Термінова підготовка проекту доручення

(2 отзыва клиентов)

2,500.00

Юрист Вікторія Корєтнік об’єднує юристів та нотаріусів , об’єднання ЛексЮкрейн . Всі ці фахівці об’єдналися, щоб надавати українцям фахові консультації

Описание

В наш час дуже актуальна така послуга, як грамотно юридично підготовати проект доручення для українців, які знаходяться за корлоном. Якщо вам потрібна довіреність пвід нотаріуса поза межами України — необхідно пам»ятати важливий аспект — від нотаріуса Європи, США , Канади або інших країн доручення може не прийнятися нотаріусом в Україні. Що робити, щоб отримати грамотну довіреність?

Вартість: Якщо проект тексту довіреності  в термін 2-4 дні вартість 1500 гривень (оплатити на цій сторінці)

Якщо за 1 день вартість 2500 гривень оплатити нижче на цій сторінці

Напишіть юристам в Телеграм вже зараз!

Юрист Вікторія Корєтнік обєднує юристів та нотаріусів , об’єднання ЛексЮкрейн . Всі ці фахівці об’єдналися, щоб надавати українцям фахові консультації.

Вартість проекту доручення стартує від 1500 гривень, але просимо зауважити, що в кожному окремому випадку потрібно врахувати різноманітні нюанси. Наприклад, часто довіреностей потрібно дві. Всі ці нюанси будуть враховані про обпрацюванні ваших документів (фото), щоб проект тексту доручення був розроблений фахово юридично грамотно.

Надішліть фото нам зараз фото документів для первинного аналізу

Саме тому часто зараз спостерігаєтсья ситуація, коли не підготовану зазделагідь нотаріусом довіреність, зроблену нотаріусом Європи, США або Канади нотаріуси в Україні не приймають — адже вона не відповідає українському законодавству.

Тому ми пропонуємо вам звернутися до юристів вже всьогодні по вказаним контактам.
Ми гарантуємо конфіденційність.

2 отзыва на Термінова підготовка проекту доручення

  1. Ганна

    Все добре

  2. Алла

    Дякую все зроблено вчасно та якісно

Добавить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *