28.05.2024

5 thoughts on “Виїзд чоловіків за кордон 2023

  1. Добрий день. Які потрібні документи для перетину кордону батькові дитини зі статусом — інвалід з дитинства, якщо дитина перебуває в Італії офіційно під тимчасовим захистом (має тимчасовий паспорт, право на проживання). Чи може вимагати прикордонна служба України довідку про проживання дитини за кордоном? Дякую!

    1. Виїзд за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, зазначених в абзацах третьому — сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2—2 цих Правил, може здійснюватися самостійно без осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2—2 цих Правил, на підставі довідки про перебування таких осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, осіб, які потребують постійного догляду, чи дітей, визначених пунктом 2—2 цих Правил, на консульському обліку, документів (їх нотаріально засвідчених копій), що дають право на виїзд, які передбачені відповідно в абзацах третьому — сьомому, дев’ятому і десятому цього пункту та пункті 2-2 цих Правил, та документів, зазначених у пункті 2 цих Правил.

  2. Доброго дня. Якщо дружина інвалід 2 групи. Чоловік може супроводжувати за кордон зараз у липні 2023 р. А то щось не можу зрозуміти на сайті. Дякую.

  3. Привіт, якщо дружина інвалід 2 групи є громадянкою іншої країни, чи може чоловік супроводжувати її за кордон. Враховуючи зміни і поправки до закону які були нещодавно.
    Дякую

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *