28.05.2024

14 thoughts on “Як продовжити статус тимчасового захисту в Чехії? Інструкція

 1. Доброго вечора. Прошу допомоги у вирішенні питання. При заповненні карти на сайті продовження візи внесла доньку у свою карту як неповнолітню (за звичаєм), але на теперішній час їй вже є 18 років. Тепер система не може ні мені, ні донці забронювати дату та час відвідування МВС. Як виправити цю помилку? Дякую

 2. Доброго дня!
  Підкажіть, що робити коли до вїзду в Чехію і до отримання тимчасового захисту в Чехії отримали песель в Польщі. Коли оформили новий паспорт і пішли переклеювати візу нас попередили що при продовженні можуть бути проблеми бо ми маємо песелі. Що з цим робити? Їхати терміново до вклейки в Польщу в якусь з ужонд щоб відмінити позначку укр?Воно в них по базам обновиться?

   1. Якщо зараз зїздити в Польшу і анулювати песель то в принципі проблеми не має бути?

 3. Добрий день. Я заповнила анкету 8.02 і зарезервували дату на 17 квітня а лист з підтвердженням мені не прийшов на електронну адресу. Куди мені звернутися щоб отримати підтвердження. Дякую.

 4. Добрий день може знаєте шо робити коли не прийшло підтвердження на email про тимчасовий захист?

 5. Доброго дня, підскажіть будь ласка, на момент реєстрації дочці не було 18 років, тому я її вказувала,дата продовженя візи в травні, їй вже буде 18 років, чи можуть виникнути, якісь проблеми? Дякую

   1. Добрий вечір. Підкажіть, будь ласка, якщо не вийшло прийти на вказану дату для продовження візи що робити?

 6. Доброго дня!Після реєстрації на продовження візи,змінилася адреса проживання.Питання,що мені робити і чи можна буде продовжити візу за новою адресою проживання чи потрібно буде їхати і продовжувати візу за попередньою адресою?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *