28.05.2024

75 thoughts on “Программа Uniting for Ukraine переїзд в США для громадян України: всі деталі

  1. Нет, такой возможности не будет. В Правилах Программы Uniting for Ukraine четко указано, что вначале подается Спонсор, его данные и платежеспособность проверяют различные ведомства США и только если Спонсор пройдет проверку — украинскому гражданину на емейл, который укажет Спонсор, высылается анкета и инструкции для дальнейших действий.

 1. Здравствуйте , а такой вопрос , если например лететь в США, мне работодатель вышлет приглашение на работу , на рабочую визу , я имею право лететь только одна или могу подавать документы ,что б мой гражданский муж летел вместе со мной ?

  1. Здравствуйте . Очень много нюансов в каждой ситуации, столько может быть тонкостей! Уточните у работодателя тоже . Но я считаю, в ситуации которую вы описали — если документы на вас — гражданский ваш муж полететь не сможет

  1. Здравствуйте! Механизма от официальных органов США не опубликовано. Госорганы США принимают лишь заявки от Спонсоров и по данным статистики, таких заявок подано 4000. Также есть фонд неправительственный. Ссылка подробно здесь https://youtu.be/422L98gSfUg

 2. Доброго дня .Скажите пожалуйста через какое время приходит письмо с подтверждением на почту бенифициару если спонсору уже пришло разрешение. Спасибо.

  1. Здравствуйте, скажите пожалуйста, если станом на 11.02.2022 был уже за границей, в германии, то могу ли я участвовать в программе? Если домой не могу вернуться

 3. Син студент польського Вишу чи може брати участь в програмі якщо є спонсор

 4. Доброго дня.Скажіть будь-ласка,якщо син (українець) на даний час у Польщі.Спонсор заповнить форму 134.Чи можливо виїхати з Польщі?

 5. Доброго дня, якщо брат з початку року ще до 11.02 перебував за межами України та знаходиться там і надалі, чи може він претендувати на цю програму

   1. Добрий день! Скажіть, будь ласка, що взагалі означає Спонсорство? На що я можу розраховувати, якщо їду з 3 дітьми. Або, будь ласка, посилання. Не можу знайти конкретики.

    1. Спонсор — особа, яка несе відповідальність своіми фінансами та забезпечує біженця. Адже сам біженець не має права на роботу автоматично — можна подати запит на те, щоб отримати дозвіл на роботу, а на практиці його чекати 11 місяців

 6. Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи зможе українець, який виїхав по даній програмі у США, повертатись в Україну на протязі терміну дії візи (2 роки) і чи можливий виїзд знову, до того самого спонсора, коли термін візи не завершений? Який мінімальний термін перебування у США по даній програмі, щоб не порушувати їх закони?

  1. на скільки я знаю, якщо виїхати з США на протязі терміну дії візи (2 роки), то потім немає можливості знову приїхати

 7. Добрый день!подскажите если я найду спонсора,я могу рассчитывать на выплаты от государства или только на спонсорскую поддержку?

   1. Цікавить питання про терміни перебування. Чи можна повертатися на протязі цих 2 років?

  1. Доброго дня! Якщо є відкрита віза але по певним принам невстигаю виїхати протягом 90 днів чи можна відтермінувати переліт?

 8. Доброго дня
  Неповнолітні діти ( 5 років ) маюсь такой реэструватись в uscis чи достатнього того, що дозвіл отримає мати дитини ?
  Дякую

 9. Доброго дня.
  Чи зможуть виїхати ті хто не покидав Україну і не був вимушено переселений?

 10. Цікавить питання про терміни перебування. Чи можна повертатися на протязі цих 2 років?

  1. можеа повернутись в Україну, но виїхати по цій програмі білтше не получиться

 11. Доброго дня,скажіть будь ласка спонсор з одного Штату а їду в інший Штат до родичів,чи не виникне проблем

 12. Скажіть а після перебування 2х років можна легалізуватись, типу подати документи на грін карту?

 13. Доброго Дня) куди необхідно звернутись, щоб отримати дозвіл на виїзд до Європи, яка має бути підстава та чи слід її документально підтверджувати ?

 14. Здраствуйте.
  Підкажіть ,будь-ласка, до якого часу діє програма Uniting for Ukraine?

 15. Доброго дня. А як що чоловік не громодянин України то його окремо треба подавати чи можна вписати у свій кабинет яд дітей? Дякую за відповідь!

 16. Могу я полететь сам мне 17 лет если мой друг будет моим опекуном ему 18??

 17. Доброго дня,

  Мої батьки мають тільки 2 перші вакцини Astrazeneca (без 3 додаткової), чи цього буде достатньо. На рахунок інших вакцин, мають лише фотографії, чи це буде перешкодою?

  Дуже буду вдячний за відповідь

 18. Добрий вечір
  Мого батька подали на програму та його прийняли а мене сина подати не можуть чомусь
  Як можна подати сина щоб полетіти разом з батьком?

 19. Чи є якісь особливі вакцини? Які краще робити щоб переїхати чи без різниці??)
  Дякую дуже

 20. Скільки часу потрібно чекати на лист? І чи може бути таке ,що зовсім не прийде?! Спонсор вже 2 раз подав заявку і ще нічого немає (

 21. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, спонсор подав номер паспорта українця з помилкою . Створили аккаунт і там уже написали в Inbox, що є помилка і дали копію паспорта. Пройшло уже 2 тижні і відповіді немає. Чи можна видалити аккаунт і спонсор ще раз подасть?

  1. Скажите пожалуйста как разрешился ваш вопрос и как долго вы потом ждали ответа после ошибки?

 22. Скажіть будь ласка, спонсор подав мене і двох діток, через три дні прийшла відповідь на мене та одну дитину, а на іншу ні вже майже три тижні пройшло. І що нам робити, є ймовірність що воно ще прийде???

 23. Доброго дня
  Я б хотіла запитати чи можу я виїхати в США за спонсорською візою у 17 років ? Як що буде їхати зімною опікун ?

 24. Доброго дня.маю всі документи на виїзд в США.зробив першу дозу вакцини від ковід пфайзер.чи можу перетинати кордон ящо є одна доза вакцини?

 25. Привіт!
  Моя дружина на момент 11.02 була в Чехії в гостях у брата. По факту, вона
  зі мною та двома дітьми проживає в Україні. Чи зашкодить це в участі в програмі ю4ю ?

 26. I’m not sure where you’re getting your info, but great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for excellent info I was looking for this information for my mission.

 27. Доброго дня. Які наступні і правильні кроки, якщо при заповненні форми і-134, спонсором було допущено помилку в email? Чи достатньо ї виправити і надіслати листа, що все виправлено чи потрібно перезаповняти аплікації?

 28. Доброго дня. Скажіть будь ласка, які наступні і правильні кроки, якщо спонсором при заповненні форми і-134 була допущена помилка в email, то чи достатньо її виправити і надіслати лист, що її виправлено чи потрібно перезаповняти аплікацію?

 29. I’m not sure where you’re getting your information, but good topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.
  Thanks for excellent info I was looking for this information for my mission.

 30. Добрий день. Чи можуть люди які виїхали в США по цій програмі » Єднайтеся за Україну» , подати там документи на грін карту? Дякую

 31. Добрий день скажіть будь ласка у мене польський пмж у паспорті немае відмітки про перетин кордону від 2019року як це може вплинути на програму

 32. Добрий день, я є неповнолітньою (15 років) та напівсиротою, проте живу з сестрою. Прийняли рішення переїхати в США через програму U4U. Стикнулися з проблемою що я є неповнолітня та сестра не є законним опікуном. Прочитала що ми можемо виїхати якщо батько напише доручення на термін перебування в США та повний дозвіл опікунства мною сестрі. Чи можливо таким чином виїхати та як цей документ має виглядати (можливо є приклад як та що там писати)? Чи потрібні ще якісь документи на мене крім довіреності від батька та чи потрібно мені теж проходити весь курс вакцинації?

 33. Добрий день. Цікавить чи підходить доручення на дитину від батька перекладене з апостилем. Хочу вивезти свою рідну сестру якій 15р. Сестра напів сирота. Батько не виїзний.

 34. Добрий вечір ,скажіть будь ласка скільки часу займає одобрення запрошення ?)

 35. Доброго вечора, чи може мама виїхати по цій програмі сама, а неповнолітня дитина залишитись в Україні з батьком, батьки не розлучені

  1. Доброго дня , доли пароль по u4u до 5 квітня , таяк в нього дійсний паспорт 5 квітня 2023 року, чи пропустять в аейропорті ?

 36. Доброго дня. В мене дружина іноземка прописка в Україні, чекає на підпис презедента о громадянства. Син українець 16 років, може вона податися на програму?
  Дякую.

 37. Доброго дня,що робити якщо прийшла відповідь на виїзд але пізніше заміти помилку при реїстрації вказано не правильно дата народдення,що робити? Чи потрібно подавати знову на оновлення документи.чи це рішиться вже США.

 38. Доброго дня. Неповнолітній 17 років (має і батька і мати дієздатних в Украіні) подається по u4u разом з бабусею (66 років). Є довіреність від обох батьків на представництво інтересів неповнолітнього на бабусю з перекладом на англійську і документи, за якими можна встановити іх родинний зв‘язок. Цього достатньо, щоб іх впустили на територію США?

 39. Я нашла семью-спонсора, которая готовы меня забрать по программе uforu. На данный момент я в Германии по программе «Параграф 24 временное убежище». После закрытия немецкой программы будет ли каким-то образом влиять мой статус в Германии на получения американской визы?
  Нужны ли какие-то документы для посольства о моем проживании в Германии и точные сроки моего пребывания там?

 40. Добрий день. яка максимальна кількість осіб на одного спонсора, наприклад сім’я велика 4 або 5 чоловік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *