28.05.2024

16 thoughts on “Чи потрібна перереєстрація авто на українських номерах в Німеччині?

 1. Доброго дня! В Вашій статті зазначено, що:
  1. Розтаможування для осіб з тимчасовим захистом не потрібно. Це відповідає дійсності.
  2. Перереєстрація авто на українських номерах в Німеччині не є необхідною. Це частково не відповідає дійсності. Перереєстрація НЕ є необхідно до сплину 1 року перебування у Німеччині. У документі від Federal Ministry for Digital and Transport, що ви навели, прямо зазначено, що: «Після терміну 1 рік заборонено керувати транспортним засобом без німецької реєстрації».

   1. Ну если почитать цитируемый текст, то выходит, что фейки распространяете вы
    ..

   2. На сайте Дойче Велле (DW) опубликовали статью несколько дней назад, что все таки не поддержали немцы продление более чем на год укр.номера. Не пойму, где правда? Что только 4 земли поддержали, но и они неизвестно что будут делать. Ничего не понятно. Может это фейк? На DW

 2. Насколько я понял, перерегистрация нужна, но, только для особ, которые сюда заехали скажем так, по собственной инициативе. скажем на ПМЖ. Приехал на своей тачке, год поездил, будь любезен…
  А про 24 параграф я вообще нигде не увидел. Так что думаю, это не про нас.

  1. Конечно! Вы абсолютно правы!
   Кто желает — может оформлять, избавиться от украинских номеров и потом иметь большие проблемы при возвращении авто в Украину (разтамаживать?! )

 3. Чи потрібен мені дозвіл на експлуатацію автомобіля в Німеччині?
  Правила для автомобілів з українським номерним знаком

  Навесні 2022 року Федеральне міністерство цифрових технологій і транспорту (BMDV) запропонувало протягом одного року розглядати українські автомобілі як такі, що використовуються для міжнародних поїздок. Якщо ви є власником автомобіля з українським номерним знаком, то ви маєте максимум протягом одного року отримати дозвіл на його експлуатацію в Німеччині.

  Але це актуально лише в тому випадку, якщо ви не заявляли, що хочете жити в Німеччині постійно. Якщо ви вже заявили про це, то зобов’язані отримати дозвіл на автомобіль із моменту заяви.

 4. Доброго дня!
  Чи потрібно здавати номерні знаки і технічний паспорт? Чи анулюється реєстрація ТЗ в Україні? Чи доведеться повторно сплачувати митні платежі при поверненні в Україну? Якщо все ж українське авто зареєстровано в Німеччині

 5. Дуже дякую за вашу статтю, бо я зараз зіткнулася з проблемою що мені всі говорять про зміну номерних знаків. А чи є якесь офіційне підтвердження про те що Ви написали у статті? Якісь посилання на закони від влади щодо біженців?

 6. Доброго дня,

  Підкажіть, як довго можна користуватися авто на українських номерах і українськими правами українському громадянину, який НЕ є біженцем, а просто їздить періодично в Німеччину у службових справах і має дозвіл на перебування протягом 1,5 років (наприклад, студенти, науковці, дипломати тощо), але НЕ БІЖЕНЦІ (ніякого 24 параграфа). Просто лдина приїжджає на своєму авто, потім їде в Україну, потім назад, майже як водіїї автобусів, але ще має у Німеччині тимчасову діяльність, яка, проте не є роботою з контрактом, і нема планів лишатися в Німеччинв по закінченні терміну дозволу.

  Дякую!

 7. Скажіть, будь ласка, якщо я маю §24 і находжусь в німеччині вже біля 2х років, то я можу не переоформлювати авто на німецькі номери до 01.04.2024? І, як що це так, то яким документом я повинна це підтверджувати, якщо мене зупинить поліція?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *