Генеалогічні дослідження

20,000.00

Описание

Ціна вказана ВІД…

З 2017 року ми займаємося платними генеалогічними дослідженнями, маючи загальний досвід роботи в цій галузі понад 10 років. Звернувшись до нас, ви будете поступово отримувати всю необхідну інформацію, знайдену та систематизовану професійно та компетентно , а також юридично грамотно.
Радимо нашу послугу  ДНК генетичний тест

Наша спеціалізація включає широкий спектр генеалогічних послуг, починаючи з пошуку джерел в архівах і закінчуючи комплексними дослідженнями родоводів з подальшим оформленням результатів. Наша робота характеризується сумлінністю та професіоналізмом. Уважність, зосередженість та наполегливість відіграють ключову роль в успіху наших досліджень.

Ми зацікавлені у роботі з родовою історією представників різних станів та національностей, чи то дворяни, селяни, козаки, міщани та інші.

Наше розуміння історії, методів наукових досліджень, а також досвід у діловодстві та структурі архівної галузі дозволяють нам ефективно шукати та аналізувати документи, доступ до яких не обмежений чинним законодавством чи умовами їх зберігання.

Наразі наші дослідження проводяться виключно в архівах України, таких як Центральний державний історичний архів України, Центральний державний історичний архів України у місті Львові, Центральний державний архів громадських об’єднань України, а також державні обласні архіви.

Цей короткий перелік основних архівів, де ми працюємо, не вичерпує наших можливостей. При необхідності ми також проводимо дослідження в інших архівах, до яких ми маємо доступ.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Генеалогічні дослідження”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *