28.05.2024

14 thoughts on “Як змінити землю в Німеччині біженцям з України?

 1. Сколько нужно объездить лагерей, чтобы получить параграф 24? Хоть кто-нибудь может ответить на этот вопрос?

 2. Доброго дня, скажіть 05.03 виїхала з двома дітьми з України до Люксембургу, та отримала там захист укриття, 25.09 повернулись до України за сімейними обставинами, наразі є робота у Німеччині, чи можу я з дітьми отримати статус укриття в Німечині

 3. Я оформила 24 параграф в г.Гамбург 05.10.22, соответственно и прописка в этом городе. Через несколько дней переехала в г.Ринтельн (другой округ), хотела прописаться, но мне отказали. Прислали письмо, что необходимо: «г.Гамбург не подали заявление об изменении требования о проживании. Кроме того, отсутствуют документы, обосновывающие отмену требования о проживании.»
  Подскажите, если я укажу, что в г. Гамбург мне нужно было оплачивать коммунальные услуги, а в г.Ринтельн жилье мне предоставили бесплатно. Является ли это обоснованием для изменения места проживания?

 4. Доброго дня!Як,бути?Менез дітьми соціали Ехінген заселили в залізний вагон.Знайшла житло на інші землі. Чи реально переїхати,зарегістіруватись?

 5. Здравствуйте. Я сейчас нахожусь во Фройденштадте, гражданский муж бросил меня с ребенком маленьким, и я живу с его родственниками, с ними у меня натянутые отношения,постоянные угрозы и манипуляции,с ихней стороны . У меня есть мама, сестра и бабушка они живут в Гамбурге. Могу ли я туда переехать. Мои родные живут в лагере для беженцев и у них там есть еще свободные комнаты.

 6. Добрий день.Я зараз проживаю в Українi.Мїй чоловїк захворiв.Йому надали першу группу дiагноз недостатнiсть нирок 5 ст.Чи можна зараз приїхать в кра]ну Германiю як бiженцi для лiкування так як в Українi багатo перешкод для лiкування

 7. Доброго дня. Мене з дітками розподілили автоматично в тегелі Берлін, катастрофічно важко тут знаходитись, і їжа не підходить дітям, я не хотіла і не хочу тут бути тут жахливі умови боюсь за здоров’я дітей. Допоможіть будь ласка як можна змінити землю?

 8. Доброго дня приїхала в Германію,отримала Fiktionsbescheinigung хотіла працевлаштуватися,відсилала резюме, але то відповіді не було,то вже не потрібно ,житла тоже не було вже,а знайшла роботу на іншій землі і виїхала ,тут працюю і получила приписку,ніяких соціальних виплат не отримую і в job Center не реєструвалася,але вже пройшло чотири місяці,а карти досі немає

 9. Добрий день!Допоможіть мені будьласка у такому питанні,а то ні від кого не можу почути відповідь(
  Я з донечкою 5 рочків вже як 1,5 місяця знаходжуся в Німеччині в лагері,пройшли лише початковий етап реєстрації,той що здійснюється відразу після поселення в лагер,і ніхто нічого не каже,лише кажуть сидіть і чекайте свого трансфера(
  В мене на іншій землі живе хлопець який може нас з донечкою приписати і надати нам житло.Питання: Чи можу я тут в лагері відмовитись від допомоги і переїхати до хлопця на іншу землю для проживання там і чи зможу самостійно там подати на допомогу як біженець в джопцентр?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *