28.05.2024

32 thoughts on “Маньяк адвокат из шоу Одруження наосліп расчленил любимую девушку

 1. Маньяк-это когда докажета так обвинения хоть и органы в холодильнике держал — думаю для вида. Крыша у него не протекла — оно просто думало шо безнаказано

  1. Не виправдовуйте психопатів дитячими травмами. Бо пишуть «любите дітей». У всіх є вибір у житті і за нього ми самі відповідальні у дорослому віці, а не наші батьки. Цей Петро виглядає типовим нарцисом звичайно. Вони дуже закомплексовані, але показують роздуте его. Перебільшують, прикрашають. Мені він з самого початку здався хтивим маніяком. Я дивилася усі випуски раніше.

  2. Не дай. Бог с вашей близкой бы такое произошло вы бы рассуждали по другому я уверенна на 1000%

  1. Не правда, знав його родину особисто. У вихованні не було нічого, що могло б відрізнятись від основної маси. Без насильства та п’янства. Чому стався такий жах, в голову не лізе. Але проблема явно не у родині та вихованні.

 2. Видно мать его была холодная очень — может у него есть сестра которую родители людили больше…

 3. От тварина. Немає йому пробачення. Дитинці що лишилася ез мами співчуття

 4. РУх ЧЕСНО: Бігун Петро Анатолійович — У 2022 році Бігуна затримала поліція за підозрою у вбивстві власної співмешканки, яку знайшли порізаною на шматки. Правоохоронці зазначили, що підозрюваний був учасником ток-шоу про одруження та успішним адвокатом. Бігун раніше знімався у програмі «Одруження наосліп».

  Політик значиться керівником кампаній «Бігун Бенджамін», «Хорт», «Сарго Вінч», «Таргет менеджмент».

  У 2020 році балотувався до Київської міської ради від партії «Правий сектор». Був безпартійним. На момент балотування працював директором ТОВ «Сарго Вінч» і проживав у місті Києві. Партія не подолала прохідний бар’єр.

  У 2019 році балотувався до Верховної Ради як самовисуванець по 222 округу (м. Київ) і цього ж року знімався у телешоу «Одруження наосліп».

  У 2017 році, як повідомляють «Наші гроші», у результаті рейдерської атаки Бігун став новим формальним власником ТРЦ «Victoria Gardens» у Львові. Згодом у судовому порядку рейдерство було зупинене.

  Цього ж року Бігун отримав у подарунок квартиру у Києві і взяв нібито у борг 1,85 млн грн від генерал-майора СБУ часів Януковича. Про це свідчив витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно.

  До цього Петро Бігун у квітні оформив на себе квартиру по вулиці Михайла Донця у Києві площею 86 кв м, яку отримав в подарунок від невідомого. Через місяць на цю ж квартиру були внесені дані щодо договору іпотеки, виданого 18 травня. Як свідчить витяг з реєстру нерухомості, того дня Бігуну позичив 1,85 млн грн Дмитро Білоус. Гроші мав повернути у листопаді 2018 року.

  У 2016 році Петро Бігун зареєстрував право власності на автомобіль «Mercedes-Benz» S500L 2005 року випуску, а у грудні – в стані алкогольного сп’яніння потрапив у ДТП. Суд визнав Бігуна винним, однак, провадження у справі закрили через закінчення строку накладення адміністративного стягнення.

  Раніше Бігун працював на посаді слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу слідчого управління прокуратури міста Києва.

  Народився 12 липня 1985 року в місті Дудінка Красноярського краю.

  1. То і понятно , рашист 😡
   Треба їх з малечку топити замість котят , а тих курв взагалі матку забирати , щоб не плодились гниди

 5. Бигун работал следователем по особо важным делам Киевской прокуратуры. В то время он совершил несколько преступлений:
  В состоянии алкогольного опьянения Бегун опрокинулся на своем Мерседесе S500L. К счастью, в результате ДТП никто не пострадал. Однако виновника аварии не наказали – уголовное производство закрыли из-за срока давности.
  В следующем году Бегуна обвинили уже в служебном подлоге. По версии правоохранителей, он составлял ложные ходатайства о временном доступе к вещам и документам. Следователя признали виновным в подделке документов. Однако суд решил освободить его от отбывания наказания в тюрьме – Бегуну дали только испытательный срок.
  Стоит прочитать Потрошителем, который зверски убил девушку на Киевщине, является участник «Женитьба вслепую» и адвокат
  Скрывать преступления Бегун научился за бюджетные деньги
  Бабинец рассказала, что потом Бигун стал адвокатом и дважды баллотировался в депутаты:
  впервые – от партии «Правый сектор» до Киевского городского совета,
  а во второй раз – как самовыдвиженец в Верховную Раду.

 6. Не правда, знав його родину особисто. У вихованні не було нічого, що могло б відрізнятись від основної маси. Без насильства та п’янства. Чому стався такий жах, в голову не лізе. Але проблема явно не у родині та вихованні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *