28.05.2024

42 thoughts on “ZUS Польщі попередив про штрафи та пені у випадку неподання заяви про виїзд з Польщі

 1. Добрий день. Я при виїзді з Польщі оформила заяву на відмову допомоги 500 + особсто в Зусі. Та допомога все рівно прийшла в червні. Заяву про виїзд подала 27 квітня. Не розумію, що тепер робити.

 2. Доброго дня.Я повідомила про виїзд ще 10 червня.Але 30 червня мені нарахували кошти.Що мені робити,підскажіть!

   1. Доброго дня. Як мені поступити я подавала заяву в мопс виплати в февралі 14 числа і забула повідомити про виїзд я уїхала 27февраля і мені пришли кошти за два місяця 248 злотих мені треба повернути їх

 3. Я виїхала з Польщі 11 травня, а 12 травня прийшли кошти, нічого не повідомляла. Що робити?

 4. Доброго дня перед від’їздом в Україну я закрила грошову допомогу в ЗУС,мені прийшли гроші за травень я їх відправила на той самий рахунок,сьогодні мені знову прийшли гроші.Шо мені робити?

   1. Мені прийшов лист від Zus на повернення коштів ,але суму не зазначили ( написали ,що суму окремим листом ,але ще немає )
    Підкажіть чи накладаю zus якісь обмеження ,наприклад не сможу полетіти з Польщі ?

     1. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, а чи є зараз обмеження на віздд до Польщі , якщо невирішене питання з ЗУС? Я повернула кошти, але підтвердження від ЗУС, що все вони отримали і я не боржник не отримала, мені не відповідають.
      Хоча при виїзді з Польщі листа ПОГ надсилала та інформувала про виїзд.

      Дякую!

    1. Доброго дня хочу запитати хочу їхати в Польщу мені були прейшли кошти по програмі 500 + які не мали перейти мені вже

 5. Добрий день ,перед виїздом з Польщі до України повідомила в зус,мені сказали що ще в липні отримаю на дітей +500,але в липні не прийшли ,прийшли в серпні .Перетнула кордон з Польщею 14.07.Що робити з цими грошима ?

 6. Добрий день. Я виїхала до Англії. В додатку ZUS немає можливості повідомити, бо польські оператори не мають зв’язку в Великій Британії. А особистий кабінет прив’язаний до того мобільного номеру. Допоможіть, будь ласка, з цим питанням.

 7. Доброго дня я виїжала 2 червня з Польщі на Україну і той самий день я ходила в zus і казала що я виртаюся на Україні. дуже боюся Що потім мені на кордоні нічого не сказали що я вина.Але яшдо до zus ходила і казала що я портаюся на Україну. Тільки що не зробило то не закрила рахунок у банку.

 8. Доброго дня я виїжала 2 червня з Польщі на Україну і той самий день я ходила в zus і казала що я виртаюся на Україні. дуже боюся Що потім мені на кордоні нічого не сказали що я вина Польщі .Але яж до zus ходила і казала що я портаюся на Україну. Тільки що не зробило то не закрила рахунок у банку.

 9. Якщо виїхала на початку серпня, повідомила зус про виїзд, за вересень кошти вже не приходили, а за серпень прийшли, але я вже в Україні. Я маю їх повернути? Чи як? Якщо повертати то куди?

 10. Доброго дня . Я подавала заявку на виплати капітал на рік ще в травні, але коштів не було. 27 вересня виїхала з Польщі. Повідомила Зус. Все зробила. Але мені прийшли кошти за 5 місяців які я перебувала в Польщі. Написали що з травня по вересень включно. Що мені робити?

 11. Добрий день, підскажіть що робити, я повідомила ZUS про виїзд в червні місяці. В липні мені прийшли гроші я їх відправила назад і більше мені ніяких грошей не надходило. У мене дві дитини. В січні мені прийшло повідомлення, по одній дитині, що все добре заяву прийнято, а по другій дитині мені повідомили, що я не повідомила їх про виїзд і повина повернути кошти, які мені не надходили. Що мені робити?

 12. Добрий день, ситуація не зрозуміла для мене, ми на прикінці травня-початку червня заіхали з дітьми в Польшу, на декілька днів я сама, а потім з дітьми іхали в Украіну (зустрітись з рідними), потім терміново повертались в Украіну на прикінці вересня. Сьогодні (вже в лютому 2023 року) отримую лист що так як ми перетнули кордон (я іхала десь на початку червня до Украіни за речами, тож повернулась) і не повернулись (хоча діти відвідували школу в вересні, я теж була в польщі) що ми з дітьми з червня отримували незаконно кошти 500+ та просять іх повернути або оскаржити. Як оскаржити? про виізд з краіни я згідно інструкціям сайта я писала лист про відмову від 500+ з вересня так як виіхали з Польщі і з тих пір грощі не отримували. Якщо повертати грощі по якімсь перерахункам, то які саме суми? Де взяти цю інформацію, та як можна направити апеляцію?

 13. Вітаю!
  Ми виїхали з Польщі на початку листопада. Зус не повідомляла, але банківський рахунок закрила. І так розумію що на закритий рахунок не могли прийти гроші? Але так як рахунок закрила то навіть не знаю чи нараховували щось.
  Зараз напишу в ЗУС про те що ми виїхали. Але якщо вони скажуть що я щось винна то де мені брати гроші якщо рахунок не існує?

 14. Доброго дня.Скажіть будь ласка ми з дітьми приїхали на Україну в лютому і нічого в Зус не писали.То будуть приходити виплати чи треба відмовлятись?

 15. Доброго дня.скажіть будь ласка якщо я з дітьми перетнула кордон 4 лютого,і збираюсь їхати 2 березня і в Зус нічого не повідомляла то мені виплати не заберуть?

  1. Їхати в Польщу? Так, виїзд до 30 днів дозволено виплати НЕ скасують. АЛЕ ВАЖЛИВО! Переконайтеся на короні що вас пропустили по ДІЯ.ПЛ та як приїдете в Польщу — що не знято статус укр!

 16. Такие питания. Закрила банківський рахунок. Але виявляється що не закрила а подала заяву щоб закрити. Мене про це не попередили і навіть забрали карту разом із заявою про закриття рахунку. Тепер дізналася що на рахунок приходили гроші. Якщо я приїду чи зможу розблокувати рахунок? Ще й з новим паспортом, бо старий український замінила на біометрію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *