відділах ZUS можете за номером телефону +48 22 444 02 55 з понеділка по п’ятницю (8:00-18:00) або написавши на електронну пошту ua@zus.pl
   Також рекомендуємо окрім того, що ви можете написать в ЗУС письмо на мейл UA@zus.pl (и + ще тут ЗУС пише как) звернутяся до них

 30. Добрий вечір мене цікавить якщо я виїхала з Польщі з дітьми на Україну 9 січня то зус закривати чи я маю право получити останню допомогу на дітей +500 а потім уже закрити підкажіть будь ласка як правильно зробити???

 31. Доброго дня,коли ввожу рахунок пише, що компанія не знайдена,в кого вийшло повернути кошти, напишіть будь ласка,яка комісія? Дякую

 32. Доброго дня.
  Я приїхала до Польщі 3 березня з дітьми. Оформила допомогу +500 на двох дітей. У травні 14 числа я повернулась на Україну і у зус я повідомляла що я хочу припинити виплати. Але кошти надходять і надалі,звичайно я їх не знімаю,але і незнаю як їх маю повернути. Змоги поїхати до Польщі немаю. Як мені це зробити в Україні?
  І чи за травень виплата рахується наша ,чи нам повністю все потрібно повертати?

 33. Згідно Постанови №18 НБУ від 24.02.2022 заборонені будь-які платежі з України за кордон для фіз.осіб, за виключенням як на навчання чи лікування. Яким чином з України повертати кошти??? Їхати спеціально в Польщу? Рахунки в Польщі закриті давним давно. Шукати і просити третю особу в Польщі? Чи пройде такий платіж? яка комісія за такого роду платежі? і в призначенні вказувати ПІБ дитини чи мене як отримувача?

 34. Доброго вечора! Я повернула кошти назад , але ніякі відсотки (штраф)не платила , чи не буде у мене проблем з перетином кордону? Так як доступу до Зус немає , не знаю як дізнатись навіть ! Дякую

 35. Здравствуйте скажите если не отдали 500+ которые оформили в Польше скажите можем мы въехать в Польшу и там отдать их?

  1. Доброго дня!Вам дали відповідь?Як ви перетнули кордон?Не було проблем?Така ж ситуація

 36. Добрий день. Цікавить питання, чи можна оскаржити бездіяльність Зусу за створення проблем в Україні, коли все зроблено по їхнім вимогам( написано заяву про виїзд) а вони просто її навіть не розглядали на протязі 8!!!! місяців. З України перекази не можливі наразі, треба чекати закінчення війни( заборона на Свіфт платежі) Пошта зусу, яка вказана на їхньому сайті, не приймає листи. Як взагалі їх повертати? Для здійснення Свіфт платежу їхніх даних на сайті недостатньо! Була в Приваті, необхідні дані про банк, адресу . Це якийсь кошмар а не державний орган.

  1. Доброго дня!

   Підкажіть,будь ласка, як ви вирішили це питання?
   Така ж ситуація

 37. Доброго дня!

  Підкажіть,будь ласка, як ви вирішили це питання?
  Така ж ситуація

 38. Доброго дня, підскажіть , якщо планую поїхати до України 13 квітня, а виплата 20 го, чи прийде вона ?

 39. Доброго дня!чи можуть на кордоні заборонити в’їзд в Польщу ,якщо є борг по виплаті 500+…Чи були такі випадки?

 40. Я приїхала в Польщу в лютому 2023.Зразу подала на 500+ на 2 дітей.зарас вже 21 квітня а грошей ще Ніразу не було.пішла в zus питаюсь коли будуть гроші а мені кажуть що грошей мені не буде.бо працівник zusu мене оформив але не зробив внесок .і гроші не нараховані і нічого я не получу .оформила мене на другий період з квітня.скажіть чому через помилку працівника zus Я лишилась без грошей.

 41. Доброго дня! Виїхали з Польщі в червні 2022. Ще отримала виплату за липень. Тільки зараз прийшов лист з вимогою повернути кошти протягом 14 днів. Рахунок у Польському банку відкривали на 1 рік, він вже минув. Повернути кошти з України не можу через заборону (новий закон чи постанова з жовтня місяця). Знайомих в Польщі, які можуть допомогти з цим питанням немає. Як бути?

 42. Добрий день. Діти виїхали з Польщі на півтора місяці та повернулися. В зус не повідомили, статус укр відповідно втратили. Але після повернення до Польщі ще 4 місяці отримували виплату. Доведеться повертати за місяці їх відсутності чи за всі 6 місяців? Дякую.

 43. Доброго дня, подала заяву про виїз з Польші в Україну але мені прийшли ще три виплати зараз хочу їхати за кордон, а треба повернути кошти 500+ і дізнатися який штраф а пароля від кабінета в зус немає, як в такому випадку поступити?

 44. Доброго дня, допоможіть
  Як з кабінету Зус взяти довідку що я отримувала соціальні виплати , потрібно для декларації в України, допоможіть

 45. Доброго дня.Якщо я отримувала 500+на дитину та економила їх, ще добавила свої заощадження,щоб платити цією карткою у магазинах.Виїхала 7.06 з Польші,14прийшли 500+за червень, рахунок і карту не закривала,бо думала повернусь.Гроші теж не знімала.Теперь я не маю можливості встигнути за 30 днів повернутись.Повідомила Зус через сайт UKR-IW.
  Чи маю я право зняти кошти в Україні ті,що не викростала.Чи теперь їх всі треба повертати в ЗУС.,навіть якщо заощаджував.Дякую

 46. Доброго дня. Виїхали з Польщі ще 17.07.2022, рахунок в банку закрила, але zus не попередила. Коштів після червня 2022 року не отримувала. Зараз червень 2023 прийшло повідомлення від zus що вони отримали від пограничної служби інформацію про мій виїзд і скасовую мені статус укр і допомоги, і перевірять незаконно отримані кошти і я мушу їм повернути. Запитання чи могли нараховуватися якісь виплати якщо рахунок був закрити?чи можуть бути якісь штрафи(пеня) якщо після свого від’їзду жодних коштів не надходило?

   1. Доброго дня. Заяву про попередження в ЗУС не писала, але не подовжувала виплати ЗУС у травні на 2023 рік, і поїхала якраз 1 червня. 2 місяці все було Ок, але зараз раптом прийшли 500. В кабінеті ніяких повідомлень нема. Що слід зробити? Дякую.

 47. Доброго дня. Підкажіть будь ласка за який місяць приходять виплати? З Польщі виїхали 27.06, в ЗУС повідомила про виїзд 26.06. 2.07 прийшли кошти 500+, завжди отримувала в перших числах місяця. Оформлення 500+ було 22.05.2022. Кошти прийшли за червень чі за липень? Дякую!

 48. Доброго дня ,виїхала з Польщі 15 жовтня ,а 19 отримала допомогу 500+як її повернути

  1. Доброго дня! Виїхала з Польщі 13.10.2023,чи прийдуть ще гроші на діти 500+якщо вони приходили завжди 5,6 числом, чи ще буде нарахування за жовтень?

 49. Доброго вечора! Якщо виїхала з Польщі 13 жовтня, з двома дітьми, чи прийде ще виплата 500+за жовтень?

 50. Доброго дня!Підскажіть будь — ласка,якщо я виїхала з дитиною 1 листопада 2023 року на Україну, допомога 500+ прийшла 7 листопада 2023 року.Але повернутися до Польщі поки не виходить.Чи потрібно повернути гроші за листопад та повідомити ЗУС?Чи зможу в січні 2024 року повторно оформити 500+ після повернення з України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *