28.05.2024

8 thoughts on “Зміни в мобілізації: дружина, чоловік, батьки з інвалідністю 1 або 2 групи

  1. А якщо моя дружина в декреті, її батько інвалід другої групи, її мати не враховуються як можлива доглядальниця?

  2. А як релігійні люди? Наприклад я людина яка йде до просвітлення, до істиного шляху до Бога, і для мене вбивство на війні це те саме що агонія для жертви. І то якщо мене і заберуть, я всеодно не буду нівкого стріляти, да я скоріше буду стріляти в небо та відступати. Я проклинаю цей світовий сатанізм через який невиноваті та безгрішні люди попадають на війну і автоматично самі по собі грішать і після смерті летять в пекло через сатанізм який в цьому світі. Навіщо ці війни? Не можна мирно обійтись? Зразу війни. Можна було би вбити Путіна бо він сектант служащий синам диявола які хочуть воскресити свого батю з пекла. А ви люди так легко ведетесь на маніпуляції диявола? Да ви так губите свої душі, прошу і Українців, і Росіян, і всіх хто живе в цьому світі, робіть що завгодно щоб не воювати, навідь якщо і відправили на війну, не воюйте а дружіться між собою. Невже вам тяжко зрозуміти що війна потрібна не вам, а сектантам які висосуют ваші енергії щоб вони сильніші були? Краще б ви на війні мирно проводили час чим вбивати один одного з ненавістю і то просто так. Не ведіться на маніпуляції Архитектона Диявола. Він ще та падлюка з пекла.

  3. Добрий вечір. Мого чоловіка мобілізували. У нього залишилися двоє старих хворих батьків (79 років і 81 рік). Я проживаю з ними, але працюю у іншому селі. У них є ще дві доньки (54 і 52 роки) які проживають у інших населених пунктах. Чи можуть звільнити чоловіка від служби, щоб він доглядав за батьками ? Якщо так, то що для цього потрібно зробить

  4. Якщо двоє батьків інваліди другої групи чи мають відстрочку двоє синів

  5. Добрий день. Якщо я дружина інвалід 3 групи з дитинства. У мене було втручання у внутрішні органи ( серце). Нікого не має хто б міг за мною доглядяти, крім чоловіка.
    Чи поновлять чоловіку відстрочку?
    Дякую.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *