28.05.2024

109 thoughts on “Як заповнити F0103307 – податкова декларація платника єдиного податку ФОП 3 група

  1. Додаток — маєте на увазі звіт по ЄСВ у розділі VII ? (суми нарахованого єдиного внеску)?
   Як що мова про нього, то цей звіт подається як й було раніше до 2021 року- один раз на рік. На початку наступного року за звітним. Тобто додаток буде заповнюваться у 2022 році, а саме до 09.02.2022 року .
   Зауважу, цей приклад заповнення звуту F0103307 стосуєтсья ФОП 3 гр., якщо платник ЄСВ у звітному кварталі не використовує працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту), або на інших умовах, передбачених законодавством

   1. Доброго дня! Дуже дякую за інструкцію. Але як що можно поясніть будь ласка за додаток по ЄСВ у розділі VII до чого наймані працівники я зрозумів ЄСВ подається за себе (ФОП) а за працівників 4ДФ. Чи я щось не розумію?

    1. Так, це саме я й уточнювала вище. У зразку показано, як заповнити декларацію F0103307 та що вписати у розділи по ФОП 3 група, якщо ФОП немає найманих працівників у звітному періоді. Тільки у цьому випадку заповнювати так, як у прикладі у цій статті.

     1. Здравствуйте. ФОП на 3 гр. без наемных работников оставляет стр. 21 раздела 7 пустой или вписать 3960 грн.? Спасибо.

     2. Весь VII раздел, и строка 21 в нем — это новый раздел в декларации. Его сейчас не нужно заполнять. Этот раздел заполняет ФОП в следующем году, а именно с 01.01.2022г до 09.02.2022 года (на фото в этой статье — пример заполнения F0103307 за 1 квартал 2021 года для ФОП 3 гр.5% , без нанятых работников).

     3. доброго дня.
      А якщо ФОП 3 гр має найману працю? додаток до Декларацї всеодно ж не заповнюється при здачі звіту за 1кв.

      Дані про ЄСВ за найманих працівників це ж взагалі інший звіт, правильно?

 1. додзвонився на лінію ДФС: сказали, що з 01.04 ще ніхто не отримав 2-гу квитанцію., проблема усувається розробниками, планове час 1-2 дня. Хтось може сказати коли хтось буде відповідати у цій краіні?? Не встигнешь до 11 травня — твої проблеми кажуть у дпі

  1. Ніхто не несе відповідальності як зазвичай спишуть все на самих платників. Хтось знає, коли надійде квітанція 2? я чекаю з 01.04

 2. F0133107 R081G1 » не є припустимим значенням ‘integer’. Значення » поля ‘R081G1’ внесено некоректно.
  Що означає ця помилка?

  1. це треба проставити 6 (код категорії ЗО) в додатку ) але не зрозуміло чому вспливає ця помилка, якщо звіт по ЄСВ за квартал не подається

   1. Ця помилка зявляється під час перевірки, через те, що при реєстрації ви додали Додаток 1 (ЄСВ звіт), який потрібно добавляти лише 1 раз на рік у січні-лютому 2022. Якщо не добавляти Додаток 1, то помилки не буде. Але питання чи корректно відправляти звіт з незаповненним Додатком 1 (заповненен лише поле Код категорії ЗО — 6)

   2. Благослови вас боже, я думала **бнуся з цим. Кабінет показував що помилка в основному документі, я його триста разів передивилася, а в додаток не глянула, бо біля нього «!» не було. ХД

  2. телефонував до налогової. рішення просте: заходите в додаток, натискаєте «видалити» потім переходите до основного документу, перевіряєте, підписуєте і відправляєте. Квитанція 2 приходить без помилок

   1. А как удалить? оно же все пропадет и налоговая скажет вы не подали вовремя отчет! не несите чушь!

  3. F0133107 R081G1 » не є припустимим значенням ‘integer’. Значення » поля ‘R081G1’ внесено некоректно.
   Що означає ця помилка?

   1. Світлана, підкажіть, ви уникли цієї помилки? в мене те ж саме((((

 3. А якщо ФОП закрився 29.03.21 то додаток теж здаємо? І в 21 рядку пишемо 3960?

  1. Якій статус наразу у вказаного вами ФОП? Важливі деталі.
   Є наприклад такий нюанс:
   Після того як держреєстратор присвоює ФОП статус «припинено, але не знято з обліку», з ФОП розривається договір про визнання електронних документів, і ФОП більше не може звітувати в електронному вигляді .
   Тому, раджу узгоджувати свої дії з податківцями за місцем реєстрації. Може доведеться здати звіти особисто, або надіслати поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення.

   1. Дякую! Здав особисто. Прийняли, хотя не сказали вірно чи ні, самі кажуть не знають.

 4. ФОП на 2-й групі, за 2020рік в звітності по ЄСВ за себе показав за 12.2020р нарахування ЄСВ ( було звільнено від сплати). Чи можна в оновленій звітності подати уточнюючу за 2020рік? І якщо можна, то як?

 5. НИ ОДИН отчет по всей Украине про единый налог НЕ ПРИНЯТ от ФОПОВ! Не свистити тут. Система неработает — новые декларации непринимаются я знаю что сейчас идет доработка системы в налоговой!!
  Все ФОП ждут. Кто то получил квитанцию 1. Те кто подали 1-4 апреля успели проскочить по старой системе подачи еще . У меня вопрос к юристу бумажную уже декларацию отсылать в ДПИ? Вздр.чат ведь плательщика а не госорган в результате

  1. Я рекомендую еще подождать несколько дней и затем можно отправить бумажный отчет. Но думаю, если не работает система онлайн — то и сами специалисты ввести вручную отчет не смогут. А если ФОП получил квитанцию № 1, то фактическое подтверждение поданного отчета есть. Главное, чтобы в отчете позже не выявили ошибок и не забраковали.

 6. Декларація F0103307 Пакет прийнято до відома:

  Що означає? мені прийшла квитанція № 2 у вхідні в кабінеті cabinet.tax gov ua У квитанції сказано Пакет прийнято до відома. Звіт декларація F0103307 прийнято чи ні? Я фоп група 3.
  Ранішке писало в квитанції 2 просто Пакет прийнято , чи не так?

 7. Здравствуйте, помогите пожалуйста , что делать, если документ не принимают в налоговой. , первая квитанция приходит с комментарием» документ не прийнято. документ …….вже було подано. Замініть номер документа в періоді.

  1. Вероятнее всего при создании отчета, вы проставляете ему номер. Этого не надо делать — номер документа проставляется автоматически. Например если вы создали 2 неудачных (либо каких то других) документа, то следующий документ будет автоматически пронумерован системой № 3 а не № 1. И этот порядковый номер не меняйте.
   Еще нюанс! Многие пользователи жалуются на проблемы в самой системе. Одна из продем: при создании нового документа автоматически простсавляется № 1, а у пользователя уже были документы в 2021 году поданы. Посмотрите какой порядковый номер проставляется у вас автоматически? Если № 1 а документы уже подавались — пробуйте вручную пронумеровать отчет следующим номером.

   1. Автоматический номер не меняю, обратила внимание, что система меняет его сама, тк я уже 2 раза пыталась создать и отправить новый отчет. сейчас третья попытка, однако присваивает номер 4 документу. тоже думала, дело в этом, но похоже нет, еще что то есть таинственное

    1. Еще нюанс! Многие пользователи жалуются на проблемы в самой системе. Одна из проблем: при создании нового документа автоматически проставляется нумерация № 1 (номер однотипного документа в периоде), а у пользователя уже были документы в 2021 году поданы. Посмотрите, какой порядковый номер проставляется у вас автоматически? Если № 1 а документы уже подавались — пробуйте вручную пронумеровать отчет следующим номером.
     http://lexukraine.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/523562352354234564.jpg
     http://lexukraine.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/523562352354234564.jpg»

     1. исправила номер на следующий. тот же результат. завтра пойду в налоговую попробую сдать отчет в бумажном виде. заодно может быть узнаю причину и напишу здесь, возможно будет полезно для сведения

    2. Вот обратите внимание, мне присылают пользователи сообщения, что система неадекватно работает при формировании отчетного документа, сроки подачи документов прописывает 2999 год. Так что может стоит вам подождать и сформировать отчет через несколько часов?
     http://lexukraine.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/300453456345.jpg
     http://lexukraine.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/300453456345.jpg

 8. у меня пришла вторая ОК ,при создании ставил «новий звітний » а не просто «звітний»(супруга нагуглила)

 9. Добрый день. ЕСВ для единщика 3-ей группы подается раз в год. А мне надо пересчитать пенсию за 2 года с учетом заработной платы. С февраля 2019 года и по февраль 2021 года. Как в этом случае с подачей ЕСВ за первый квартал. У меня отчет не принимают. Пишут ответ — Ошибка — только в случае «припинення» или «перехід на інші податки та сбори». А в случае пересчета пенсии как быть??? Что делать??? Пенсионный не видит у меня стажа в 2 дополнительных года. Мне до конца зода терять в пенсии???

 10. PS: В приложении к отчету я ставлю «крестик» в поле «призначення пенсії». Поля пересчет пенсии нет.

 11. Добрый день. ФОП 3 гр. деятельность не велась, доходов нет. Подскажите как подать нулевую декларацию? В строках, где нужно указывать доходы ставить ноль или не заполнять вовсе эти строки? Спасибо

 12. Здравствуйте. Подскажите пожалуйста. В начале года мной было изменено место регистрации проживания из Соломенского района г. Киева на другой город. Подавать декларацию и оплачивать налог я должен в прошлую налоговую (Соломянского района), но пакет принято не было:

  Виявлені помилки:
  [F0103307/32] Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено
  недостовірність обов’язкового реквізиту щодо контролюючого органу (документ подано не за основним
  місцем обліку або платник не перебуває на обліку в контролюючому органі). Перевірено на підставі п. 483
  ст 48. п.491. п. 493 п 498 ст.49 Податкового кодексу України.
  [F0103307] Заповнено недостовірне значення обов’язкових реквізитів щодо контролюючого органу, до
  якого подається звітність, оскільки воно не відповідає передбаченому для подання документу Податкова
  декларація платника єдиного податку_фізичної особи_підприємця місцю обліку платника (перевірено
  відповідно до п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу України)

  Звонил в налоговою. Говорят или отправляйте и платите по новому месту регистрации или пишите официальное письмо, что я и сделал.

  Может была у кого-то подобная проблема и есть решение?
  Благодарю!

 13. Декларація моя прийнята. Квитанція 2 є. Але немає нарахувань скільки податків оплатити за квартал . Це як? Це нормально? Я нервую

  1. На гарячій лінії сказали, що з новими формами у них всяке буває, чому, ясна річ, не знають.

 14. Прийшла друга квітанція, де сказано, що документ не прийнято. Виявлені помилки. Блок даних. Невірний підпис-сертифікат відсутній в реєстрі зареєстрованих сертифікатив. Як це розуміти, якби не було сертифікату, яб не змогла не підписати, не відправити документ, та не змогла навіть увійти до електроного кабінету ДФС ???

 15. Доброго дня! Проблема наступного характеру: 25.04 подав об’єднану звітність F0103307, після чого прийшла помилка: Опис помилки: — рядок 1. Поле ‘таб.1 гр..2’. Поле повинно бути заповнене.
  Далі знайшов помилку, що треба було відмічати у формі «Звітна нова» (другий бокс в першому рядку), подав ще раз вже 13.05, але надалі знову прийшла помилка: Документ не может бути прийнятий, закінчення подання форми — 11.05.2021. Новий звітній документ может бути поданий тільки до завершення терміну подання.

  Підкажіть будь-ласка, в чому може бути проблема?

   1. Маю ту саму проблему: спочатку «Поле повинно бути заповнене.», а зараз термін минув.

    Як подати звіт після «закінчення подання форми — 11.05.2021», тобто якщо минув граничний термін?

  1. Заповніть поле ‘Назва згідно з КВЕД’. У моєму випадку це вирішило проблему.

  2. я дізналася в чому проблема, треба писати назву КВЕД повністю. Спочатку цифри а потім назва. я ставила тільки цифри — в мене 02.10 і написала повністю назву — Лісівництво та інша лісівна діяльність. І все прийнялося одразу.

 16. Податкова декларація платника єдиного податку 1 група 2021 зразок заповнення є?

 17. Фоп 3-я гр. з 01,07 переходить на заг. систему. Чи потрібно , в дек. за півріччя заповняти дод. 1 ЄСВ

 18. Доброго дня! Проблема наступного характеру: 22.07 подаю звітність F0103307 (за 1 півріччя), після чого прийшла помилка: Опис помилки: — рядок 1. Поле ‘таб.1 гр..2’. Поле повинно бути заповнене. В чому може бути проблема?

  1. я дізналася в чому проблема, треба писати назву КВЕД повністю. Спочатку цифри а потім назва. я ставила тільки цифри — в мене 02.10 і написала повністю назву — Лісівництво та інша лісівна діяльність. І все прийнялося одразу.

  1. Тоді перевірте номер порядковий документу. Причину можуть бути різні. Наприклад в моєго клієнта виникали проблеми зі звітом тому, що він проподив зміни на порталі Дія, а вони відбулись некоректно не з його з вини. Також раджу затеолефонувати у вашу податкову за місцем реєстрації. Або написати у систему Пульс та вони з вами зконтактують.

 19. Выдает ошибку : не є припустимим значенням ‘integer’. значення » поля ‘r081g1’ внесено некоректно. ЧТо может быть? Какая причина этой ошибки??
  Прошу помогите, вижу тут разбирают многие ситуации

  1. Проверьте не добавили ли вы случайно Отчет по ЕСВ. Эта ошибка скорее всего появляется во время проверки, — причина то, что при регистрации вы вероятно добавили Приложение 1 (ЕСВ отчет), который нужно добавлять лишь 1 раз в год в январе-феврале 2022.
   Если не добавлять Приложение 1, то ошибки не будет. Проверяйте и пишите здесь в комментариях, получилось?

  2. у звіті ЄСВ має бути в графі 8.1 Код категорії застрахованої особи написано «6» (шість). Тоді все ок

 20. Рядок 1. поле ‘таб.1 гр.2’. поле повинно бути заповненим и что дальше? Кто знает?

   1. Если речь про проблему с » Рядок 1. поле ‘таб.1 гр.2’. поле повинно бути заповненим » — то проверте отчет за полугодие создаете? Или выбирали 2 квартал? тогда может выдавать ошибку.Надо полугодие ане второй квартал

 21. Підскажіть будь ласка як подати довідковий звіт по сплаті ЄСВ фоп 3 група. Чи потрібно заповнювати додаток 1?

 22. Не получается создать отчет за 3 квартал — его нет в перечне. Подскажите как его выбрать?

 23. Доброго дня, підкажіть будь ласка, що це за помилка :рядок 1 поле таб.1гр 2 поле повинне бути заповненим

 24. Доброго дня! Та ж проблема — 09.11 подаю звітність F0103307 (за 3 квартали ), після чого прийшла помилка: Опис помилки: — рядок 1. Поле ‘таб.1 гр..2’. Поле повинно бути заповнене. В чому може бути проблема??? Статус Звітний є. Підприємець ліквідувася 29.09.2021 — всі потрібні відмітки проставлені.

 25. Доброго дня! Помилка змініть номер документа в періоді ? що це може бути?

  1. Доброго дня! Перевірте, як ви створювали документ? Новий номер вписали , або автоматично система створила? І який саме створили документ? Звітня, або звітня нова? Номер не треба самим проставляти — його формує система автоматично

 26. Доброго дня! подаю декларацію F0103307 з додатком 1 ЕСВ приходить квитанція з помилкою рядок 1.Поле табл.1 гр.2 , чому? подаю звітний все в сроки?

 27. Добрий день, подаю декларацію F0103307 з додатком 1 ЕСВ, чи можете пояснити де помилка? (не є припустимим значенням ‘integer’. Значення » поля ‘R081G1’ внесено некоректно.) буду вдячний

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *