24.05.2024

96 thoughts on “Допомога 2200 грн. переміщеним особам від ООН . УВКБ ООН

 1. Добрий вечір. А якщо ми подали заявку на отримання грошової допомоги від УВКБ ООН у Польщі, то чи можемо ми отримувати її в іншій країні на картку або переказом? Справа в тому, що ми подавали заявку вже досить давно і довго чекали відповіді. Наразі плануємо переїхати в іншу країну в середині наступного місяця. Ми ще навіть не прийшли в офіс ООН, щоб до кінця все оформити, хто знає коли почнуться виплати

   1. Подскажите пожалуйста как такое может быть что моей сестре пришли выплаты,а мне нет хотя подавали в один день?

    1. Якщо я з двома дітками переселенці а чоловік строковик маємо ми право на виплату від ООН?

   2. Доброго дня. Подавала заявку на сайті є допомогу від УВКБ ООН в кінці жовтня. І досі нема виплат. Де не дзвоню і в телеграмі питала, то кажуть, що до сайту не мають нічого спільного.І нічим допомогти не можуть. Я ніде ніякої допомоги не отримувала. Що робити? щоб лід тронувся.

    1. Добрий день,я подала заявку 21.09.2022року.І ще нічого не отримала.І не знаю чи щось буде.Як можна дізнатися результат??? Дякую.

 2. Добрый день. Мы переселенцы с Донецкой области. Сейчас проживаем в Запорожье. Маме 91 год. Я с отцом получила помощь от ООН, а она нет. Дозвониться на номер 0800307711 невозможно (постоянно занято). Куда можно обратиться?

  1. Добрый день. Внутренне перемещенные лица могут рассчитывать на все 35 видов соцпомощи, предусмотренные законодательством, эти выплаты они могут получить по новому месту нахождения. Это помощь на проживание внутри перемещенным лицам, переместившимся с мест активных боевых действий, оккупированных населенных пунктов Из-за большого количества перемещаемых людей были задержки с регистрацией.
   Сейчас подключили общины и ЦНАП — обратитесь к ним, также вы можете зарегистрироваться через Дію.

    1. Доброго дня ми реєструвались на допомогу від УВБК ООН 19травня виплати так і не отримали більш ніде не реєструвались на гарячій лінії відповідь одна чекайте уже прошло п’ять місяців і все без змін

    2. Доброго дня, прийшла допомога від ООН, але не можу її отримати так як відправник вказав неправильно прізвище, куди звернутись, аби вирішити цю проблему?

 3. Добрый день. Подскажите пожалуйста.. Выплата ООН, в размере 2200на человека выплачивается в течении трех месяцев или одноразово вся сумма?
  Нас трое, в конце апреля пришёл перевод на 6600(3чел *2200).прошёл месяц +,а второго перевода нету….
  Поменялись условия выплат или просто задержка?

 4. Підкажіть будь ласка, прийшло смс повідомлення про виділення коштів, вказали що код надішлють на протязі 72годин тобто три доби, вже п’ята доба, а код не надіслали. Реєструвався як ВПО через ЦНАП

 5. Підкажіть будь ласка, прийшло смс повідомлення про виділення коштів, вказали що код надішлють на протязі 72годин тобто три доби, вже п’ята доба, а код не надіслали. Реєструвався як ВПО через ЦНАП

 6. Отримав кошти на банківської рпахунок в сумі 2220.00 грн. але на імя мами. Як переоформити кошти для переведення їх на банківський рахунок.

 7. Доброго дня, підскажіть будь ласка як бути коли прийшла допомога від ООН,але не можу її отримати,пише що ФІО не відповідає вашим,що відправник не правильно ввів дані.Дозвонитися на гарячу лінію не можливо

 8. Доброго дня! Прийшла СМС про одержання переказу від ООН, знять не можливо, пише що один з параметрів не проходить ключевання.До кого треба звертатись, допомогу отримую вже вдруге.

 9. доброго дня ми з жінкою знаходимося в кременчузі жінку зареєстрували на допомогу від ООН прийшла смс з кодом код надіслали написано що через 72 години надійдуть кошти але не надійшло нічого

     1. Доброго дня! 2 виплата прийшла ще 4 червня 3 немає, вона буде, чи потрібно кудись звернутися?

 10. Доброго дня.
  Оформлювали як ВПО допомогу від ООН, перша виплата прийшла на трьох осіб (я, дружина і дитина), друга і третя виплата тільки на двох.
  Як можна вирішити це питання?

 11. Добрый день. Оформляла помощь от УВКБ ООН на троих на себя и 2 детей. Ещё 26 мая. Пришла сегодня выплата только на меня не 2200 а 2219.85 коп, почему неполная сумма и почему нет на детей выплаты.

 12. Якщо літня людина получає пенсію по укр пошту то як подати Заяву на отримання допомоги на укр пошту

 13. Доброго дня, я з Чернігівської області у квітні в Ужгороді реєструвалась як ВПО та на виплату допомоги від ООН разом з братом та його родиною, брату на родину кошти прийшли у квітні, мені до сих пір нема,буде виплата чи ні?

 14. Добрий день. Я досі не отримала допомогу — дві суми по 2220 грн. за червень ( у квітні і травні все приходило вчасно). Як діяти?

 15. Добрий день, підскажіть, будь ласка,що робити! Чому при перевірці статусу заявки пише «заявка не знайдена» хоча все водили (крім IBAN), і пише перевірити правильність введення даних: могла бути помилка у ІПН або у номері документа, але де це перевірити?! Такої функції нема! А знову зареєструватися воно не дозволяє. І що тепер робити?

 16. Доброго дня.Підкажіть будь ласка.Подали заяву на допомогу,зробили помилку,анолювали ту заяву,а тепер не можемо подати нову.Що нам робити?

 17. Скажіть будь ласка мамі прийшли кошти від ООН за три місяці зразу але без коду і де вже не були і банки і пошти кажуть що потрібен код а додзвонитись до них неможливо і де можливо взяти цей код на отримання коштів вже минув майже місяць а коштів так і неможе отримати

 18. Добрий вечір, підскажіть будь ласка, подала заявку через платформу єдопомога, вже 3 неділі написано, що «заявка прийнята» і все, що це значить? Мені будуть виплати?

 19. Добрий вечір я маю 2 дітей як малозабезпечена мені тільки прийшло 2220 гр Львівської області

 20. Добрий вечір я оформила допомогу як малозабезпечена маю 2 дітей мені тільки прийшло 2220. Коли я можу отримати повністю суму

 21. Добрый день я получила на себя , а на детей нет по какой при причине?

 22. Доброго вечора ,мені надходила виплата але я її не отримувала.Чи можливо її якось повернути?

 23. Доброго дня. Оформили впо в Полтавській області ще у квітні. Всі хто разом оформлювалися отримали 3 рази по 2200. Одна я не отримала на себе та дітей. Спробувала оформити на ЄДопомогі, але відхилили і написали, що неможливо оформити бо отримала допомогу від ООН, але ж її не було мені. Куди можна звернутися?

 24. Доброго дня не отримала виплату впо за серпні місяць! Миколаївська область
  Куди потрібно звертатись чи як можна вирішити проблему?

 25. Доброго дня , що робити якщо повідомлення видалила , про перерахування коштів , якось модно повторно його відправити ?

 26. Доброго дня! Підскажіть як отримати кошти , отримані від міжнародної організації (зареєструвалися на платформі єДопомога) коли видалили повідомлення.

 27. Доброї ночі.
  Подавала заявку на себе і дитину через платформу ЄДопомога ще у червні, як ВПО. До цього часу, коли перевіряю статус заявки пише « Вашій сім’ї виплати здійснено». Але я ні за який місяць нічого не отримала. Що це означає?

    1. Скажіть чи я можу ще надіятись на виплату.Заявку подала ще в червні 2022р

 28. Скажіть будь ласка ,а як змінити номер телефону, бо надала під час оформлення документів не діючий номер телефону…Дякую

 29. Добрый день могу ли я узнать дозвониться на номер который есть не найди номер невозможно мне нужно узнать я подвала заявку на двоих детей и себя но получила я только на одного ребенка из себя что мне делать другим ребенком и перри подавать заявку или как быть

 30. Доброго дня, чи можу я отримати допомогу зі статусом малозабезпечена та одинока мама, проживаю в Полтавській області

  1. 𝓝𝓪𝓭𝓲𝔂𝓪 𝓥𝓸𝓵𝓸𝓭𝔂𝓶𝔂𝓻𝓲𝓿𝓷𝓪:

   Так я з черкаської області і отримала

 31. Добрый день. Обьясните и помогите пожайлуста. Подавала заявку на лучение допомоги первый месяц получила. Потом вышла замкж поменяла фамилию не могу получить уже второй перевод.

  1. Добрий день, якщо я подавала заяку ще у липні, до сих пір немає виплат.Пишуть заявка прийнята.Дзвоню на гарячу лінію не відповідають.

 32. Добрый день , а подскажите у меня маленький ребёнок, и я являюсь особою з инвалиднистью почему оформила в июле помощь а до сих пор не получила , я что их не получу,

 33. Доброго дня! Я з сином покинула зону бойових дій. Маю довідку ВПО, де можна оформити грошову допомогу від вашої організації?

 34. Доброго вечора, відбулась зміна прізвища, дві виплати були на фамілію, на яку реєструвалась в УВКБООН, наразі фамілія змінена, чекаю на третю виплату, карта Приватбанку залишилася та сама, чи вплине це на зарахування коштів. Як правильно зробити? Актуалізувати дані в Приватбанку? Тобто актуалізувати фамілію, але карту залишити?Чи як?Підскажіть будь ласка. Дякую

 35. Добрий день!
  Підкажіть як отримати допомогу від міжнародних організацій, якщо змінився номер телефону.
  Коли подавали на реєстрацію був один номер телефону, а зараз він не дійсний, змінити номер телефону я не можу і гаряча лінія не відповідає

 36. Доброго дня хотіла запитати чому не має мені ще виплати від ООН подавала ще 24липня і досі не має нічого.

 37. Доброго дня , прийшла 3 я виплата , через смс , але мати його видалила помилково … як повторно получити смс з кодом ? Гаряча лінія не працює , зайнято

 38. Доброго дня ) прийшла 3я виплата через смс ! Але його було помилково видалено , як повторно отримати смс з кодом ?

 39. Здравствуйте, если деньги были начислены, но я не смогла их получить, будут ли они повторно начислены и смогу ли я их получить, так как в банке сказали что они у них находятся месяц ,а затем возвращаются?

 40. Доброго дня. Підскажіть , чи ці люди,які реєструвалися отримати допомогу не на рахунок, а у відділені укр пошти. Хтось хоч отримував?? Бо ніякий код не приходить. Заявка встатусі прийнята івсе. Що робити?

 41. Доброго дня, не можу додзвонитися на гарячу лінію. Оформлювали з донькою виплати 20 жовтня, сказали чекати 5-6 неділь. Досі виплат немає. Як дізнатися, коли будуть?

 42. Доброго дня!
  Реєстрував батька на допомогу від ООН,так як в нього немає банківського рахунку оформляли на Укр.пошту.4 місяць ні слуху ні духу…це потрібно чекати допоки поштарка принесе до дому разом із пенсією,чи потрібно ще щось для цього?

 43. Доброго дня. підкажіть, прийшло смс-повідомлення про надхоження коштів від УВБК ООН, але код переказу відсутній. Як його дізнатися, якщо електрона пошта не дійсна, а по номеру телефона 0800307711 взагалі відсутній зв`язок? м.Херсон

 44. Добрый день. Я оформляла допомогу оон ещё в июне, и досих пор тишина. Что делать?

 45. Скажіть ,будь ласка,як отримати грошовий переказ,якщо в прізвищі у перекащі помилка,і гроші не заразовуються на картку бо прізвища картки та переказу не співпадають через помилку

 46. Добрый вечер. Подала заявку на получение помощи ООН ещё в июне. У меня двое детей 8 лет проживают со мной. Одновременно подал заявку их отец с которым мы не проживаем. Выплаты нет ни ему ни мне.

 47. Підскажіть будь ласка, у мене мама в грудні місяці 2022 року получила смс з кодом ( 10 -ть цифер ) і по цьому коду у банку зняла кошти 2220 грн. В січні 2023 року їй прийшов також код але вона не змогла отримати кошти , касир перевірив (ввів) код і відповів що за таким кодом переказу не має. Дали номер гарячої лінії 0800307711 , я дзвоню а там постійно зайнято. Куди мені звертатися щоб отримати ці кошти ? Дякую за відповідь

 48. Доброго дня . Скажіть будьласка оформила своїй мамі допомогу , прийшла смс що вона нарахована та можна отримати , але коли прийшли у відділення банку там сказали що ім‘я та прізвище не співпала з тими реквізитами які мені скинули.

 49. Лохотрон ,а не виплати оформлення робив мамі інваліду і собі я теж на групі,мині два рази прийшло і все,мамі один раз,дзвониш на ту гарячу лінію ніколи не дозвонився,оті все кому куди писать,велика дяка нашій владі і особливо президенту який головою об стіл казав всі получать повністю виплати.Підараси!!!!!

 50. Доброго дня, прийшла допомога від ООН, але не можу її отримати так як відправник вказав неправильно прізвище, куди звернутись?

 51. Чому не розглядають заявку 50днів після того що я повідомила що смс не приходила

 52. Добрий день.
  Подавала заявку на виплату, зараз заявка перейшла в статус підготування до виплати. Але я змінила номер телефону. Як бути в цій ситуації?

 53. Добрий день!
  Підкажіть, будь ласка, як можно відмовитися від допомоги ООН?

 54. Виплатили за листопад і за січень. Однієї виплати не отримав. Мій телефон:

 55. Доброго дня.Едопомога статус пише що ми попали в ООН,але нажаль виплати вже майже 8місяців немає.Можливо якось онлайн зв’язатися? Ми в окупації в зв’язку немає

 56. 06.03.2023 мне поступила на телефон смс о выделении мне помощи от УВКБ ООН. В связ с блокировкой моей карты банком, средства были отправлены обратно отправителю. 20.03.2023 я получила в банке новую карту,. Как получить выделенную мне помощь, возвоащенную обпатно отправителю

 57. Добрый день! Мне пришла смс на помощь от ООН, Я могу получить перевод в Чехии?

 58. Доброго дня а як можна дізнатися чи пройшло нарахування виплати від ООН вже пройшло два місяці і ні чого не нарахували

 59. Ми подавали заявку ще 9 .01 23 на чотирьох осіб ,а номер картки дала сина і тепер переживаю ,що виплати не приходять бо карта не моя ,а дівчина,
  ,яка реєструвала нічого не сказала.

 60. Добрий день,підкажіть будь ласка чи можу я та моя родина отримати допомогу від ООН, жодного разу не отримували (ніде)грошову допомогу.
  С початку війни втратила роботу,була вимушена виїхати за кордон з дітьми(2 дівчинки),через пів року повернулися додому.Рік не працювала,зараз працюю отримую мінімальну заробітну плату,чоловіку затримують зарплату ще за вересень не виплатили ….підкажіть будь ласка

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *