Дублікат диплому отримати онлайн

4,000.00

Як отримати дублікат диплому Дублікат диплому, якщо ви не в Україні? Оформіть замовлення онлайн на цій сторінці. Зверніться зараз до наших фахівців в телеграм. Ми об’єднали адвокатів, юристів та нотариусів для надання послуг! Виникли питання? Напишіть нам в телеграм, емейл pravozahystlex@gmail.com , надсилайте фото документів! Також у нас переклади, апостилі документів на всі мови світу, апостилі документів! Онлайн! Апостіль! Нотаріальне завірення! Відправка документів по всьому світу!

Читайте також:

Довідка про несудимість: оформіть зараз онлайн! Можливо з апостілем!

Описание

Слід зазначити, що відновлення диплома може бути непростим завданням навіть для досвідченого юриста. Наприклад, навчальний заклад, де було отримано диплом, може вже бути ліквідованим- і шо тоді робити — наші юристи допоможуть.

Тому корисно розглянути основні кроки відновлення диплома та його застосування у разі втрати.

Як відновити диплом, виданий після 2000 року

Якщо диплом та/або його додаток були видані  з 2001 до  то інформація про них обов’язково зберігається в електронному вигляді. В Україні розроблено Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО), яка містить «Реєстр документів про освіту».

Довідка: ЄДЕБО — це електронний реєстр, в якому містяться дані про всі освітні документи, видані після 2000 року. Інформація, подана в ЄДЕБО, за винятком персональних даних та даних з обмеженим доступом, доступна у форматі відкритих даних.

Відновлення диплома про вищу освіту, виданого після 2000 року

Для відновлення диплома (отримання дубліката диплома та/або додатка до нього) наш юрист подає особисто письмову заяву до навчального закладу, який видав цей документ. В цьому випадку виш самостійно, без погодження з Міністерством освіти і науки України, виготовить та видасть дублікат.

Важливо: Інформація в дублікаті відтворюється виключно на основі даних, що містяться у ЄДЕБО.

Якщо навчальний заклад, де було здобуто вищу освіту, було реорганізовано, слід звернутися до його правонаступника (у разі приєднання, злиття або ліквідації вузів). Якщо правонаступника немає або вищий навчальний заклад не здійснює освітню діяльність (ліцензія анульована, не відбулося переміщення з непідконтрольної території України), то наш юрист нааправить свою роботу у іншому напрямку — заяву необхідно подавати до Міністерства освіти і науки України.

Міністерство визначить навчальний заклад, де можна буде поновити диплом, тобто виготовити дублікат.

Заява про видачу дубліката диплома має містити такі дані — тож підготуйте видомості для наших юристів:

 • Прізвище, ім’я, по батькові (якщо є) особи, на ім’я якої було видано диплом про вищу освіту.
  Серія (якщо є), номер, ким і коли видано документ, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що засвідчує особу та підтверджує спеціальний статус.
  Ідентифікаційний номер платника податків (якщо є).
  Місце проживання, номер телефону (якщо є) особи, на ім’я якої було видано диплом про вищу освіту.
  Найменування навчального закладу та рік його закінчення.
  Назва диплома, дублікат якого замовляється.
  Найменування спеціальності.
  Причина замовлення дубліката документа про вищу освіту.
  Інші відомості, які заявник вважає суттєвими для отримання дублікату.

Які будуть дії нашого юриста у разі відсутності інформації про диплом у ЄДЕБО

Якщо ЄДЕБО не має інформації про диплом, відповідальна особа навчального закладу має завантажити в базу скановані копії документів, що підтверджують отримання відповідною особою освітнього рівня або факт видачі диплома. До таких документів належать архівна довідка про навчання та витяг з журналу реєстрації виданих дипломів (титульна сторінка журналу та сторінка з відповідним записом про видачу диплома) або акт знищення первинного документа про вищу освіту.

Якщо інформація про факт видачі диплома відсутня у ЄДЕБО, а архіви навчальних закладів недоступні, необхідно:

Звернутися до суду для встановлення юридичного факту здобуття відповідного ступеня або рівня вищої освіти.
Підтвердити отримання диплома офіційним листом відповідного органу державної влади, у якому буде підтверджено факт проставлення штампу «Апостиль» Міністерством освіти та науки України або виконання консульської легалізації.
Після виконання цих дій необхідно подати заяву до Міністерства освіти та науки України для визначення навчального закладу, де можна поновити диплом (отримати дублікат).

Відновлення диплома може бути складним процесом, але з нашими юристами дотримання встановлених процедур та вимог значно спрощує це завдання. Ми уажливо уважно заповнемо для вас заяву, вказуючи всі необхідні дані, та дотримаємося інструкцій, щоб отримати дублікат диплома для вас у найкоротший термін.

Як отримати дублікат Дублікат диплому Дублікат диплому, якщо ви н в Україні? Оформіть замовлення онлайн на цій сторінці. Зверніться зараз до наших фахівців в телеграм. Ми об’єднали адвокатів, юристів та нотариусів для надання послуг! Виникли питання? Напишіть нам в телеграм, емейл pravozahystlex@gmail.com , надсилайте фото документів! Також у нас переклади, апостилі документів на всі мови світу, апостилі документів! Онлайн! Апостіль! Нотаріальне завірення! Відправка документів по всьому світу!

Читайте також:

Довідка про несудимість: оформіть зараз онлайн! Можливо з апостілем!

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Дублікат диплому отримати онлайн”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *