28.05.2024

15 thoughts on “Документи для перетину кордону України під час війни

 1. Доброго дня скажіть будь ласка чому родичів яких рідні загинули в АТО не пропускають через кордон,а пропускають родичів яких рідні загинули в ООС і по теперішній час,чому такий закон,і таке розмежування між героями України

 2. Доброго дня
  Їду на три дні до Польщі з дитиною їй 11 років.
  Підкажіть будь ласка можу я не купувати медичну страховку бо їду на три дні?
  Які потрібні документи?
  Дуже дякую за відповідь заздалегідь!!їду до сестри

 3. Доброго дня!!!скажіть будьласка дитина може перетнути кордон по паспорту який скінчився, але митна служба нам його продовжила. Продовження ручкою

 4. Добрий день.Їду з онуком 15 років на відпочинок в Болгарію на 7 днів. Його мати(моя дочка померла),батько в даний час на військовій службі. Маю нотаріально посвідчену заяву на білому папері складену ще в 2022 р. і зараз переклад до неї на іноземній мові і теж засвідчений нотаріально. Онук має закордонний паспорт. Чи треба мені ще дозвіл опікунської служби на виїзд? Дякую.

 5. Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи може дитина 15 років перетнути кордон з мамою по свідоцтву народження, без загранпаспорту і без паспорту громадянина України — без айди картки?

 6. Доброго дня! 22.10.22 року я заїхала до Польщі та оформила песель зі статусом укр виїхала я 25.03.23 року і досі знаходжусь в Україні чи можна знову їхати до Польщі 15.08.23 і чи не виникне проблем на перетині кордону?

 7. Доброго дня. Скажіть будь ласка, які документи жінка ФОП на загальних підставах, має мати для перетину кордону, крім загран паспорта

 8. Доброго дня! Підкажіть чи потрібно робити закордонний паспорт людині похилого віку -83 роки з першою групою інвалідності для виїзду закордон?

 9. Скажіть будь ласка якщо в мене не біометричний закордонний паспорт дія якого закінчується через два тижні а я планую їхати в Україну на декілька днів і знову їхати назад до Словаччини то чи випустять мене без двометріі?

 10. Доброго дня. Збираємося по U4U виїжджати всією сім’єю. У дитини інвалідність.
  Я за 3- ю дитиною ходжу.
  Нас лякають, що треба робити страхування, щоб перетнути кордон і якимись паперами з налогової, ми не ФОП. Які потрібно при собі мати документи? І чи потрібне страхування?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *