20.05.2024

15 thoughts on “Як правильно поїхати з Польщі біженцю

 1. Добрий день! Як відноаити статус біженця, якщо не зміг повернутися з України до Польщі у термін до 30 днів. Дякую.

 2. Доброго вечора.Підкажіть ,будь ласка ,як можна відмовитись від статусу УКР дистанційно?Зараз знаходжусь у іншій країні і хочу тут залишитись, у міграційній службі сказали відмовитись від статусу УКР і тоді тут можна отримати ВНЖ.

 3. Доброго вечора, підкажіть, будь ласка, як нам бути в такій ситуації: Ми отримали песель укр в Польщі. Потім вирішили змінити країну тимчасового захисту, особисто прийшли в Ужонд та заповнили анкету про виїзд з Польщі. Але ніякого підтверджуючого документа нам не видали. Ми покинули Польщу, подали на тимчасовий захист в іншій країні, але нам відмовили, тому що в їх спільній базі відображається, що ми і досі маємо тимчасовий захист в Польщі. Що робити в такому випадку?

 4. Доброго дня. Скажіть будь ласка. Як я можу онлайн відмовитися від статусу УКР
  Що мені треба буде зробити. Зараз я у Хорватії.

 5. Добрий день. Моя неповнолітня донька пробула у Польщі 3 місяці зі статусом Укр. За три дні до відʼїзду в UK вона відмовилася від статусу Укр. Але в аеропорту прикордонник сказав що в неї заборона на вʼїзд до Польщі на 3 місяці. Чи розповсюджується ця заборона на всі країни ЄС чи лише на Польщу. І взагалі чуму так вийшло🤷‍♀️

 6. Добрый день!
  Я нахожусь во Франции с марта 2022 со статусом ВЗ (паспорт РФ и постоянный ВНЖ в Украине). Мои родители с такими же документами выехали в Польшу и находятся там с песелем UKR и справкой о пользовании временной защитой на цветном спец бланке, как граждане третьей страны постоянно проживавшие в Украине).
  Неделю назад у мамы в Польше случился инсульт и я бы хотела забрать родителей к себе, во Францию. Я тут работаю и снимаю квартиру.
  Каковы шансы предоставления им ВЗ во Франции после польской ВЗ? Есть ли подобная практика?
  И нужны ли кроме справки из Ужонда об отказе от Pesel UKR еще какие-то доп.документы в связи с тем, что они как не граждане Украины, получали дополнительно справку о ВЗ на территории Польши?

 7. Які документи потрібні для виїзду з Польщі в Україну? В Латвії отримала документ зі штампом який як пояснили говорить про моє законне перебування в ЄС, так як я не маю закордонного паспорта. Маю песель, цей документ із Латвії зі штампом, паспорт громадянина України і все. Мене випустять з Польщі чи потрібно ще щось?

 8. Які документи потрібні для виїзду з Польщі в Україну? В Латвії отримала документ зі штампом який як пояснили говорить про моє законне перебування в ЄС, так як я не маю закордонного паспорта. Маю песель, цей документ із Латвії зі штампом, паспорт громадянина України і все. Мене випустять з Польщі чи потрібно ще щось?

 9. Доброго дня. Цікавить чи зможу отримати захист в Голандії після того як мав захист в Польщі але виїхав з Польщі більше ніж на 30 днів і цей захист не є активний???

 10. Здрастуйте! Скажіть, будь ласка, чи приймає Німеччина біженців, якщо вони мають у Польщі статус UKR, але хочуть відмовитися від нього? Матір з дитиною 4 років. Матір працює та не отримує грошей від держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *