05.12.2023

12 thoughts on “Якщо не поставили штамп про виїзд в ЄС — що робити?

 1. Доброго дня , виїхала з Польщі і сьогодні знову їдемо і тільки зараз помітила , що не має печатки про виїзд з країни . Що робити в такому випадку ? Мене пропустять до Польщі ?

 2. Доброго дня
  В‘їхала до Польщі 26.10.22 через Дію пл, але мені не поставили печатку про в‘їзд. Чи варто кудись звертатися, чи є нормально?

 3. Добрий день. Виїхала з Чехії іще в квітні минулого року на візі біженця. Вийшла заміж, поміняла фамілію. Де можна вибрати штамп з паспорт про виїзд на Україну?

 4. Якщо я в’їхав до Румунії і не має штампу, чи зможу я потрапити до Англії? Чи не зададуть питання як як потрапив у Румунію правоохоронні органи Великобританії

 5. Доброго дня , виїхала з Польщі і тільки зараз помітила, що не має печатки про виїзд з країни . Що робити
  в такому випадку ? Мене пропустять до
  Польщі ?
  Ответить

 6. Доброго дня! Виїзджала з Румунії у березні автобусом. І потім побачила, що не має штампа про виїзд. Скоро знову іхати. Пропустять? Дякую

 7. Добрий день! Виїхала з Польщі з дитиною, не поставили штамп у паспорті ні мені, ні дитині. Показували лише дію пл. Чи це стане проблемою при нашому вʼїзду в іншу країну Шенгенської зони? Їхали машиною, доказів по квиткам не маємо.

 8. Доброго дня! Коли виїзжала з Польщі, показала тільки загран, забула показати дию.пл і мені поставили штамп про виїзд. Через декілька днів, коли поверталась, вже показала і загран і дію.пл і штамп не поставили. Чи є це проблемою? Чи маю я кудись звернутись?

 9. Доброго дня! Виїзджала з Румунії І потім побачила, що не має штампа про виїзд. В Україні працюю, а рахується, що я на даний момент в Румунії. Хочу знову їхати до Румунії. Пропустять? Дякую

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *