24.05.2024

8 thoughts on “Доставка готових паспортів з України за кордон із ДП Документ

 1. Маємо готовий закордонний паспорт дитини 14 років, замовлений до 24.02 в місті Івано-Франківськ
  Дочка з онукою (власниця паспорту) знаходяться в Польщі м. Познань
  Запитання
  Щоб не виїжджати з Польщі.
  Ви можете допомогти з доставкою паспорта в Польщу?
  Якщо так, то що потрібно для оформлення вашої допомоги?
  Дякую.

 2. У мені таке питання я подавала заяву в «ДП документ» на переадресацію готової Id-карти 24 листопада 2022 року. Ще не відомо коли буде відправлення?

 3. Доброго дня. У мене питання. Останній раз був в Україні у 2021р. Тоді ж був замовлений внутрішній паспорт громадянина України (id-картка). Виготовлення паспорта тривало 1 місяць і, нажаль, не міг залишатися довше і ви’хав за кордон. З того часу не вїзджав на територію України. Чи є можливість замовити висилку поштою готового паспорта громадянина України?

 4. Добрий вечір. Я замовила дітям закордонні паспорти за день до війни в міграційній службі свого міста. Пройшло вже більше року як я виїхала з дітьми в Швейцарію. Паспорти готові і є в наявності. Мені сказали, майже рік тому, що я можу оформити довіреність на сестру у консульстві Швейцарії, щоб вона їх забрала. Я так і зробила. Зараз сестра забере паспорти. Питання — чи може сестра передати паспорти третьою особою, яка їде в Швейцарію? Чи потрібно ставити в паспорт якісь відмітки і де це робити? Я задала це питання в своєму консульстві, але вони чомусь промовчали. Я хочу щоб ні у кого не виникло ніяких проблем . Дякую

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *