23.06.2024

42 thoughts on “ООН у Польщі видає 700 + 610 злотих на місяць. Як отримати допомогу від ООН?

  1. Доброго дня як можна податись на цю допомогу і як отримати маю двох діток місяць як приїхали до Польщі. Дякую за відповіді

 1. Доброго дня. 29 травня 2022 я оформила документи на допомогу від ООН у місті Познань. Вже прошло 12 днів, а блік код не приходить. Їхати дуже далеко. Не знаю що робити.

 2. Добрий день.Мені було відправлено смс з датою зустрічі на 15.06.А в телефоні чомусь тільки сьогодні висвітлилось.Чи можу я знову оформити?Чи уже не зможу отримати допомогу?м.Гданськ.

 3. Доброго дня ! Ми в Польщі з березня місяця . Зареєструвалися на допомогу на початку квітня . 20.05 прийшла ще одна смс з анкетою для перереєстрації . Заповнили. І тишина . Як довго чекати ?? Троє діток ! Чому не дають допомоги ? Може щось не так ? Як дізнатись ?

 4. Доброго дня! Не можу відкрити анкету для оформлення допомоги від ООН. Можливо її вже не оформлюють? Порадьте що робити. Дякую

 5. Доброго дня) 16 травня я підтвердила свою присутність в Польщі, а смс для призначення зустрічі й досі немає. Що робити? Може моя заявка десь загубилась?

  1. Доброго дня,подавала заяву на допомогу від ООН UNHCR.6.09.була на співбесіді 6.09,мені дали код.блік не прийшов до цього часу.Мені 62 роки,я не працюю.Як бути далі?

 6. Доброго дня!!! Телефон був несправний і блік вийшов термін. Чи можна повторно якось отримати блік?

 7. Я оформила в травні і ніяка смс не приходила,ось гадаю моя анкета пройшла,чи ні.Чикати той допомоги,не зрозуміло.

 8. Не правильно ввели код і потім пише відмова . Чи можна якось поновити код?

 9. Бесполезная организация, бестолковые сотрудники (Гданск) постоянно меняются критерии отбора. Подавалась ещё в апреле, помощи так и не получила. В общем зря потраченное время и нервы! На горячую линию дозвониться не возможно!!

  1. Доброго дня,подавала заяву на допомогу від ООН UNHCR.6.09.була на співбесіді 6.09,мені дали код.блік не прийшов до цього часу.Мені 62 роки,я не працюю.Як бути далі?

 10. Доброго дня,подавала заяву на допомогу від ООН UNHCR.6.09.була на співбесіді 6.09,мені дали код.блік не прийшов до цього часу.Мені 62 роки,я не працюю.Як бути далі?

    1. Якщо Ви припускаєте, що на телефон надійде відповідь з відмовою у видачі допомоги, то таке не можливо, оскільки позитивне рішення прийнято і підтвердженням цього є приствоєний спеціальний код. Тепер має надійти лише СМС з інформацією про блік та граничною датою звернення до банкомату, яку не можна прострочити. У відповідні поля банкомату вводяться два показники — код і блік. З досвіду знаю, що СМС надходять з великим запізненням і пришвидшити ситуацію (не зважаючи на те, що Ви є пенсіонеркою і це єдиний дохід у Польщі) не можливо. Юрист запропонував Вам очікувати СМС з блік.

 11. Добрий день! Третій раз не приходить мені смс з бліком вже більше як два місяці. ЧИ може таке бути що вже не виплатять третій раз? Дайте точну відповідь будь ласка

 12. Два рази виплатили гроші, третій раз більше як два місяці не приходять. Чи не прийдуть вже зовсім?

 13. Добрий день. В мене троє дітей. Оформляли в вересні, прийшов перший блік, а другого досі нема ( вже другий місяць). Чи може ще прийти, чи виплати завершились.

 14. Ще в травні місяці офіційно була зареєстрована в УВКБ ООН. 10 травня отримала повідомлення з таким змістом: «Будь ласка, перейдіть на сторінку https:bit.ly/3sn8bdX», щоб отримати додаткову інформацію для планування вашого візиту

 15. Доброго дня, оформлювала допомогу ще в березні місяці,відповіді немає,реєстрація повторно не проходить, за номером телефону для довідки на двінки ніхто не віповідає,маю трьох діточок,порадьте будь ласка що робити

 16. Добрий день,скажіть,будь ласка,якщо 2 смс прийшла ще в травні,але виплат так і не було,то вже можна і не сподіватися?

 17. Добрий день. Підкажіть будь ласка як можна отримати допомогу від ООН але немає змоги як приїхати з малою дитиною .Дякую

 18. Добрий вечір, я не можу знайти заявку щоб оформити допомогу від ООН, я приїхала з дітьми 05.03.2022 в Польщу і досі знаходжусь тут. Підскажіть будь лазка як можно оформить цю допомогу.

 19. Це не допомога а лохотрон. Телефонували з організації ООН в серпні, вересні і розпитували з ким та де проживаю. А потім пригласили на 28 листопада і адреси не прислали. Отака допомога. Тепер говорять знову, чекайте березня.

 20. Я подавала заявку ще в квітні 2022 року а відповіді досі не маю , в мене двоє дітей ще й житло винаймуємо не дешево , нам дуже необхідна ця допомога

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *