Довідка про сімейний стан, довідка для шлюбу

(1 отзыв клиента)

3,500.00

Ціна від* точну ціну уточнюйте  в телеграм онлайн

Для замовлення оплатіть, далі та по всім питанням напишіть нам в телеграм. Наш емейл pravozahystlex@gmail.com

Якщо вам потрібна довідка з апостилем, нотаріальне завірення документів, переклад документів — ви можете звернутися до компанії перекладів ЛексЮкрейн з будь-яким запитом. У нас кваліфіковані юристи, нотаріуси,  перекладачі. ми можемо виконати для вас замовлення будь-якої складності.

Вартість довідки від 3000 гривень, 3500 грн з апостилем. ціну уточнюйте  в телеграм онлайн. Термін 5-10 днів .

У нас ви можете замовити дублікати документів з РАЦСу — свідоцтва про народження, свідоцтво про шлюб, тощо замовіті онлайн — докладно у цьому розділі

 

Описание

Термін 5-10 днів .

Довідка про те що не обружений? довідка про сімейний стан в Україні (довідка про відсутність шлюбу): які вимоги вимоги, процес отримання та легалізація.

Отримання довідки про сімейний стан є необхідною процедурою для багатьох людей, які планують одружитися за кордоном. Цей документ підтверджує право особи на укладення шлюбу та вказує на його сімейний статус. Довідка має обмежений термін дії та може вимагати легалізації для використання за кордоном. Дотримання всіх процедур та вимог є важливим для забезпечення легітимності документа.

Який процес отримання довідки про сімейний стан? Вимоги до неї та процедура легалізації для використання за кордоном.
З 2010 року органи РАГС в Україні припинили видачу цього документа. Для отримання довідки про сімейний стан громадянам необхідно звернутися до державного чи приватного нотаріуса особисто. При оформленні довідки необхідно надати такі документи: ідентифікаційний номер, внутрішній паспорт громадянина України, і якщо заявник раніше був одружений, свідоцтво про розірвання шлюбу. Процес отримання довідки зазвичай займає трохи більше півгодини.

Де можна отримати довідку про сімейний стан? (Аффідевіт)
Для зручності осіб, які перебувають за кордоном, юридична компанія UST Group пропонує додаткові послуги. Якщо ви не можете особисто з’явитися до нотаріуса в Україні, ми допоможемо вам отримати довідку про сімейний стан без вашої присутності, поставимо апостиль або проведемо легалізацію готового документа.

Скільки коштує замовити довідку про сімейний стан в Україні?
Довідка Вартість від*

3000 гривень, 3500 грн з апостилем

Додаткові опції щодо перекладу, апостилю, подвійного апостилю уточнюйте вартість

Оформляється у нотаріуса, потрібен паспорт, ідентифікаційний код та, у разі попереднього шлюбу, підтвердження розлучення (свідоцтво про розірвання шлюбу або судове рішення про розлучення).
Який термін дії довідки про сімейний стан?
Зазвичай довідка про сімейний стан діє від 3 до 6 місяців, але варто враховувати, що кожна країна може мати свої вимоги.

Як правильно оформити довідку про сімейний стан (Аффідевіт)?
Існує кілька основних формулювань, які використовує нотаріус залежно від реєстрації або розірвання шлюбу заявника:
зараз у шлюбі не перебуваю і ніколи не перебував;
попередній шлюб розірваний, зараз у шлюбі не перебуваю;
заявник є вдівцем (вдовою) і у шлюбі не перебуває.

Легалізація довідки про сімейний стан (Заява про шлюбну правоздатність).
Якщо планується використання довідки про сімейне становище за кордоном, необхідно провести певні процедури легалізації. Насамперед потрібно з’ясувати, чи ратифікована в цій країні Гаазька конвенція. У разі ратифікації конвенції слід поставити штамп апостиль на документі. Якщо конвенція не ратифікована, буде потрібна консульська легалізація. У разі необхідності легалізації документа, можна звернутися до юридичної компанії UST Group, і ми допоможемо з проставленням апостилю або легалізацією. Робити переклад довідки чи ні залежить від країни призначення. Є список країн, які приймають нотаріально завірений переклад, є країни, які потребують подвійного апостилю, в більшості випадків переклад необхідно робити в країні подання документів.

Отримання довідки про сімейний стан є важливим кроком у процесі укладання шлюбу за кордоном. Звернення до професіоналів, таких як UST Group, забезпечить вам якісну підтримку та легальне отримання документа без вашої особистої присутності. Зробіть процес отримання довідки про сімейне становище простим, скориставшись послугами фахівців у цій галузі. Зробіть перші кроки до вашого майбутнього шлюбу з впевненістю та порядком, знаючи, що вам надають якісну підтримку в отриманні довідки про сімейний стан.

Цінуйте свій час — звертайтеся до компанії LexUkraine та будьте впевнені у кваліфікованому вирішенні ваших питань.

1 отзыв на Довідка про сімейний стан, довідка для шлюбу

  1. олександр

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *