24.05.2024

39 thoughts on “Якщо не власник: які документи треба мати на авто для перетину кордону з Польщею

 1. В березні 2022р.Державна прикордонна служба зробила пом’якшення правил та за кордон випускали автомобілі без довіреності навіть якщо за рулем та авто не було власника авто, але був технічний паспорт на авто. Згодом це послаблення відмінили.
  Як повернути українське авто з закордону перетнувше кордон в кінці лютого без довіренності, а власник вже помер і написати таку довіренність вже нікому, але є спадкоємиця-дружина?

 2. Підскажить . Якщо пересікає кордон за кирмом авто не власник . По дорученню поруч їде друга людина не за кирмом . Можуть питання бути ?

  1. Не мучайтесь. Лучше грамотно написать на русском, чем на корявом украинском. Или Гугл переводчик используйте.

   1. Краще на «корявом украинском» ніж мовою вбивць ґвалтівників і мародерів. Шкода що й досі не всі українці це зрозуміли.

 3. Доброго дня.Якщо с Европи виїжджає українське авто без людини на яку авто оформленно.Але присутня жінка господаря авто і на неї зроблено доручення в Европі.Доручення зроблено на англійській мові і апостелірованне.Але без переводу на українську мову.Цього буде достатньо для того щоб виїхати в Україну і повернутися в Европу?Дякую.

 4. Підкажіть, якщо власник авто виїхав в Європу на своїй машині, потім залишив її в Європі і полетів в Канаду. В Канаді він зробив доручення з правом перетину кордону завірену консулом на іншу людину, і прислав це доручення поштою з Канади. Ця людина зможе з цим дорученням забрати машину в Європі і привезти в Україну?

 5. Доброго дня,якщо машина на чеських номерах і на чоловікові чи може дружина поїхати в Україну без власника і що для цього потрібно дякую за пораду.

  1. Доброго дня,якщо машина на литовських номерах і на чоловікові чи може дружина поїхати в Україну без власника і що для цього потрібно дякую за пораду.

 6. Скажите пожалуйста,если человек продал авто на укр регистрации в Европе,,из документов есть ТП,можно ли человеку который купил выехать в Украину без доверенности,есть только рассписка?!

 7. Добрий день! Чи можу я виїхати на машині чоловіка, яка він дав мені дозвіл як належний користувач через програму ДІЯ.

 8. Вітаю, з питань перегону автомобіля з України до Європи та в зворотньому напрямку

 9. Підскажіть як виїхати(на тиждень) закордон на авто юридичної особи(стоїть на учеті к воєнкоматі).

 10. Доброго дня купив машину в нимечини по техпаспорту як мени його перегнати в украйину пропустять мене чи ни и шо робить

 11. Підскажіть чи можливий перетин кордону, якщо я ФОП з ліцензіею на міжнародні перевізки та їду на своєму авто загальною масою 3,5 тон за медичним вантажем?

 12. Я зможу виїхати в Європу ,з України, як що власниця по тех паспорту моя жінка. А я маю в дії право на авто?

 13. Підскажіть будь ласка хочу їхати на авто чоловіка з Польщі в Україну авто на польських номерах власник чоловік які потрібно мати документи?

   1. Добрий день. Я проживаю в Польщі. Маю карту побита,купила машину та переоформила на себе.Хочу на пару днів поїхати на Україну. Які мені потрібні документи для перетинання кордону.?Чи потрібен мені дозвіл на вывоз машини?дякую.

 14. В мене немає дорученням на машину. Машина чоловіка а він закордоном. Чи пропустять через кордон

 15. Доброго дня. Якщо є водійськи права, тех.паспорт на машину, чи може дочка перетнути кордон з Угорщиною? Без доручення. Власник батько.

 16. Доброго вечора, Підскажіть будь ласка,що потрібно і які документи потрібні, щоб моє авто з Польщі на українській реєстрації, власником якого є я, забрала моя сестра на Україну?

 17. Доброго дня. Підскажіть будь ласка,що потрібно і які документи потрібні, щоб моє авто яке знаходиться Германії на українській реєстрації, власником якого є я, забрала інша людина і перегнала на Україну? Дякую за відповідь.

 18. Доброго ранку шановні. Я власниця авто на німецьких номерах. Які потребні папери щоб з’їздити в Україну та повернутися?

 19. Доброго дня, скажіть будь ласка чи можна виїхати в ЄС на автомобілі з білоруськими номерами, якщо немає довіреності на авто ( чоловік білорус, а у нас не роблять доручення на закордонні авто)

 20. Доброго дня.Які документи потрібні щоб проїхати на український границі на автомобілі з польськими номерами і машина є в лізінгу.
  Водій,який їде поляк і власник фірми,який і платить і використовує авто для фірми і для себе.Дякую.

 21. Доброго дня.Якщо з Польщі виїжджає українське авто без людини на яку авто оформленно.Але присутня жінка господаря авто і на неї зроблено доручення в Польщі.Цього буде достатньо для того щоб виїхати в Україну і повернутися в Европу?Дякую.

 22. Привіт.Які документи потрібно для виїзду за кордон на службовому авто(приватна подорож).

 23. Добрий день! Чи може співвласник чеського авто їхати на Україну по тимчасовому консульському обліку? Дякую

 24. Доброго дня. Які документи потрібні для того, щоб на машині, власником якої є чоловік, дочка перетнула кордон з Польщі до України?

 25. Потрібна порада, допоможіть ! П’ять днів тому перетнула кордон Польща -Україна на автомобілі німецькоїреєстрації, сказали що повинен бути який ь штамп в паспорті, в мене його не було, мені дали тиждень щоб я виїхала з України, тільки прикордонники натякнули що пройти кордон я маю тільки на їхній зміні. Щоб в мене типу не було проблем, не можу зрозуміти чому так! Хто в цьому знається?

 26. Доброго дня скажіть будь ласка чи можу я виїхати за кордон автомобілем якщо я купила а ще не зареєстрували є купівля продаж документи.

 27. Доброго дня! Підкажіть будь ласка якщо на моє ім’я було оформлено довіреність що приженуть транспорт з- за кордону ! Довіреність я оформила в нотаріуса, але просять фото українського паспорта , ідентифікаційного номера і закордонного паспорта!? Щоб я скинула, це для чого , кажуть що для страховки! Чи це так повинно бути?

 28. Скажіть будь ласка машина на литовський реєстрації в Україні, пригнав чоловік на рік має литовське віт на жител.,зарез хочу поїхати закордон, сама без чоловіка, що для цього потрібно. Вписана я в страховку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *