Дублікати свідоцтв з РАЦСу: про народження, cвідоцтва про шлюб, інші, ціна від

(2 отзыва клиентов)

4,400.00

Як отримати дублікат свідоцтво про народження з РАЦСу, якщо ви н в Україні? Зверніться до наших фахівців. Ми об’єднали адвокатів, юристів та нотариусів для надання послуг!
Напишіть нам в  Телеграм, надсилайте фото документів!
Преклади документів на всі мови світу! Онлайн! Апостіль! Нотаріальне завірення! Відправка документів по всьому світу!

Читайте також:

Довідка про несудимість: оформіть зараз онлайн! Можливо з апостілем!

Описание

Багатьом українцям цікаво, як отримати копію документа з РАГСу. Процедура видачі дублікатів полягає в повторній видачі різних свідоцтв, що підтверджують зміну цивільного стану у випадку втрати або пошкодження оригіналів. Україна має єдиний реєстр, тому звертатися можна до будь-якого РАГСу. Як отримати документи повторно з нашими юристами — читайте нижче на цій сторінці.

Для отримання дублікатів документів необхідно подати заповнену заяву та інші необхідні документи в залежності від типу документа. Надайте нам ваші дані а всі дублікати візьмемо в РАЦСІ ми.  Укладаємо договір на ФОП (Зразок Договору)

Можна отримати дублікати свідоцтва про смерть, народження, шлюб (укладання, розірвання), зміну прізвища. Наприклад, для отримання дубліката свідоцтва про народження потрібно особисто звернутися. Для неповнолітнього копію можуть отримати батьки чи законні представники.

Документи, необхідні для отримання дубліката свідоцтва про народження, включають паспорт заявника, копію/фото втраченого оригіналу або точні відомості про людину, заповнену заяву за встановленим зразком та квитанцію про сплату державного мита.

Дублікат свідоцтва про смерть може отримати будь-який родич або потенційний спадкоємець, якщо він не був у спорідненості з померлим, але згаданий у його заповіті. Для цього потрібні паспорт заявника, заповнений бланк заяви, будь-які документи, що підтверджують родинний зв’язок та квитанція про сплату державного мита.

Дублікат документа про шлюб отримують аналогічно. Треба подати заяву, паспортні дані чоловіка та дружини, сплатити держмито.

Є обмеження на отримання дублікатів документів, але звертатися можна за потребою особисто або через доручення третім особам, таким як наші фахівці юристи https://lexukraine.com.ua/. Вартість послуг залежить від типу документа, а строки отримання дублікатів зазвичай становлять 2-25 робочих днів.

Зверніть увагу, що при отриманні дублікатів документів важливо мати всі необхідні документи та правильно заповнену заяву. Це допоможе уникнути зайвих затримок у процесі видачі дубліката. Також варто пам’ятати, що витребування дубліката може мати певні витрати, пов’язані із сплатою державного мита та, можливо, послуг наших юристів, які допоможуть в отриманні документів.

Не зволікайте з вирішенням цього питання, якщо у вас виникла потреба у дублікаті документа. Швидке та вчасне отримання необхідного свідоцтва чи виписки може бути важливим у різних життєвих ситуаціях, тому зверніться до РАГСу якнайшвидше, щоб уникнути непотрібних турбот та ускладнень.

Вартість документів уточнюйте в телеграм

наші контакти:

Тел., Viber, Telegram, +38 (050) 100-16-77,

тел. +38 (050) 206-02-07.

Надсилайте ваші питання, запити, документи та пропозиції

на е-мейл: pravozahystlex@gmail.com

З питань супроводу в інвестуванні:

e-mail Legalrieltor@gmail.com

Як оформити довіреність?

Довіреність можна оформити в різних місцях, залежно від вашого місцезнаходження.

Якщо ви знаходитесь за кордоном, ви можете звернутися до нотаріуса або консульства України. Рекомендується оформити довіреність для відновлення свідоцтва про народження саме в консульстві України. У цьому випадку довіреність автоматично складається українською мовою і не потребує подальшої легалізації. Це дозволяє використовувати її безпосередньо в Україні.

Якщо ви знаходитесь в Україні, можна звернутися до нотаріуса, як до приватного, так і до державного.

Якщо вам потрібна довіреність для отримання дубліката свідоцтва про народження, зверніться до нашого менеджера, і ми надішлемо вам зразок довіреності разом з паспортними даними співробітників, які займаються цим питанням.

Зверніть увагу!

У зв’язку з воєнним часом терміни та вартість можуть змінюватися, деталі уточнюйте у менеджера!

Послуга Вартість
Витребування свідоцтва про народження 3500 грн
Витребування витягу з РАЦСу 3500 грн

*ціна не являється публічною офертою!

Кроки співпраці включають наступне:

1. Узгодження вартості та строків отримання дублікату.
2. Оформлення довіреності.
3. Передоплата.
4. Отримання дубліката свідоцтва (надсилаємо вам скан нового свідоцтва).
5. Відправка документа. Ми можемо відправити готовий документ як в межах України, так і за кордон. Перед відправкою ви оплачуєте решту суми в повному обсязі.

Якщо ви плануєте використовувати свідоцтво про народження за кордоном, будь-який документ, отриманий повторно (включаючи свідоцтва про шлюб), потрібно належним чином підготувати в залежності від країни призначення. Це може включати проставлення штампу «ЛексЮкрейн» або консульську легалізацію.

Для отримання більш детальної інформації щодо цієї процедури, відвідайте сторінки «ЛексЮкрейн».

Увага! Ми не займаємося отриманням дублікатів свідоцтв, виданих до 1950 року.

2 отзыва на Дублікати свідоцтв з РАЦСу: про народження, cвідоцтва про шлюб, інші, ціна від

  1. Максим

    Дуже дякую дуже задоволений вашою роботою!

  2. Орися

    Замовили тут онлайн за порадою друзів. Чекали 3 тижні все отримали в Испанію. Замовляли свідоцтва про народження. Дуже дякую вашій команді

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *