28.05.2024

20 thoughts on “Послуги адвоката безкоштовно

 1. Доброго дня. До Вас таке запитання: Чи можуть призвати на службу до ЗСУ комісованого по ст.57б(псоріаз)?Дякую

 2. Есть ли в Киеве услуги бесплатного адвоката для инвалидов 2 группы по вопросу трудового спора с предприятием?

 3. Добрий вечір.Я працювала на швмдкій допомозі лікарем. На момент початку війни виїхала до Німеччини, так як являюсь матір‘ю одиначкою. Мене змусили звільнитись. Я написала заяву на звільнення. Зараз повертаюсь до України, зочу повернутись на роботу, але наш роботодавець не бере нікого на роботу( місця вільеі є). Чи мають право мені відмовити у відновленні на роботі. Дякую

   1. Добрий день, в мого чоловіка на війні загинув брат в грудні 22році, ні дружини ,ні дітей, і батьків, тільки брат, подавали запит в частину на виплати, прийшло тільки на поховання, в військоматі сказали що більше нінаякі виплати ми непідлягаємо , но в документах , що прийшли із частини наказ командира сплатити, чи то ми так читаємо чи так і є , допоможіть розібратись чи брат загиблого має право на виплати із частини чи ні, Дякую

    1. Доброго дня, потрібна думка юриста. Пояснюю ситуацію з 18.02.2024 року по сьогоднішній день мені телефонують кредитори що у їхній установі було взято кредит на моє ім’я але я цього кредита не брала і протягом 18.02.2024 року цілий тиждень у мене телефон глючив і сама карта телефона також. Банки вказують що всі операції проводились через банк плумб гроші надходили в автоматично списувались у мене є виписка з банку. Я звернулась в поліцію написала заяву вони мене допитали всі матеріали перевірили і казали чекати і не сплачувати кредит але % нараховуються але мені слідчий надав витяг з єдиного реєстру я їм його відправила але деякі установи просять надати паспорт як далі діяти в такій ситуації ваші рекомендації як можна вирішити ситуацію?

 4. Я мати двох діток ще маленьких , одному 6 років іншому один рік , та вагітна 3 дитиною — термін 7 місяців ,, мого чоловіка мобілізували рік назад , через 2 неділі взагалі відправляють на бахмут, я сильну нервую , та боюся що залишусь одна з 3 маленькими дітками, я їжджу в лікарню і своїх діточок лишаю на сусідів , бо немає на кого лишити , що робити в таких випадках ?

 5. Доброго вечора! Ситуація наступна : ученицю музичної школи внаслідок війни бабуся забрала в Італію, оскільки батько дитини наразі захищає Україну. Чи має право дитина продовжувати навчання в музичній школі дистанційно? Бажання є, інструмент має. В музичній школі директор наполягає на неможливості подібного навчання.

   1. Дякую. А стаття 57-1 про державні гарантії в умовах воєнного стану підпорядкована правилам школи?

 6. Виконавча заблокувала зарплатну пенсіну карту .Прошу допомоги розблокувати карти

 7. Добрий ранок.Чоловік учасник АТО, була контузія,наявні хвороба серця, остіохондроз, проходив лікування.А зараз по висновку ВЛК поставлений діагноз синусова тахікардія 1 ступеня(хоча коли проходив лікарів ні хто не захотів слухати скарги на здоров’я і навпаки казали що з хворим серцем ще може служити), по результатам комісії пригодний, але проблеми із здоров’ям залишились. Було назначено додаткове обстеження,але не повністю(не може пройти обстеження добре,тому що ні хто не хоче займатись) дали направлення на лікування,ще призначено медикаментозне лікування. З ТЦК приходили і кажуть що з ним розмовляли і не помітили що він хворий, хоча не однократно чоловік заявляв. Приходять і погрожують вагітній жінці і батькам, що чоловік або сяде або відправлять на 0. Ми збирались звернутись до суду оскаржити рішення ВЛК і подати заяву за погрози, але тут всі відмовляються і не хочуть з ними зв’язуватися, бо все домовлено. Будь ласка скажіть що можна зробити в нашій ситуації? Дякую

 8. Добрий день, допоможіть будь ласка виконавчі органи заблокували карти, можливо розблокувати онлайн, так як я знаходжусь на лікуванні і не можу пересуватися.

 9. Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи можуть студенти відмовитися від переведення з дистанційного на очне навчання? Якщо так то як правильно написати заяву від групи?
  Через причину неправильно розміщеного та непридатного для перебування бомбосховища.
  Дякую за відповідь.

 10. Погасили по акції кредит у банку, 20% банк списав нам, але сказав що ми повинні сплатити з цієї суми 1,5 ВС и 18% ПДФО. Чи повинні ми сплачувати ці проценти?

 11. спасибо большое вам уважаемые юристы за помощь!!! Вы мне и моей маме очень помогли в деле против банка!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *