20.05.2024

35 thoughts on “Чому гроші від ZUS приходять на рахунок, хоча повідомили про виїзд?

   1. Добрый вечер я выехала из Польши 20.09 22 деньги насчёт поступили 26.10.22 так как сломался тилфон сапшила в зус 03.10.22 ответа от зус нету и пошли +500 мне нужно вернуть за два месяца ?

 1. Добрий день. Я виїхала з Польші 13 червня. Планувала повернутися за місяць,але не встигла. В липні повідомила zys про закриття 500+. В липні мені прийшли кошти. Чи потрібно за липень повертати кошти?

 2. Третього вересня я виїхала з Польші і попередела ЗУС.За 28вересеня мені пришли кошти в Україні.Чи потрібно мені повертати кошти.Чи цей місяць рахується як я там(у Польші)тобто місяць не пройшов мого перебування в Україні і я маю можливість повернутися до Польші?

 3. Третього вересня я виїхала з Польші і попередела ЗУС.За 28вересеня мені пришли кошти в Україні.Чи потрібно мені повертати кошти.Чи цей місяць рахується як я там(у Польші)тобто місяць не пройшов мого перебування в Україні і я маю можливість повернутися до Польші?

 4. добрий день! 28.08.2022 виїхала з Польщі. 25.09.2022 повідомила ZUS. Підтвердження, лист, прийшов в профіль. 19.10.2022 на рахунок прийшла незрозуміла сумма 822.60 zł. Що це за гроші, чи потрібно їх повертати? дякую

 5. Добрий день.В липні 2022р я оформила допомогу 500+ на двох дітей,а про виїзд з Польщі повідомила ZUS в серпні 2022р.За цей час коштів ніяких не надходило.Але зараз в листопаді прийшло 5000 зл ,я не розумію ,чому так багато ,якщо мені положено тільки виплата за 2 місяці на двох дітей 2000зл Що це за гроші і що мені в цій ситуації робити?

  1. Все вірно — ЗУС не зупиняє виплати та перераховує гроші наперед. Гроші, якщо ви були хоч 1 день місяця в Польщі — за той місяць ваші . За інші треба повернути. Ми писали про це у цій статті:
   Саме тому ми інформуємо, що треба повернути кошти в ЗУС

 6. Доброго дня ! Така ситуація виїхала з Польщі 10.09.2022 пісьмо в зус написала ще за 3 дня , в жовтні нарахування не було ,до початку листопада закрила рахунок в банку онлайн, чомусь вкінці листопада і зараз прийшли смс на емейл від зус що змінилась виплата і що на сторінці в пуе зус мені є пісьмо але я зайти неможу ,так як заходила через банк,що це може бути ,виплату отримувала завжди в перших числах в жовтні не було а далі рахунок закритий в мене можуть бути проблеми

 7. Доброго дня. 26.10 виїхала з Польщі прийшли гроші за листопад я повернула їх, за грудень прийшло теж.
  Листи відправляла про виїзд.
  Якщо я повернуся у січні до Польщі то нарахування за січень я можу не відавати?

 8. Доброго дня!У мене вийшла ситуація,що на кордоні страж гранічний не вніс мої дані про песелі і мені був анульований статус УКР,хоча ми не порушували регламенту перетину кордону і не були в Україні більше 30-ти днів…Виплати до січня були, а зараз немає…Статус УКР відновила.Чи не орієнтуєтесь в тому,чи потрібно подавати повторну заявку в ЗУС на 500+?

 9. Доброго дня! У мене така ситуація. З Польщі виїхала 6.06.2022 року, відмовилася від виплат і повідомила що їду
  в Україну. А сьогодні прийшов лист від ZUS , що мені нараховано 500+, а я нічого не подавала. Що робити? Дякую

 10. Доброго дня. Протягом якого часу після првідомлення зус про повернення коштів потрібно здійснити таку операцію? І як це правильно зробити з України бо через приват не виходить. В Польщу планую в травні там і змогла б зробити таке првернення але переживаю чи не буде проблем з перетином кордону

 11. Доброго вечора… Я новенька і тупенька… Прийшов лист в профіль зус що одобрили виплату 500+… Це що вони вже на рахунку є чи ще ні?

 12. Доброго дня. Виїхали з Польщі в серпні 2022( мали статус укр). Написали відмову від 500+( персонально в установі ).
  Кошти 500+ нам продовжували надходити, але ми щомісяця є в Польщі ( від 1 дня і більше, по різному), Тобто раз на 30 днів ми обов’язково в Польщі для збереження статусу.
  Питання чи потрібно нам повертати ті кошти що надійшли після написання відмови.

 13. Добрий день. В’їжджали в Польщу за українським паспортом внутрішнім в березні 2022. В січні 2023 виготовила для себе і дітей закордонні паспорти (виготовляла в Україні). З січня до травня перетинала кордон по нових паспортах раз на місяць (не перевищуючи 30 днів). Чи фіксуються мої приїзди/виїзди, чи потрібно повернути гроші за цей період (їздила за додатком Мій обиватель)?

 14. Доброго дня мені прийшли кошти по програмі 500 + я їх не платила чи можуть бути проблеми на кордоні ?чи можуть депортувати ,чи можуть закрити в тюрму за таке дякую Хоча я їх хочу поїхати в Польщу ,і проплатити

 15. Я попередила мені прийшло 500+я проплатила ,і поїхала до дому переїхала до дому і мені знов начислили гроші .Я дома подивилася що мені прийшли ,але їх трохи снімала а потім втратила карточку Хочу їхати ,і боюся так як в мене грошей не має щоб повернути ,але їду для того щоб заробити і проплатити .Чи можуть на кордоні бути проблеми ?Чи можуть дати депортацію чи можуть посадити за таке

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *