1к. квартира, Нова Буча

20,000.00

Пропонуємо чудову квартиру у ЖК Нова Буча.

Описание

ЖК Пропонуємо чудову квартиру у ЖК Нова Буча. Серед переваг Нової Бучі — надійний забудовник, здача будинків у належні терміни, зелена територія, зелені насадження навколо, облагроджена територія ЖК.

У ЖК Нова Буча за відгуками мешканців, найкомфортніше місце для життя під Києвом, а саме місто Буча є традиційним лідером серед місць для купівля житла недалекко від Києва..
Затишне зелене місто європейського формату знаходиться всього за 15 км від столиці, у 30 хвилинах їзди. За нашим власним досвідом, відстань від Нової Бучі до м. Академгородок складає 21 хвилину!!! За умови відсутності корок на дорозі. Також, зауважимо, недалеко від ЖК Нова Буа є залізнична станція  Склозаводська — зупинка приміських елетричок. Тож, на електропоізді час у дорозі складе до м. Сятошин приблизно +  — 30 хвилин. Це на нашу думку, дуже зручний маршрут. Також курсують маршрутки. № 421 — до м. Мінська, та багато різних автобусів до м. Академгородок.

Забудовник подбав про розвинену інфраструктуру (є магазини, супермаркети, ТЦ Епіцентр, ТРЦ Ашан, тощо. Побудовано зупинку громадського транспорту поруч з будинками, в наявності парковки, подекуди євідеонагляд, зелена охайна територія та затишні двори із дитячими майданчиками.

Детали

Адреса:

м. Буча, вул. Бориси Гмирі

Здача

2021, 2022, 2023р. Наявність квартир уточнюйте! Т. +38 (050) 100-16-77

Площа

від 35м2

Місто
Кількість кімнат