Згода заява від чоловіка на купівлю нерухомості, шаблон doc

460.00

Шаблон згода чоловіка на купівлю квартири зразок шукаєте онлайн? Пропонуємо актуальний шаблон документа.

Не потрібно для завірки звертатися в Консульство України! Зверніться до нотаріуса. Може знадобитися переклад — ви можете його замовити у наших перекладачів, напишіть напишіть нам в Телеграм  та апостиль в вашій країні знаходження — уточнюйте при завіренні документів.

Якщо ви бажаєте замовити індивідуальний проект довіреності,  для замовлення напишіть нам в Телеграм 

Оформіть замовлення, отримайте  шаблон онлайн в форматі doc (на вказаний вами емейл в замовленні та на сторінці замовлення, далі впишіть ваші дані в поля тексту шаблону довіреності за позначеннями /за підказками  у тексті.

Описание

Згода заява від чоловіка або жінки на купівлю нерухомості. Згода на купівлю нерухомості від другого з подружжя.

Оформіть замовлення, отримайте  шаблон онлайн в форматі doc (на вказаний вами емейл в замовленні та на сторінці замовлення, далі впишіть ваші дані в поля тексту шаблону довіреності за позначеннями /за підказками  у тексті.

Згода заяву від чоловіка на купівлю нерухомості

Купівля нерухомості – це відповідальний та складний процес, який вимагає дотримання багатьох юридичних процедур та формальностей. Одним з важливих документів, який може знадобитися в цьому процесі, є згода заяву від чоловіка на купівлю нерухомості. Цей документ забезпечує правову основу для здійснення угоди, захищає інтереси обох сторін та гарантує, що всі дії здійснюються законно та прозоро.

Що таке згода заява?

Згода заява – це офіційний документ, який підтверджує, що чоловік дає свою згоду на здійснення певної юридичної дії, в даному випадку – на купівлю нерухомості. Така заява є необхідною у випадках, коли майно, що купується, стає спільною власністю подружжя, або коли це передбачено законодавством країни.

Правові підстави для складання згоди заяви

Згідно з Сімейним кодексом України, всі доходи, одержані одним із подружжя під час шлюбу, є спільною власністю подружжя. Це стосується і майна, придбаного під час шлюбу. Таким чином, для купівлі нерухомості необхідно отримати згоду іншого з подружжя. Це положення закріплене в статті 60 Сімейного кодексу України.

Процедура складання згоди заяви від чоловіка

Для складання згоди заяви необхідно дотримуватись певного порядку та виконати наступні кроки:

1. Збір необхідних документів

Для складання згоди заяви знадобляться такі документи:

 • Паспорт та ідентифікаційний код обох з подружжя;
 • Свідоцтво про шлюб;
 • Документи на майно, що купується (договір купівлі-продажу, технічний паспорт на нерухомість тощо).

2. Відвідування нотаріуса

Згода заяву повинна бути завірена нотаріусом. Це забезпечує її юридичну силу та підтверджує, що вона була складена добровільно і з дотриманням усіх вимог законодавства.

3. Складання тексту згоди заяви

Текст згоди заяви повинен містити наступні елементи:

 • Назва документа (Згода заява на купівлю нерухомості);
 • Дата і місце складання документа;
 • Дані про особу, яка дає згоду (паспортні дані, ідентифікаційний код);
 • Дані про особу, яка отримує згоду;
 • Опис нерухомості, яка купується (адреса, площа, тип нерухомості);
 • Підтвердження згоди на здійснення угоди;
 • Підпис особи, яка дає згоду;
 • Завірення нотаріусом.

4. Завірення документа

Нотаріус перевіряє правильність складання документа, особистості подружжя, їх дієздатність та добровільність надання згоди. Після цього нотаріус завіряє документ своїм підписом та печаткою.

Важливість згоди заяви

Згода заяву на купівлю нерухомості є важливим документом з декількох причин:

Захист інтересів подружжя

Згода заяву гарантує, що купівля нерухомості здійснюється з відома і згоди обох подружжя, що запобігає можливим конфліктам у майбутньому. Це важливо для захисту майнових прав кожного з подружжя.

Юридична прозорість

Згода заяву забезпечує юридичну прозорість угоди, що є необхідним для уникнення можливих судових розглядів та спорів. Завірення документа нотаріусом підтверджує його правову силу та законність.

Відповідність законодавству

Складання згоди заяви відповідає вимогам законодавству України, що регулює майнові відносини подружжя. Це важливо для дотримання законності та правопорядку.

Зразок згоди заяви

НА цій сторінці наведено зразок тексту згоди заяви на купівлю нерухомості — оформіть замовлення та отримайте зразок заяви у зручному міжнародному форматі

Висновок

Згода заяву від чоловіка на купівлю нерухомості є важливим документом, що забезпечує законність і прозорість угоди. Вона захищає інтереси подружжя, запобігає можливим конфліктам та відповідає вимогам законодавства. Дотримання правильного порядку складання та завірення цього документа є необхідним для успішного завершення угоди з купівлі нерухомості.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Згода заява від чоловіка на купівлю нерухомості, шаблон doc”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *