23.06.2024

43 thoughts on “Як змінити отримання пенсії з Укрпошти на банківську карту?

 1. Як відкрити картку в Приватбанку щоб отримувати українську пенсію.Якщо окупована територія немає інтернету,немає зв’язку,ні Київстар,ні водофон.Село Новопетрівка Бердяньский район Запорізька область.Як відкрити картку?Пенсії уже 3 -місяці не получають,ті,що получали через Укрпошту.А ви пишите головне ,щоб була картка відкрита- напишіть ,як її відкрить в такій ситуації.

 2. Добрый день подскажите пожалуйста как можно перевести пенсию на карту если получал по Укрпочта,а в данное время нахожусь в Эстонии.

  1. Можна онлайн після відкриття банківської картки подати заяву через Електронний портал ПФУ — інструкція тут https://lexukraine.com.ua/yak-zminiti-otrimannya-pensiy-z-ukrposhti-na-bankivsku-kartu/
   В онлайн Банкинге возможно, получить привязав его лично к банковскому аккаунту. Вы можете уточнить — был ли привязан номер телефона. Либо купив новый телефон с возможностью выхода в банкинг — установить банкинг.

  2. Доброго дня! Є віртуальна картка digital Приват банку як можно перевести с укр пошти, якщо не має КЕП? Заходив до пенсійного фонду за допомогою bankID але для підпису документів треба КЕП. Приват банк не видав мені КЕП і сказав, що треба особиста присутність у відділенні, але у нас нема такої можливості, так як ми знаходимось на окупованій території. Дак де взяти КЕП онлайн?! Якщо приват банк не видає без особистої присутності.

 3. Доброго дня! Така ситуація: бабуся з Лисичанську Луганської області отримувала пенсію поштою, з Березня ми її привезли в Грецію і відтоді вона не отримує пенсію! Немає ніякого рахунку в банку! Як бути? Чи можна вирішити це питання дістаційно! Заздалегідь дякую!

 4. Якщо э карта Приват банку як можно перевести с укр пошти, якщо не має скану?

 5. Доброго дня. Мій дідусь знаходиттся на окупованій території в Херсонській області. Отримував пенсію через Укрпошту. Рахунок в А- Банку він відкрив, навіть зробив дія підпис, але щоб підписати заяву про зміну способу отримання пенсії потрібен КЕП. Як бути? Можливо ми щось робимо невірно.

  1. Теж була така проблема, але вирішили намного простіше, відправив документи на ел.пошту ПФУ Херсона

 6. Доброго дня.Моя мама перебуває за кордоном, їй 70 років і отримувала пенсію на почті в Україні. Чи можна подати рахунок с польского банку для виплати пенсії I отримання її в Польші?

 7. Доброго дня. Якщо заява на заміну способу отримання пенсії успішно надана, додані всі документи , є відкритий банківський рахунок. Але відмова у зв’язку з тим, що особа 1937 року( 86 років) не спроможна самостійно подати такі документи в електронному вигляді і тому відмовляють і вимагають особистох присутності за для ідентифікації . Що з цим неподобством зробити?

 8. Добрий вечір. У нас така ситуація ми відкрили карту А — Банку хочемо перевести пенсії з пошти на карту. Але коли заповнюємо графу з айбаном то пише що немає договору з цим банком. Як нам бути батьки на окупованій території знаходиться і не можуть прийти до пенсійного фонду. Можливо ми щось не так робимо?

 9. Добрий вечір. Мої батьки знаходяться на тимчасово окупованій території Херсонської області. Пенсію отримували в , ,Укрпошта,, .
  відділення Приватбанку та Ощадбанку, які знаходилися в їхньому селищі, не працюють з перших днів війни ( ці відділення пограбували та розбили).
  Пенсію в ,,Укрпошта ,, не отримують з липня 2022 року. Чи можливо перевести пенсію з ,,Укрпошта,, в банк та виготовити картку дистанційно, Щоб пенсія нараховувалася на картку.

   1. Добрий вечір. На порталі ПФУ є пункт через почту і пункт через банк. Там потрібен номер рахунку та філія / відділення банку. Означає це що пенсію требя буде отримувати в відділенні банку, а не через картку?
    З повагою Ірина

   2. Батьки в окупації пенсіонери ,відкрили онлайн картку А-банку,паспорта книжечки нема можливості не те що зробити ЕЦП,а навіть дія підпис не зробиш. Підкажіть що можно зробити щоб перевести несію з пошти на картку А-банку. Буду вдячна за любу допомогу

 10. Добрий вечір. Мої батьки знаходяться за кордоном. В них є картка ощадбанку. В ощаді довідку з реквизитами банку можна отримати лише особисто. ІБАН нам відомий. Цього вистачить, чи потрібна обов’язково довідка з банку?
  З повагою Ірина

 11. Доброго дня, під скажіть будь ласка як перевести пенсію моїх батьків з «Укрпошти» на банк якщо є тільки А-Банку? а то батьки вже майже рік не отримують пенсію Дякую за відповідь

 12. Добрий день не можемо визначити дані ІВАН для отримання на нього пенсії в зв’язку з тим, що відсутній в ПФУ договір для виплат пенсій з банком. Рахунок відкритий у Приват банку і на нього надходять страхові виплати

 13. Здравствуйте!
  Я в Германии. Как дистанционно перейти с пенсии по выслуге на пенсию по возрасту?
  Спасибо

 14. Для того, щоб отримувати пенсію, що ще тільки призначається, на картку, потрібно відкривати новий спеціальний (пенсійний) рахунок чи можна оформити виплату на той, що вже є (був відкритий давно)? Дякую.

 15. Батьки в окупації пенсіонери ,відкрили онлайн картку А-банку,паспорта книжечки нема можливості не те що зробити ЕЦП,а навіть дія підпис не зробиш. Підкажіть що можно зробити щоб перевести несію з пошти на картку А-банку. Буду вдячна за любу допомогу

 16. «Якщо у вас немає електронного підпису, ви можете особисто зателефонувати на гарячу лінію Укрпошти за номером 0-800-300-545. Консультант пояснить ваші наступні кроки.»

  Полная ерунда — по этому телефону НЕ В КУРСЕ как перевести пенсию с УКРПОЧТЫ на карту!

 17. В травні здала документи на переведення виплати дитина -інвалід до 18 років на карту і виплата мала з липня надходити на карту. Сьогодні 26 липня 2023 рік, а виплати досі немає.

 18. Знаходжусь в окупації, перевела пенсію з Укрпошти на карту Приватбанка. Мені написали, що на карту почнуть виплачувати з дня подачі заяви. А пенсію, за 12 місяців, яку я не отримувала, мені повернуть чи ні?

    1. Добрий день. Спочатку треба відкрити рахунок в банку і додати карту для виплати пенсії. Потім в банку створити електронний підпис ( у мене Приватбанк). І потім за допомогою цього підпису зареєструватися в електронному кабінеті Пенсійного фонду і оформити там заяву про зміну способу виплату пенсії з Укрпошти на банк. І чекати. Якщо ви на окупованій території, це дуже-дуже тяжкий і довгий процес

   1. Мама живе в окупаціі,,що треба подавати в скан копіі ,поспорт кеизичка всі сторінки ,пін код і зпяву?А пенсвйне ,договір з банко треба

 19. Подавала документи, щоб перевести виплату пенсії через банк. Не додала довідку з банку, але номер ІБАН отримувача внесла в заяву. Цього досить? Чи обов’язково потрібна довідка? Скільки розглядається заява? Чекаємо вже місяць.

 20. Мама живе в окупаціі,,що треба подавати в скан копіі ,поспорт кеизичка всі сторінки ,пін код і зпяву?А пенсвйне ,договір з банком треба?

 21. Підкажіть роблю бабусі зміни , тобто щоб пенсія приходила не на пошту а на банк а пфу відмовляє що робити в такій ситуації?

 22. Доброго дня скажіть будь ласка у когось вдалося перевести гроші с укр пошти на карту. Дідусь більше року не отримує пенсію з окупованої території???

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *