20.05.2024

5 thoughts on “Скандальний довгобуд в місті Буча по вул. Маліновського (Михайловського) 72е, 72г та афера з оголошенням на olx

 1. Щодо розміщеної «Новини», яка насправді є спробою ввести читачів ресурсу в оману.
  Перш за все загальні застереження. По-перше, «Іван Недвига» який начебто є автором тексту, ніколи не був інвестором багатоквартирного будинку, який наразі побудований та введений в експлуатацію по вул. Михайловського (колишня — Малиновського), 72-г,е. По-друге, відносно архівного відео розміщеного в тексті — воно знімалось ще у 2013 році, і з того часу ситуація істотно змінилась.
  Надалі в кавичках будемо наводити текст статті, а потім надавати інформацію як воно є насправді.
  «Будинок стоїть вже 10 років в занедбаному стані» – Наразі це введений в експлуатацію клубний будинок з закритою територією та благоустроєм. Доказ введення в експлуатацію: https:// e-construction.gov. ua/permits_ doc_detail/2496599172073915637 . До початку будівництва за ініціативою забудовника ліцензованими організаціями був проведений повний аналіз стану конструкцій, за висновками експертів стан конструкцій – добрий.
  «За довгі роки судових розглядів одна фізособа відібрало права на землю в іншого фізособи» – Всі дії нового забудовника здйснювались виключно в рамках чинного законодавства України, і до речі ЗАКОННЕ набуття новим забудовником права власності на земельну ділянку було згідно договору купівлі-продажу, про що детальніше зазначимо нижче.
  «Багато хто зі старих інвесторів відмовився від участі в завершенні будівництва» –Насправді, наразі більшість попередніх інвесторів уклали договори з новим забудовником і вже отримали право власності на свої квартири та роблять в них ремонти.
  «… на сайті ОЛХ постійно продають квартири у цьому будинку — але по другому та третьому разу» — В дійсності жодного повторного продажу квартир новий забудовник не здійснював, все відкрито і прозоро, ті з попередніх інвесторів хто уклав договори з новим забудовником так само як і нові інвестори вже отримали право власності свої квартири, та роблять в них ремонти.
  А відносно образи та навішування ярлика «аферисти» – мало шановний автор, підпишіться під вказаним твердженням своїм ім’ям і ми зі своєї сторони із задоволенням ініціюємо розгляд справи про захист ділової експлуатації.
  Відносно тези що «…в будинку… своя історія з інвесторами» — Така історія є виключно у першого забудовника якого ми власне бачимо на відео розміщеному в статті, бо саме з першим забудовником та його дружиною укладалися колишніми інвесторами попередні договори купівлі-продажу. При цьому акцентую увагу на тому що у попереднього забудовника не було ні дозволу на будівництво багатоквартирного будинку ні, навіть, проекту.
  Новий забудовник, який на законних підставах набув право власності на земельну ділянку, розробив з нуля проектну документацію, отримав дозвіл на будівництво, побудував та ввів будинок в експлуатацію, ЖОДНОГО відношення до першого забудовника та укладених першим забудовником договорів не має.

  Відносно інформації наданої «Довідково» автором чи, можливо, редакцією.
  По-перше, спільне згадування будинку по вул. Малиновського 72-в з будинком по вул. Малиновського 72-г,е — безпідставне, це різні будинки, і ступінь готовності у них був різний.
  По-друге, право вимоги за кредитним та іпотечним договором ще у січні 2017 року власне і було набуте кооперативом, створеним колишніми інвесторами.
  По-третє, земельні ділянки по вул. Малиновського 72 літери «г» та «е» були об’єднані, а вказаний алгоритм виконаний новим забудовником що власне і мало наслідком успішне введення будинку в експлуатацію.
  Далі.
  Щодо того, що «зобов’язання по передачі квартир інвесторам за попередніми договорами залишаються тільки у власників земельних ділянок» — Якщо старий інвестор уклав договір з першим забудовником то і відповідає за цими зобов’язаннями перший забудовник. Тут доречна буде аналогія: ви переїхали в нову квартиру, а до вас прийшов сусід і каже – поверни мені кошти, бо той хто жив у цій квартирі до тебе, в мене взяв позику. Вважаю що реакція на такий закид у вас буде лише одна – з якого це дива мені відповідати за повернення коштів які взяла чужа для мене людина?
  В той же час ті зі старих інвесторів хто уклав договори з новим забудовником – свої квартири вже отримали.
  Відносно твердження «Незважаючи на накладені арешти і не отримавши ніяких судових рішень… право власності на земельні ділянки було переоформлено…». Автор статті абсолютно не володіє інформацією, питання тільки чому так впевнено пише, не перевіривши дані. До чого тут судові рішення? Були кредитний та іпотечний договори, в іпотечному договорі було іпотечне застереження, першому забудовнику та його дружині були надіслані іпотечні повідомлення, які були ними отримані, але зобов’язання не були виконані. Наявність цих обставин у своїй сукупності давали кооперативу законне право на реєстрацію за собою права власності на земельну ділянку. В подальшому на виконання умов іпотечного договору предмет іпотеки був відчужений кооперативом юридичній особі, яка і стала новим забудовником. Арешти, до речі, були зняті.
  Щодо посилання що «Деяким інвесторам також були видані на руки судові рішення про повернення власниками земельних ділянок отриманих коштів» — Трішечки не так. Ніхто нікому судові рішення просто так не видає. Ряд осіб, які укладали з першим забудовником попередні договори купівлі-продажу, у зв’язку з неналежним виконанням першим забудовником зобов’язань по попереднім договорам звернулися до суду з позовом про стягнення з першого забудовника коштів сплачених за укладеними з ним попередніми договорами купівлі-продажу, і виграли справи.

  Насамкінець звертаємось до редакції, яка опублікувала цей текст. Вважаємо що тег «Буча аферы недвижимост» як мінімум некоректний та порушує ділову репутацію вказаних у статті юридичних осіб, одна з яких (ПП «Олсія Капітал») взагалі жодного відношення до вказаного будівництва не має. У випадку невжиття заходів щодо усунення вказаного тегу, будемо змушені звернутися до суду за захистом ділової репутації.

 2. Скандальний довгобуд в місті Буча по вул. Маліновського так і є:

  Скандальний довгобуд в місті Буча по вул. Маліновського так і є , люди постраждали!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *