28.05.2024

74 thoughts on “Як відмовитися від статусу тимчасового захисту в Чехії ,якщо приїхали в Україну

   1. Добрий вечір,я вже пів дня перечитую усі посилання,викидає на почту,а конкретики не бачу,як правильно скасувати страховку?

    1. Саме така інформація :
     Як відмовитися від страхування, щоб не мати пені 7000 євро?
     Відмову від медичного страхування можна відсилати на електронну пошту info@vzp.cz
     Інформація надана консультантом гарячої лінії!

     1. Добрий вечір, якщо моя віза тимчасового захисту вже закінчилася і я зареєструвалися на подовження 14 червня, але повертаюсь на Україну в квітні. Мені треба відмовлятися від тимчасового захисту, чи якщо я відміню реєстрацію він сам пропаде?

     2. А якщо страховка OZP ?? Де мені знайти ту пошту?? Це жах якийсь! Допоможіть

    2. Добрый вечер. У Вас что-то получилось? Мы уже 2 месяца пробуем и нечего неполучается. У нас такое впечатление, что они специально так делают ,человек ничего неможет вырешить.А долг набигает…

  1. А можно позвонить в цнап или миграционую службу в Чехии и отказаться от визы в телефоном режиме?

 1. Доброго дня
  Як оформити заяву на відмову від чеської візи в Україні, якщо я не маю змоги приїхати в Посольство в Києві(в мене дитині 6 місяців, ми з Харківської обл)

  1. Евгения , не могли б ви мені з свого досвіду відписати як проходить відмова від тимчасового захисту , так як і ви не маю змоги приїхати в Посольство, і не знаю до кого мені звернутися

  2. Добрий день! Напишіть,будь ласка,як Ви відмовились від тимчасового захисту онлайн?

 2. Добрый день! Если сын 17 лет находится в Чехии со статусом временной защиты и хочет приехать в Украину на 2-3 месяца, а затем вернуться обратно, нужно ли отказываться от визы или на срок до 90 дней он имеет право выехать?

 3. Доброго дня, в мене закінчились 150 днів безкоштовного медичного страхування
  Я поїхала в Україну
  В мене не буде боргу за страхування далі? Я його не продовжувала
  Що робити?

   1. Доброго дня, якщо я повернулася в Україну 3 місяці тому, в Чехії я відмовилась від візи і закрила її. Мені потрібно ще додатково відмовитись від vzp страхування?

    1. Добрий день,підскажіть будь ласка,я отримала тимчасовий захист в Чехії,поїхала в Україну але 90 днів вже пройшло,візу не закривала.Чи можу я повернутися і що я маю зробити щоб відновити тимчасовий захист?

   2. Добрий вечір. В статті написано написати відмову на електронну пошту, я написала, мені відповіли»ваш запит прийнято» а шо робити далі, не зрозуміло

   3. Здравствуйте, я продлил визу онлай,до 30.09.2023но страховку не продливал, что будет? Спасибо за ответ

 4. Добрый день! если я вернулся из Чехии в Украину отказался от статуса временной защиты,закрыл визу и страховку могу ли я повторно возобновить статус временной защиты?

 5. Добрий день! Чи можливо закрити Чеську візу тимчасового захисту в Україні онлайн? Виїхали-думали,що повернемось, але зараз інакші обставини.

   1. Підкажіть. Як і відправляти бланк з завіреним підписом? Я маю наувазі поштою, чи скан копію на електронну адресу. Чи як? І якщо дитині 5 років, то мати підпису і завіряє. Вірно?

  1. Добрый день подскажите как закрыть ческую визу онлайн ВАМ рассказали ?

 6. Добрый вечер,я недавно вернулась с Чехии,выезжала по украинскому паспорту. Приехав В Украину потеряла визу. Могу ли я её как-то восстановить или как мне поступать в этой ситуации

 7. Добрий день! Можна надіслати бланк-заяву на відмову від тимчасового захисту поштою?Якщо цей бланк попередньо завірити у нотаріуса?

 8. Добрый день подскажите как отказатся от статуса временной защиты в Чехии и от страховки медицинской

 9. Подскажите, пожалуйста на какой электронный адрес отправлять заполненные бланки по отказу от статуса временной защиты в Чехии?

  1. Доброго вечора, ви вирішили це питання? Можете підказати як ви вирішили це питання

 10. Доброго дня! У мене була чеська віза тимчасового захисту, яку я закрив і виїхав в Україну. Чи можу я зараз цю візу в Чехії відновити?

 11. Добрый день, подскажите, если я закрыл визу и уехал в другую страну, не Украину, ничего там не оформлял. Могу ли я тогда возобновить визу в Чехии?

 12. Я подала на скасування страхівки на електронну адресу info@vzp.cz. Як дізнатися чи скасована моя страхівка оскільки відповіді я ще не отримала.

 13. Як відмовитися від статусу тимчасового захисту в Чехії ,якщо приїхали в Україну

 14. Добрий день.Як онлайн відмовитися від статусу тимчасового захисту в Чехії ,якщо приїхали в Україну ,і як призупинити нарахування страховок з Чехії …
  Дайте відповідь

 15. Доброго дня!
  Я повернулася з Чехії в Україну ще у травні місяці. Казали і сама вважала, що статус тимчасового захисту аналюється автоматично.
  Зараз дізналася, що потрібно платити після 150 днів за страховку.
  Чи прийдеться мені зараз всеж таки платити за страховку? Якщо так то як можна зробити щоб не оплачувати?

  1. Я подала онлайн заявку на продовження візи тимчасово захисту,але не явилася на продовження-віза і медичне страхування анульовані чи ні,я виїхала на завжди в Україну

 16. Добрий день,підскажіть будь ласка,я отримала тимчасовий захист в Чехії,поїхала в Україну але 90 днів вже пройшло,візу не закривала.Чи можу я повернутися і що я маю зробити щоб відновити тимчасовий захист?

 17. Доброго дня! Хто відмовлявся від статусу тимчасового захисту в Чехії онлайн без виїзду до Києва,підкажіть будь ласка як це робиться,куди відправляти документи ,в посольстві кажуть,що не можна тільки їхати до Києва

 18. доброго дня! підкажіть, будь ласка, як відмовитись від статусу тимчасового захисту в чехії онлайн? в україні перебуваю з 03.07.22 чи вона автоматично вже анулювалася?

  1. Добрий день підкажіт, буль ласка як відмовитися від медичного страхування чеської пробувала так як казали у посольстві але не получаєся

 19. Доброго дня!
  Як дізнатись чи закрили медичну страховку? Якщо я надсилала документи на електронну пошту.

 20. Здравствуйте подскажите пожалуйста надо закрыть чешскую визу временного обеспечения в Украине .Но паспорт потерялся,если не нанайдется то как быть?

 21. Здравствуйте, такой вопрос по поводу страховки. Мы уезжаем в Канаду, виза беженца у нас до 31.03.23. Нужно ли нам закрывать страховку? Или мы можем уехать а потом по истечения срока визы подать на закрытие страховки онлайн? Как нам поступить подскажите пожалуйста.

 22. Доброго дня, я зрушив візу стерпені, і поїхав в Україну, якщо я захочу знову приїхати в Чехію, чи зможу я знову відкрити візу тимчасового захисту?

 23. Доброго дня!підкажіть будьласка,віза до 31.03.23р.,подовжувати не хочемо,бо повертаємось в Україну , чи зможемо ми потім в’їхати в іншу країну ЄС якщо візу не закривати,а вона анулюється автоматично ?

 24. Здравствуйте, выехала с Чехии в другую страну , не закрыла визу и страховку , срок истекает через неделю .
  Въезжала в Чехию по УкрПаспорту, а с Чехии в другую страну уже по Загран паспорту уезжала, сейчас со-всеми документами здесь все хорошо .
  Уехала в другую страну еще в июле , как мне закрыть визу и страховку и нужно ли мне делать это, если я регистрировала все документы в Чехии на обычный паспорт Украины . Спасибо.

 25. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в січні місяці 2022 року поїхала до Чехії по робочій візі, в квітні продовжили по тимчасовому захисту, 2 липня 2022 виїхала до України, в грудні закрила цю візу. Якщо зараз поїду до Чехії чи відкриють мені візу по тимчасовому захисту?

 26. Хочу закрити стахування, шо саме надсилати на вказану пошту в стані, заповнений бланк? Завірений?

 27. Доброго дня,
  Віза стрпені була до 19.03.23, тобто ось ще тиждень.
  Вона анулюється автоматично? Можна вже не їхати в консульство? Якщо в‘їзжати в ЄС, чи можна тепер за безвізом?

 28. Добрий день.Маю візу захисту в чехії до 31.03.23. Онлайн продовжив її до вересня.Хочу їхати в Руминію.Хочу закрити візу і там отримати захист.Як можна закрити візу онлайн щоб не їхати в чехію..Чи вона автоматично закриється при подачі документів в Руминії.

 29. Доброго вечора,скажіть будь ласка,якщо я подала електронну заявку на продовження візи на 3.05 але їду в Україну 30.03 як скасувати реєстрацію?

 30. Доброго дня,я поїхала з Чехії в Україну ще у вересні 2022 року, про те що необхідно припиняти візу і страхування на момент відїзду я не знала, верніше мене проконсультували, що при відїзді в Україну візу не потрібно анульовувати.Зараз я дізналась що всі подають заявку на скасування страхування, я теж подала ,але мені прийшла відмова, що потрібна довідка про скасування візи. Що робити в такому випадку, яку суму потрібно заплатити і коли її озвучать?Яким чином можна вирішити це питання?

 31. Доброго дня! Я отримала тимчасовий захист у Чехії у березні 2022 та страховку для себе та дітей. У липні повернулась в Україну. Не відмовилась від захисту та нічого не закривала. Так як термін візи вже закінчився, а термін страховки ще у липні, потрібно мені ще відмовлятись від чогось чи звертатись кудись? Чи не буде проблем якщо потрібно буде просити прихистку у іншій країні, або знову у Чехії? Дякую!

 32. Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як завірити свій підпис на бланку відмови від тимчасового захисту?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *