28.05.2024

21 thoughts on “Нові пункти реєстрації на допомогу від ООН в Польщі

 1. Добрый день. Подскажите пожалуйста, 2й месяц пошел как жду 2й blik — не приходит! Может какие-то изменения вышли, или просто ждать пока прийдёт?

 2. Добрый день скажите пожалуйста, вообще это реально получить эту помощь..У меня сестра инвалид 1 группы и трое детей меньшему 5месяцев…Мы приехали с Херсона и не можем получить помощь…

 3. Отримали СМС повідомлення 21.05.22 із запрошенням на 22.05.22 до Варшави для продовження реєстрації на допомогу ООН.Через проблеми з телефоном не зявились. Чи можна приїхати в інший час, чи ми вже свій шанс втратили

 4. Добрий день я багатодітна мама 25 квітня оформила допомогу від ООН за два місяця отримала BLIK , За третій чомусь неприходить, додзвонитися до вас неможу, чи отримаю я ще кошти. І чи реально ще допомогу продовжити, як, і на який термін. Я непрацюю, маю двоє маленьких діток

 5. Добрый день. 20.06 оформили выплаты. Консультант сказала блик прийдет через два дня. Уже прошло две недели ничего нет. Как узнать в чем проблема?

 6. Мені неприходе другий блік код потрібно їхати туди де подавала документи чи непотрібно їхати а чекати?

 7. Добрий день! Заполонила електронну заяву на помощь от ООН 2 місяця тому ,и досі не отримала ніякої відповіді, жодного Смс .

 8. Підскажіть, чи може працівник Центру реєстраціі відмінити заявку на виплату коштів самостійно, без мого відома? Отримала першу виплату, друга не приходить, хоча усім хто оформлявся зі мною в один час прийшли кошти. У Центрі реєстраціі працює моя знайома, яка має доступ до моіх даних. Цікавить чи могла вона призупинити виплату?

 9. Добрий день. Підкажіть будь ласка, ще у квітні подали заявку на допомогу ООН, 10.05.2022 отримали повідомлення з посиланням на надання додаткової інформації, після заповнення форми у посиланні було зазначено про очікуванням на смс з датою для реєстрації. На сьогоднішній день, 02.08.2022, жодного смс не отримано, на гарячу лінію неможливо додзвонитися, на електронну адресу листи не доходять, як дізнатися інформацію та що робити?

 10. Доброго дня))) на гарячій лінії мене виключають, не можу до телефонуватися вже йде четвертий місяць від початку заповнення анкети, а результату ніякого

 11. Добрый день,мама не получила 3 блик код первый был в мае,второй в июле ,третий так и не пришел

 12. Доброго дня . Скажіть будьласка , чи реально отримати допомогу ? Я інвалід 3ї групи , маю дитинку 3 роки .
  В Польщі вже з березня , живу в такому поселенні де тільки фізична праця , а в мене імплант в тазу .
  А в області де проживала ідуть бойові дії не маю змогу повернуться .

 13. Добрий день,задзвонили нам тиждень назад,та сказали приїхати на оформлення помічи сьогодні на 9:00,я з дитиною з 3ма пересадками добралися,приїхали,а нам заявили що заявки вже не приймають,навіщо вони тоді дзвонять та назначають зустріч?

 14. Яким чином можливо побачите коли була реєстрація на фінансову допомогу від ООН у місті Жешуві в грудні місяці і за якою адресою Побачиш публікації коли вже все закрито????

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *