14.07.2024

25 thoughts on “Як біженцям з України змініти водійські посвідчення в Німеччині

 1. Доброго дня, пані, я живу в Україні з 2014 року і маю посвідку на постійне проживання в Україні, а також маю українські водійські права категорії В і С. Чи можу я водити автомобіль в Німеччині і працювати в ньому, знаючи, що я зараз живу в Німеччині і маю німецький вид на проживання 24

   1. Не можете ви працювати в Німеччині водієм із українським посвідченням

   2. Добрий день.Як відновити втрачені права,куди звернутись?Місце проживання Франкфурт на Майна 24%.

 2. Доброго дня! Скажіть будь-ласка чи можна з українським посвідченням, навчатися на водія автобусу наприклад. Яка установа видає довідку про те що посвідчення дійсне?

 3. Доброго дня якщо в мене закінчується термін українського водійського посвідчення, як його поновити у Німеччині?

 4. Доброго дня!
  Чи потрібно переоформляти українські права дружині, якщо вона зараз в Німеччині і має 24 параграф?

 5. Доброго дня! Чи дійсні в Німеччині українські водійські права старого зразка? (Картка вертикального формату, заламінована)

   1. Доброго дня .Чому всі компанії які надають авто в аренду відмовили надати послуги Українцям в яких права «заламіновані»?

 6. Доброго дня.
  Підскажіть будь ласка, маючи статус по 24 параграфу.Чи можу я піти на роботу водієм маючи Українські права категорії С.Та подати на курси на код 95 з Українськими правами ?

 7. Добрий день. Чи дійсні в Німеччині українське посвідчення водія 2002 року?

 8. Доброго дня. Підкажіть як можна замінити водійське посвідчення, якщо в закордонному паспорті є різниця в транслітерації ( в паспорті і в ауфентхальтстителі g а в посвідченні водія h)?

 9. Доброго дня. Маю посвідчення водія в якого строк дії закінчився у вересні 2021 року (це моє перше водійське посвідчення яке видається на 2 роки). Чи можу я поновити його у Німеччині? Параграф 24 маю. Підкажіть будь ласка

 10. Доброго дня
  Я переїхав в Німеччину до повномасштабного вторгнення, і маю робочу посвідку на проживання, не як біженець. Чи можу я кермувати за укр посвідченням водія, чи правило 6 місяців досі актуальне для мене? Усі статті, що я читаю говорять про біженців.

 11. Доброго вечора.Вмене закінчилася темчисові посвідчення водія. Що треба зробити для встановлення посвідчення водія категорії В.,у Немечінні? Дякую за відповідь.

 12. Доброго дня скажіть будьласка що робити як що термін дії посвідчення скінчився 28.02.22 але війна почалася 24.02.22 я в Німеччині, чи можна їздити с таким посвідченням, бо згідно постанови кабміну 184 вони наче дійсні. А згідно Закону Німеччини вони повинні бути дійсні до закінчення терміну дії посвідчення по 24 параграфу.
  Чи потрібно подовжити і якщо так то як і де це можна зробити в Німеччині. Бо повернутися я неможу. Дякую за відповідь.

 13. Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можу я живучи в Німеччині по 24 параграфу, приїхати в Україну і пройшовши навчання отримати водійське посвідчення. Чи буде воно дійсне в Німеччині і чи не вважатиметься це як кажуть німці «туризмом за водійським посвідченням»?

 14. Доброго дня. Я знайшла роботу в Німеччині, хоча зараз тут як біженка по 24 параграфі. Якщо я працевлаштуюсь, мій статус зміниться. Скажіть будь ласка, чи будуть дійсні права українські до березня 2025 року. Чи їх треба терміново переробляти, бо вони зразу втрачають «силу» зі зміною статусу? Нажаль не можу знайти цієї інформації. Земля Brandenburg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *