20.05.2024

80 thoughts on “Где сейчас принимают в Германии беженцев из Украины?

 1. Доброго дня Шановна Вiкторiя!!! Як можливо зв’язатися з Вами. Я зараз перебуваю в Нiмечиннi i менi потрiбна допомога вiдносно мого статусу (я iнвалiд 2 группи). Завчасно дякую Вам Шановна панi Вiкторiя!!!!

   1. Перепрошую. Но у меня русский язык на телефоне. Но подскажите пожалуйста, на каком сайте или в каком приложении, как мне необходимо искать помощь (в городе Ротенбург, Нижняя Сакссония)?

   2. Добрый день.Я в Украине.Мужу дали 1групу инв.(недостат.почек 5 степ.Есть желание выехать за границу.Но вопрос куда.
    В Германии не везде принимают.Может подскажете с чего начать

 2. Приехали во Франкфуркт. Жилья нет, пособий нет, и как дальше быть не знаем

  1. Добрый день. Спасибо за статью. Подскажите пожалуйста где узнать какие города сейчас принимают беженцев из Украины? Благодарю

    1. Куди саме треба їхати, яке місто і далі куди, щоб перенаправили в землю, що може прийняти?

 3. Доброго вечора. Будь ласка підкажіть, я була в Германії після 24 але не оформила допомогу була як турист,і поїхала до України, я можу повернутись і оформити біженця

 4. Доброго дня, підкажіть. Родина з 5 людей: двоє дорослих і троє дітей 15, 7 і 4 років. Старша дитина з інвалідністтю. В яких містах ще приймає Німеччина, підкажіть будь ласка.
  Буду вдячна за відповідь.

   1. Добрий день ! Скажіть, будь ласка, нас прийме сім’я у Лауді, на деякий час, поки знайдемо соціальне житло. Куди нас потрібно звернутися? Ратхаус міста, чи землі? Дякую!

 5. Доброго дня! Я хочу з синочком до Німеччини! Але складно з маленькою дитиною приїхати в нікуди! До кого звертатися за допомогою? Дуже дякую!

 6. Доброго вечора.Підкажіть будь ласка чи можливо зараз зареєструватися через соц. службу в обраному місті. Чи лише через центр розподілу?

   1. Доброго дня
    На зараз що змінилося для біженців до Німеччини,березень/квітень 2023рік?
    Бо вся інформація та питання дивлюсь за тарілі.
    Дочка інвалід та її мама 87 років збираються в подорож,на що можна розраховувати?
    Дякую за відповідь

 7. Доброго вечора! Хочу втекти від війни, вже не витримую в Україні. Мама, дочка і мала собака. Є родичі в Ламперхаймі, але в них нема місця. Куди нам можно звернутися, чи в якій лагерь їхать щоб бути блище до родичів?

   1. Добрый день! Хочу убежать от войны с детьми, что бы могли пойти в школу наконец. В какое место Германии мне лучше ехать, чтобы они помогли с этим вопросом и мы не остались, грубо говоря на улице? Подскажите пожалуйста

 8. Є ще варіант з сім’єю, але там лише на 4 тижні. Чи всигну я за цей час зробити документи і стати на облік в Джобцентр і піти працювати?

 9. Ми приїхали до Німеччини 11.07.Один тиждень знаходились в центрі розподілу біженців.Через тиждень нас направили до іншого табору в Зігмаринген ,видали пропуски для їдальні.Ніякі документи протягом двох тижнів не робили.Ніяких грошей не платили.Протягом якого часу повинні у лагері платити гроші і коли повинні зробити хоч якісьдокументи для житла та роботи.

  1. Здравствуйте мы только приехали мы в франкбурте нас направили в Гессен…но здесь многие говорят что не надо ехать в Гессен поезжайте на землю
   Баден Вюртемберг в Зигмаринген…что посоветуете?

 10. Приїхали до Німеччини наприкінці квітня. Нас привезли у землю Рейнлвнд Пфальц. З того часу для нас так і не знайшлося будинку. Ми були у таборі Бітбург упродовж двух місяців. Потім поселили у готель Хорат. Це у лісі. Немає транспорту, щоб можливо купити необхідні речі, овочі , фрукти, іншу їжу ( 110 євро надають карманних грошей на допомогу ). Тут не має де приготовити собі їжу. Ми терпимо, бо є надія на розселення. Але пішов вже шостий місяць. Та наші діти ще не ходять у школу у Німеччині. На наше питання знайти житло, тільки зараз кажуть самі шукайте. Але ми не сподівалися, що будемо вимушені так довго чекати. Нам здається, що це якась продумана схема для біженців. Ну не можуть українці за шість місяців приготувати їжу та інші.
  Чому саме з нами таке трапилося?
  Дчякуємо Німеччині за прихисток. Але в нас на жаль так і не має житла, яке обіцяли. Ми шостий’ місяць знаходимося в таборі. Готель Хорат сімейний Зозвальд.
  Червоний хрест сало чим допомагає.

 11. Здравствуйте, а скажите пожалуйста мои знакомые хотят с Украины приехать в Германию,какие правильные и дальнейшие действия при прибытии на вокзал(например в Гамбург)?

  1. Здравствуйте,меня тоже интересует этот же вопрос.Может Вы что-то узнали,Ваши
   знакомые уже приехали? Что делать по приезду на вокзал в Гамбург напишите пожалуйста,или в Вайбере мне напишите = = = = = == .Спасибо заранее.

 12. Уведомление: Катя
 13. Здравствуйте я с ребёнком собираюсь приехать в Германию скажите пожалуйста есть принимают беженцев ? Земля Бонн принимает ещё ?

   1. Можно ли конкретно с городом связаться по электронной почте узнать примут они или нет? Интересуют Цвиккау или Вердаун. Спасибо.

 14. Добрий день! Чи приймає Германія , якщо є є віза в іншій країні, тимчасовий захист? І якщо її анулювати, чи прийме Германія?

 15. Здравствуйте, могу я сейчайс поехать в Германию и получить статус временной защиты?

 16. Здравствуйте, могу я сейчайс поехать в Германию и получить статус временной защиты?и на каких условиях?

   1. Добрый вечер! Подскажите куда конкретно обращаться, для получения жилья

 17. Доброго дня!
  Дайте, будь ласка, інформацію, які землі Німеччини на сьогодні приймають біженців з України. В які міста треба їхати, щоб отримати допомогу та реєстрацію (столицю землі, наприклад)? Заздалегідь вдячна за відповідь!

  1. Доброго дня! Такою інформацією володіє наразі влада Німеччини. Вони самі розподіляють тих, хто приїзджає по землям Нмеччини. Також. кожна земля Німечини має свій власний бюджет

 18. Добрый день ! Скажите пожалуйста,если мы из Одессы приедим в Берлин на вокзал ,куда и к кому нам обращаться изначально Где находятся волонтеры или возможно нужно обращаться в другие структуры? Подскажите!

 19. Добрый день,подскажите пожалуйсиа,модем ли мы опять выехать в Германию по временной защите,мы были там 2 мес вернулись тк вызвали по работе,но сейчас попали под сокращение,и булет ли жилье и соц выплаты,тк жить неначтоу нас есть бумадный временный паспорт,пластк не получили.

 20. Доброго дня. Плануємо виїхати до Німеччини з України по українським паспортам як біженці після 01.11. 22 . Сім’я чоловік, дружина та діти 6 та 12 років. Які наші подальші дії при перетині кордону? На яку допомогу ми можемо розраховувати? Скільки та в яких умовах живуть в лагерях? Дякую

 21. Добрый день!!! Могу я найти квартиру в Берлине, чтобы оплачивал джопцентр,я в другом городе с ребёнком, хочу переехать в большой город, сейчас 1комната,я хочу 2 комнату бо хочу забрать своего мужа к себе,мужу будет через месяц 60лет чтобы он водил ребёнка в школу,а я хочу на работу потом найти,в маленьком городке здесь не найти… спасибо заранее..

 22. Доброго дня! Плануємо переїхати до Германії з Болгарії, де зараз мешкаємо і маємо тимчасовий захист. На сайтах з пошуку житла в Геоманії є багато варіантів аренди (за гроші). Ми б хотіли арендувати житло, приїхати, заселитися, а потім, безпосередньо з квартири вирішувати всі бюрократичні формальності (реєстрацію тимчасового захисту, реєстрацію в Джоб центрі для отримання допомоги та інше), а також, щоб Джоб центр в подальшому оплачував арендодавцеві вартість аренди квартири. Чи можливо таке взагалі. Бо не хочеться їхати до «лагерів біженців», а одразу приїхати у квартиру, яку ми знайшли (знайдемо) дистанційно? По друге — у нас із собою великий собака, і в будь-який лагер нас напевно із ним не заселять. Дякую.

 23. Добрый вечер,хотим ехать на машине в декабре земля Баден Вюртенберг.Там проживает сын с семьей, ПМЖ,но возможности подселиться к нему нет….Возможно ли оформить статус ВНЖ именно в этой земле,рядом с сыном?И где подать заявление на статус?И обязательно ли нужно находиться в лагере,возможно ли,чтоб сын снял квартиру,а джобцентр ее оплатил?
  Заранее спасибо за ответ.

 24. Добрый день, скажите пожалуйста, возможно ли ещё стать в электронную очередь на параграф 24 в Гамбурге?

 25. Здравствуйте. Как правильно решить вопрос с помощью в нашем случае: парню с онкологией требуется срочная помощь ( химия, лучевая и операция). Врачи советуют ехать в Германию и просить помощи у Красного креста. Оказывают ли помощь взрослым онко больным Красный крест в Германии? Нужно ли договариваться с КК ещё в Украине или сразу по прибытии в Германию? Нужно ли заключение МСЭК или достаточно выписки врачей после операций, МРТ?

 26. Добрый день! Подскажите пожалуйста куда лучше приехать в Германию, собираемся ехать семьей перевозчиком, чтоб оформить документы по параграфу 24? Ранее не выезжали из Украины!

 27. Доброго дня! Ми з Харківської області,
  де зараз йдуть жорстокі бойові дії((( Підскажіть будь ласка, як отримати житло з умовами для життя на сім’ю 5 осіб з них двоє дітей 5 та 10 років,а також моя мама вона є інвалідом 2 групи. Дуже потрібно ,будь ласка допоможіть.Дякую!

 28. Здравствуйте,
  Обращается к вам семья из Украины город Мариуполь. Я Комардина Анжелика Николаевна 52 года,мой сын Комардин Александр Александрович 17лет и мой брат Шляхтин Андрей Николаевич 51год, были вынуждены покинуть Украину и бежать от войны в августе 2022г.,наш дом,квартира разрушены бомбами,вещи сгорели, мы были в очень плохом эмоциональном стане, моему сыну в дороге срочно требовалась медицинская помощь и мы приехали в ближайшую страну Хорватию,оказать ребенку медицинскую помощь, мы получили в Хорватии убежище- Временную Защиту с 12.08.2022г.. Мы хотим переехать в вашу страну и получить Временную Защиту-Вид на жительство вашей страны, потому что в Хорватии нет достаточной медицинской помощи для ребенка, (сыну требуется помощь квалифицированных врачей),достаточной социальной помощи Хорватия нам не оказывает, нам не за что жить, нет денег, так как нет работы для украинских беженцев, наши сбережения заканчиваются. Мы не можем с несовершеннолетним ребенком вернуться в Украину,потому что там идёт война и наше все имущество уничтожено врагом. Мы хотим отказаться от Временной Защиты,которое мы получили в Хорватии и Просить Защиту-Убежище в Вашей стране,чтобы переехать в Вашу страну, где для украинцев созданы лучшие условия для жизни,работы,учебы и лечения. С Украины с Мариуполя в вашу страну также едит , спасается от войни наша мама (78 лет) чтобы получить Статус защиты для беженцев и ми хотим с ней воссоединиться в Вашей стране. Ми готови работать , учить язык,соблюдать законы вашей страны. Нам нужна только временная помощь. Вопрос: Можем ли ми переехать с Хорватии в вашу страну ,воссоединиться с нашей мамой и получить статус лица, находящегося под защитой вашей страны? Напишите пожалуйста, какая Земля може нас прийняти після першої країни? Поясніть нам будьласка,нам сразу треба відмовитись офіційно від Хорватської захисту? Пришлите пожалуйста нам ваш ответ. С уважением, Комардина Анжелика Николаевна

  1. Добрый день скажите пожалуйста мы с женой и ребенком хотим выехать в Германию есть ли на данный момент какие места и в каком городе и как добраться подскажите пожалуйста

 29. Добрий день, родина з України (мати та двоє дітей: 18р. та 11р.) виїхала з України 05.03.22р. до Польщі. Одразу ( з 24.03) влаштувалися на роботу, від роботи надали кімнату в хостелі. Зараз закінчився контракт у фірми, через яку ми працювали, з роботодавцем. Житло до 31.12.22
  Чи можу я відмовитися від Песеля (право на тимчасове перебування у Польщі) і переїхати до Германії? Як усе правильно зробити? Куди спочатку в Германію їхати? Щиро дякую

 30. Доброго дня!
  Підкажіть, будь ласка, чи можу я розраховувати на тимчасовий захист в Германії, якщо я громадянка України і завжди проживала в України, але я є власником підприємства (gmbh) в Германії? Доходу з початку війни підприємство не приносить і фактично не працює, але не ліквідовано.

 31. Здравствуйте.Могу ли я с сыном приехать в Германию,если я была 7 месяцев в Италии и уже 4 в Украине.В Италии документов так и не дождалась.

 32. Доброго вечора. Які землі ще приймають? Необхідна обновлена інформація на кінець січня 2023 року. На різних сайтах різна інфа. Або підскажіть, будь-ласка, де саме дивитись таку інформацію. Дякую.

 33. Добрый вечер. После регистрации меня направили в лагерь для беженцев в г. Дорстен. Пробыв там 2 недели, получил распределение в г. Эрвитте. Но туда я не поехал. Сейчас нахожусь в г. Цайц у знакомых. Пробовал зарегистрироваться здесь,но получил отказ. Могу ли я сейчас направиться туда, куда получил направление? Прошло уже 9 дней,как я должен уже быть в Эрвитте? И примут ли меня там?

 34. доброго вечора !питання — сімя 4 .жінка інвалід 1гр 73роки її син 53роки хворий на ноги без групи .його жінка 52роки та їх син 12років .проживають де неведутся бойові дії чи мають шанси переїхати назавжди . дякую

 35. Я пенсионер одинокий мне 62 года.Как мне приехать в Кенигс Вустерхаузен как беженец

 36. Добрый день! У меня вопрос — хочу выехать в Германию с 2-мя внуками — 13 и 16 лет Мне 66 лет Нужно ли оформить опекунство в данном случае?

 37. Доброго дня! Підскажіть будь ласка, мій чоловік був зареєстрован як статус біженця в Італіі, але вже зняв с себе цей статус, в Гермаії його візьмуть повторно? А потім я (дружина) та наша дитина не повнолітня приїдемо до нього для возз’єднання родини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *