28.05.2024

45 thoughts on “Що можна оформити в Чехії, якщо статус захисту не надають?

 1. Добрий день! Мій син має статус тимчасового захисту в Німеччині. Таким чином він не може отримати тимчасовий захист у Чехії. Але, якщо він поступить до чеського Університету, чи має він право подаватися на візу толерантності?

 2. Якщо я подала документи на візу толерантності і чекаю на них вже 3 місяці, варто переживати за те, що проходять мої 90 днів по безвізу?

 3. Здравствуйте.мою семью вызывают в отделение мвд Чехии по вопросу анулирования временной защиты из-за обнаружения незакрытой болгарской защиты.Пишут ,что отказ будет 100% и обжалованию почти не подлежит.
  Так ли это?если нет,пожалуйста дайте совет.
  Можно ли после такого случая ,получить визу толерантности?

 4. Доброго дня, хотіла запитати якщо я не зареєструють на продовження візи толерантності до 31 березня, і планую поїхати на Україну по сімейним обставинам, чи зможу я отримати її після декількох місяців перебування в Україні як приїду до Чехії

 5. Доброго дня! Віза тимчасового захисту у мене закінчується 09.03.23 продовжувати не планую бо з 14.02. повернулась до України, страховку закрила .В кінці березня планую поїздку коротку через Прагу в Нідерланди. Чи будуть якісь проблеми , питання при перетині кордону (через Польщу) маю біометричний паспорт ?

 6. Доброго дня! Якщо я не дочекалася рішення по візі толерантності ( заяву подавала ще на початку вересня). Нещодавно приїхала до України. Час який я там перебувала враховувався в біометрію? І чи можна знову при приїзді на неї подаватися? І якщо я встигну знову повернутися до прийняття її рішення це законно буде?

 7. Доброго дня. Я працюю в Чехії. Чеська віза закінчується 23 березня. Зробила канадську візу, маю квитки на 25 квітня. Чи можу я перебувати в Чехії до 25 квітня, чи маю до 23 березня покинути? І чи не буде проблем на кордонах, як бути, підкажіть.

 8. Добрий день! Мій син приїхав до Чехії. До цього був у Польщі. Він там зробив PESEL, але не UKR. Тимчасового захисту в Польщі не мав. Допомоги не було. Чи надасть йому Чехія тимчасовий захист? Чи лише візу толерантності потрібно робити?Куди нам звернутися в Празі?

 9. Доброго дня,перебуваю в Польщі( з 20.08.23)маю тимчасовий захист,планую переїхати в Чехію,які є варіанти перебувати там легально і працювати(з собою тільки загран паспорт)

 10. Я теперь нахожусь на биометрии ,защиту мне отказали, потому что я был здесь до войны на польской визой , а потом уехал домой , приехал щас на биометрии, и что я могу делать куда идти что просить а могут ли мне помочь?

 11. Добрий день, зрушила тимчасовий захист в Чехії через Німецький захист,який шанс податися знову на візу, в Чехії,хоча б толерантності, чи ще можливо возз’єднання сім’ї допоможе зробити цю візу?

 12. 13.03.2022 14.05.2022перебувала у Чехії по візі тимчасового захисту(заїджала по ID карті)
  З16.05 2022 була у Польщі отримала песель ( ніякими пільгами не користувалася, не працювала)
  З серпня 2022 приїхала до України, зробила закордонний паспорт.
  Чи можу я знову виїхати до Чехії на 3 місяці?

 13. Доброго дня! нову візу мені вклеять 20.06 чи можна до цього часу отримати якесь підтвердження що вона не закінчилася так як я хочу офіційно оформитися на роботу!

 14. Доброго дня, у мене таке питання. Я понад 6 років живу в Польщі. Маю децизію ( дозвіл на перебування і працю) . Але самої карти пластику іще не маю. Карта дає право на перетин кордону ЄС. Чи можна тільки з цим паперовим дозволом приїхати до Чехії на один день. Чи мене депортують?

 15. Отримала виїзну візу у Чехію 22.12.22 до 20.01.23, через те, що прострочила біометрію, але заплатила штраф 5 тис крон.Тепер повернулась сюди пішла на візу, сказали можу отримати тільки візу толерантності.Що означає ця віза

 16. Добрый день.Как можно онлайн отказаться от временной защиты в Италии?

 17. Як довго може розглядатися питання про надання Візи толерантності і чи потім реально взяти дозвіл на працю

 18. Доброго дня, маю тимчасовий захист в Румунії але перебуваю в Україні понад 9 місяців, тепер подали заявку на скасування захисту та планую виїхати до Чехії. Чи є шанси отримати тимчасовий захист( маю дитину 1,5роки та чоловік інвалід)? Дякую!

 19. Доброго дня, маю тимчасовий захист в Румунії але перебуваю в Україні понад 9 місяців, тепер подали заявку на скасування захисту та планую виїхати до Чехії. Чи є шанси отримати тимчасовий захист( маю дитину 1,5роки та чоловік інвалід). Дякую!

 20. Добрий день.У мене таке питання.Мій син мав візу тимчасового захисту в Чехії.Мав продовжити ії у Вересні.Але по сімейним обставинам виіхав до Болгарії,і тому відмовився від візи.Чи може він знову приїхати до Чехії?Чи дадуть йому візу телерантності щоб він міг легально знаходитись і працювати в Чехії?

 21. Доброго дня що буде як що я більше 90 днів в Чехії маю румунський тимчасовий захист

 22. Доброго вечора, просили тимчасовий захист в Бельгії, подала ди документи на допомогу але нам відмовили, хочу переїхати до Чехії чи надасть Чехія ТЗ?
  Перед переїздом відмовлюся від Бельгійського ТЗ

 23. Добрый день?У меня такой вопрос.Мы с сыном находились в Чехии по визе временной защиты.Работали с первого дня.По семейным обстоятельствам сыну нужно было уехать в Болгарию.Он закрыл Чешскую визу.В .олгарии получил Закрила,но никакой помощи не получал.Сейчас вернулся в Чехию.Работодатель берет его на работу,но визу защиты ему не дают.Можноли рассчитывать на визу ,,стерпени,,?

 24. Добрий день. Маю ТЗ в Польщі, планую відмовитись (письмова заява в ужонді про закриття). Чи відкриють в Чехії візу толерантності для поступлення у ВУЗ якщо надам присяжний переклад чеською мовою тої відмови від ТЗ в Польщі? Скільки часу потрібно чекати на візу толерантності після отримання інформації з ВНЗ про зарахування до ВУЗу?

 25. Доброго дня! Підкажіть мені будь ласка! Якщо Я заїхав на територію Венгрії до війни у 21 році і працював там 2 роки, тепер планую переїхати до Чеської Республіки,так як звільнився з роботи. Можливо мені отримати Чеську візу для подальшого перебування і праці у Чехії?

 26. Добрий день.Підскажіть будь ласка.В мене була робоча карта ,при зміні роботодавця карту зрушили.Зараз я получив візу толерантності.Як я можу влаштуватись на роботу

 27. Мені потрібна допомога у заповненні заяви на візу толерантності, де можна знайти таку консультацію? Терміново.

 28. Доброго дня. Є не закритий Болгарський захист. Не можу оформити візу в Чехії. Чи можна якось закрити Болгарський захист і отримати Чешську візу?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *