23.06.2024

99 thoughts on “Як встановити Дія пл Diia.pl mObywatel? Інструкція з фото та відео

   1. Доброго дня, мене цікавить де взяти пароль, тому що мені надіслати назву користувача для довіреного профілю, алк як зайти в профіль та який пароль потрібно вводити??? Я підтверджувала за допомогою банкінгу.

    1. Здравствуйте всё делаю правильно после ввода кода с см пишет ,,код ошибки,,

    2. Пересекла первый раз границу Украина Польша. Само вышло с дии пл, и теперь не могу зайти через профиль, пишет что такого профиля нет

   2. так всі коди і паролі є, приходить смс пароль на телефон а далі вибиває код технічної помилки 2039

   3. Добрий вечір.
    Потрібно написати пароль який в листку «довірений профіль займана» ? Чи придумати самому?

 1. Доброго дня, у дочки є pesel ukr, зараз ми виїхали в Україну, але внеї немає профілю зауфаного і ми не можемо зареєструватися в дії і му обивателів, а через 20 днів повинні переїхати і Польщу, чи не буде проблем з вїздом, або як тепер зареєструватися в профілю зауфаному?

  1. Підкажіть що робити коли прихрдить перший пароль підтвердження у профіль дія пл, а другий не приходить. Неможливо відкрити свої документи

 2. Доброго дня, намагався зареєструватися в mObywatel. Зареєстрував довірений профіль, підтвердив, зареєструвався в додатку, а коли додавав документ написало: Не можна активувати mObywatel оскільки у вас немає дійсного посвідчення. Не

   1. В нас така сама ситуація. Смс приходять, а далі пише що нема дійсного підтвердження особи

    1. Доброго дня.Вам вже вдалося встановити Мобиватель?Бо в мене точно так як у вас,після смс вибиває помилку.Буду вдячна за відповідь.

     1. Так, виявилося що мені треба було оновити статус Укр.

   2. Доброго вечора! Підкажіть будь ласка,що робити🙏
    Я мала дію пл на телефоні, все справно працювало, та тиждень тому не змогла зайти, вибиває помилку. При повторному встановленні далі вибиває помилку. І на польському номері і на українському. Після введення коду з смс — помилка😭

  1. І така сама ситуація у мене… Порадьте що робити??? Може знову звернутися до ZYS???

 3. Доброго дня. Загубила польський номер телефону на який зареєстрований песель і не може прийти код підтвердження, чи можливо змінити номер телефону або як можна зареєструватися в дія пл без номеру телефону?

 4. Добрий день маю песель немаю профілю зауфану є польський номер чи можна зробити цей профіль щоб виїхати закордон

  1. Добрий день, зробила довірений профіль в банку підтвердили, при вході мій обиватель, постоянно вибиває що немає посвідчення і не заходить! Що робити в такому разі? Яке посвідчення потрібно і як добавити?

  1. Добрий вечір,не приходить смс на підтвердження,не можу зайти в свій профіль.

 5. В мене змінився номер телефону і тепер не прииходить смс з кодом пітвердження. Що робити в даному випадку?

 6. Добрий день. На свій постійний апарат не змогла закачати дію пл через конфлікт програм. Чи можливо скачати і використовувати дію пл на іншому апараті, в який ставлена наприклад сім карта українського оператора? Чи програма якось зчитує, що сімка має бути польська і саме та що привязана до pesel? Скільки не заходжу там під правильними логіном і паролем від профілю зауфане, пише що пароль або назва неправильні. Дякую за відповідь

 7. Доброго дня,чого мені непиходить код з смс,якій день я мучуся вже,то кода нема,то сервісі проблеми,що робити

 8. Доброго вечора. Скажіть, що робити. Встановила Дію пл все працювало, але забула пароль при повторному встановленні (вже після смс) пише Виникла помилка спробуйте ще раз (2039) по клду 18112023.

    1. Добрий день. Встановила на телефон Дію Пл, але видало таке повідомлення: Виявлено потенційну загрозу. З міркувань безпеки доступ заблоковано. З чим це може бути пов’язано

  1. Яна всі виплати и банковий рахунок закрила і виїхала в Україну я якось можу установити дію пл і пересечь границу в Польшу?
   Могулия вообще пересикать границу с Польше если не прошло 90 дней?Может по візе?

 9. Як перенести встановлений дія пл з одного телефона на інший.

 10. Доброго дня не можу встановити програму Дія pl , хоча при цьому зареєструвався в mObywatel , профіль зауфани робив через id банкінг , кордон перетнув 12 жовтня , пише що не правильні або недостовірні дані , спробуйте пізніше , дія пл доступна тільки для гр Укр які перетнули кордон після 24 лютого . Пробував кілька разів , постійно одна і та сама помилка . Є якесь рішення ? Я щось роблю не так ?

 11. Добрий день. Як дитину зареєструвати у Дія пл? Песель є, але без довіреного профілю не пускає далі.

 12. Доброго дня! Не пам’ятаю пароль до профілю , натискаю забула пароль , просить назву профілю і песель , набираю скинути пароль , пише що прийде на електронну адресу, але не приходить , і я не можу підтягнули документи . Як мені з цього вийти , дякую)

 13. Доброго вечора!
  Прошу підказати як зареєструватися в myObywatel на іншому телефоні, раніше все працювало на старому телефоні. На новий зараз завантажити не можу, видає помилку.(
  Що для цього треба зробити?

 14. Чому мені вибиває помилку при додавані кокумента в ДІЯ(програма перший раз додала документ, а другий раз після видалення не додається, вибиває код помилки 18112023)

 15. Доброго вечора,коли натискаю додати документ,вибиває помилка,не знаю причини.

 16. Доброго дня!Собі встановили Дія Пл на телефон.Маю дочку 12 років.Як для неї це можна зробити?

   1. А до 13 років, дитина може переміщатися з батьками по шенгенській зоні, без дія.пл?

 17. Доброго дня. Я неправильно ввела код який прийшов від зус, мене заблокували. Можна щось зробити?

 18. Доброго дня. Зареєструвалася на mObywatel. Але коли хотіла додати документ написало: Не можна активувати mObywatel оскільки у вас немає дійсного посвідчення особи. Куди звертатися і що робити?

   1. Чи можна активувати Diia.pl в Україні.Але я немаю польського рахунок,але маю песель статус укр

 19. Загубила сім карту на яку зареєстрований профіль і не можу зареєструватися в дія пл вибиває помилка чи можна змінити номер чи потрібно відновлювати.

 20. Прошу допомоги!
  Видає помилку: Не можна активувати, оскільки у вас нема дійсного посвідчення особи. Повторіть спробу, коли ви отримаєте новий ідентифікатор від офісу

 21. Доброго вечора! Як змінити місце народження? Замість потрібної Латвії записано Україна навіть без міста

  1. Добрий день. Скажіть,будь ласка,я втратила номер телефону на який має приходити смс код,як бути?Щоб змінити номер потрібно старий але в мене немає доступу до нього,щоб створити новий профіль зауфани теж потрібно мати старий номер.

 22. Добрий день ,при реестраціі в Дію Пл вибиває помилку 2039.
  Так вже 3 дня
  Підскажіть що робити?

 23. Если Вы находитесь В Украине. Вы не можете установить или войти в свою Польскую Дию . То надо входить через ВПН. Изменить надо геолакацию . Качаете программу в ПлейМаркете ВПН входите , изменяет локацию и после этого входите wObyvatelи всё работает.

 24. При додаванні дії пл ( після вказання даних та введення смс) пише про технічну помилку, повторювала декілька разав протягом 3 днів

 25. Закінчився срок дії пл. Знаходжуся в Україні. Що треба зробити щоб вона відновилася. Польський номер телефону не працює. Хочу їхати до Польщі,я так розумію на кордоні без дії пл не пропустять.

 26. Доброго дня є така помилка
  Ви не можете використовувати адресу e-mail. З нею пов’язані різні облікові записи.

 27. В Польщі не змогла додати дію пл, видає помилку 2039
  (після вказання даних та введення смс) пише про технічну помилку, повторювала декілька разів і все одно висвітлює код помилки 18112023
  Підкажіть що в такому разі робити, я зараз знаходжусь в Україні (приїхала на три дні) і хочу їхати в Польщу?

 28. Добрий день! Виїхала з Польщі, зробила всі документи, окрім Дії пл, думала, що можна в Україні, але загубила польську карточку, яка прив’язана до профілю зауфанего. Скажіть, будь ласка, чи пропустять у такій ситуації через кордон? Дякую завчасно!

 29. В профілі дії пл пропав польський переклад, але раніше був, зараз пише тільки українською, статус UKR перевіряла, все добре, чи це нормально?

 30. Втратила сім карту і не можу тепер зайти mobywatel. Чи можу я звернутися в любий ужонд або тільки в той де мені видавали песель. Або звертатися в інше місце?

 31. Що робити якщо вводиш пароль , один який використовуєш всюди і так само а цій програмі , але він не підходить , і пише що
  » неправильний пароль «

 32. Доброго дня! У мене закінчилась дія pl., оновити не можу бо змінився номер телефону. Підкажіть чи можу я поїхати в Польщу, чи пропустять через кордон, пессель ще дійсний.

 33. Добрый день у дочки в М обывателе выбивает ошибку 2039 што нужно делать

 34. Доброго дня,чи впливає отримання нового біометричного паспорту на Oбиватель, який був створений ще при небіометричному паспорті. Якщо я вже підв’язала новий паспорт (быометричний) до песеля і він відображається на сайті gov.pl?

 35. Змінили телефон. І на новому телефоні в myobymatel просить підтвердити дані. Для цього потрібно зісканувати код або вписати код. Де взяти цей код. Або як підтвердити дані?

 36. Добрий день. Не заходить в м обиватель пише що треба звернутися до ужонду. Вхід виконую через банк статусу Укр не маю бо давно в Польщі

 37. Легко ли быть наблюдателем, когда нельзя вмешаться, навести порядок, защитить

 38. Доброго дня, не приходить смс для підтвердженя входу в myobyvatel , що може бути причиною?

 39. Добрий день ни можу зайти в м обиватель пише якась помилка,що робити?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *