28.05.2024

284 thoughts on “Як змінити країну статусу захисту?

 1. Підкажіть, будьласка. Я отримав статус біженця в Австрії у Відні. Як мені можна переїхати до Німеччини, що для цього потрібно і які гарантії що я в Німеччині зможу зареєструватись?

  З повагою, Сергій

    1. Чи можу я отримати тимчасовий захист в Словаччині, якщо мала його в Польщі Добрий вечір Я тут на дитину у Польщі отримувала 500 злотов чи можна оформити виплати у Словачини

    2. Добрий вечір маю питання. Мія подруга мала статус укр в Польщі. Через рік відмовилась поїхала в Нідерланди потім там же написала відмову за пів року і поїхала в данію. В Данії вже другий місяць живе в лагері і прийшов її лист щоб вона документально підтвердила відмову від статусу Укр в Польщі. Що вона має робити в такій ситуації і чи є шанси що там її приймуть. Чи краще вирнутись в Польщу і поновити статус?! Підкажіть будь-ласка рішення треба приймати негайно бо дали два тижні для прид’яви документів тобто цієї довідки. Дякую за здалегіть.

   1. Добрий день, пробачте, але не знайшла як написати в іншому коментарі, в мене таке питання, отримала біженство у Словаччині, але потрібно отримати біженство у Франції, чи надає Франція зараз біженство після відміни попереднього?

    1. Не засуджуйте тільки,якщо ми отримали захист в Нідерландах,і хочемо переїхати в Норвегії?країна прийме нас?

   2. Доброго дня будь ласка скажіть як я можу закрити тимчасовий захист в Угорщині (після отримання якого я відразу виїхала до України і не мала потреби в ньому ,не користувалася жодними допомогами тієї країни)і чи зможу подати документи на перебування в Чехії???

  1. Лучше не їдьте,бо тут вас жде лагеря,і Червоні Хрести,так що ми жевемо уже 1 год без житла

  2. Добрий день а якщо я маю статус захисту у Німечині я можу взяти ВМЖ у Іспанії?

  3. Доброго дня . Скажіть будь ласка . Оформлювала тимчасовий захист на себе з дитиною на Кіпрі , пробула там 4,5 місяця , потім поїхала до Польщі зараз тут вже два місяці і нічого не оформлювала . Хочу поїхати до Німеччини і оформити там тимчасовий захист . Чи є у мене час чи не виженуть мене з країн ес за перевищення часу перебування ?

 2. Доброго дня підкажіть будьласка, як що я і діти отримали песель з відміткою укр. В Польше проте хочемо переїхати до Германії. Можливо це ? Чи нам можуть відмовити?

   1. Здравствуйте,мы в Чехии,въехали по укр паспортам,получили визу на год на бумажке ,сейчас закончилась виза 31.03.23, ее нужно продлевать,мы зарезервировали место на июль,пока виза на листочке. В это же время сделали себе заграны ,они чистые без виз ,мы передвигались по Чехии с этими листочкамии. хотим переехать в Германию по чистым паспортам, нужно ли нам отказываться от прихитску в Чехии,если я так понимаю,что срок истек,а новые мы ещё не поставили. Отпечатков пальцев мы нигде не ставили,увидят ли в Германии,что мы были в другой стране с защитой,если мой загран нигде не фигурировал? Или все таки нужно спрашивать в миграционной службе Германии.

    1. Добрий вечір я отримав тимчасовий захист у Чехії 3.07.23 і діє він до 31.03.24 чи можу я його закрити(відмовитись),бо планую переїхати до Німеччини,чи надасть мені ця країна прихисток.Наразі планую переїхати сам,можливо з дружиною в неї чистий паспорт,пізніше забрати дитину.

   2. Добрий день.Підскажіть будб-ласка мали з дитиною тимчасовий захист в Чехії,вже все закрили.Німеччина прийме нас ?

     1. Доброго дня)
      Раніше писала повідомлення, але воно не збереглося.
      Маю таке питання, якщо в мене був оформлений песель укр на старий закордонний паспорт, в неповнолітньому віці. Зараз в мене вже новий паспорт і вже в повноті ньому віці. Чи могла б оформити візу тимчасового захисту в Чехії?

    1. Добрий вечір . Мала тимчасовий захист в Польщі але виїхала і повернулася на 5 місяців в Україну? В мене вже інший закордонний паспорт в тому закінчився строк дії. Чи мені відкриють тимчасовий захист в Чехії? В новому паспорті ніяких позначок немає

   3. Здравствуйте,мы с дочкой оформили ВНЖ в Литве и практически сразу вернулись в Украину, выплаты ни какие не получали,кроме пластиковых карточек по 100 евро на продукты в супермаркете.Срок действия ВНЖ закончился 04.03.23,дальше не продлевали.Примет ли нас Франция или Норвегия? Нужно ли нам аннулировать ВНЖ Литвы если срок действия его закончен и как именно это надо сделать лично или онлайн? И какие страны могут нас принять вообще,кроме тех что я перечислила выше? Спасибо за ответ!

   4. Доброго дня, півтора року назад оформлювала на Кіпрі тимчасовий захист але уже рік не проживаю на Кіпрі, хочу приїхати зараз до Польщі та залишитись і оформити pesel, це можливо ?

   5. Доброго дня підкажіть будь ласка як можна анулювати параграф 24 в Німеччині

   6. Скажіть будь ласка, мені анулювали тимчасовий захист у Чехії,чи можу я получити у Німеччині параграф 24

  1. Підкажіть питання маю параграф 24 і відкрив візу в Канаду кует,чи не анулюєтся вмене захист у німеччині?

 3. Доброго дня! Якщо відмовитись від Песеля Укр. в Польщі та просити прихистку в Чехії за умови, що в Чехїї під прихистком мій чоловік. Чи не відмовлять? І якщо відмовитись в Польщі, через скільки днів можна подавати на прихисток в іншій країні: одразу, чи через 30 днів після заяви в Польщі? Дуже дякую.

   1. Тому що в чеському законі по українським біженцям так і написано: якщо є /був тимчасовий захист в іншій країні, не дозволено надавати чеський захист

    1. Добрий день,подскажите если отказаться от защити в Чехии даст ли Бельгия временную защиту?

    2. Добрый день, если статус укр анулирован и нахожусь в Украине 2 месяца, можно ли получить временную защиту в Нидерландах?

     1. Добрый день, я нахожусь во Франции с временной защитой (паспорт РФ и пмж Украины). Мои родители с оакими де документами находятся в Польше с песелем UKR и свидетельством о временной защите.
      Сейчас у мамы был инсульт. Я хочу забрать родителей во Францию. Я уже работаю и снимаю квартиру. Смогут ли родители получить ВЗ во Франции, если откажутся от статуса UKR в Польше?

 4. Доброго дня, підскажіть будь ласка, маю візу тимчасового захисту в Іспанії, хочу змінити на іншу країну, по вашій практиці в якій країні більша вірогідність що дозволять і небуде відмови. Дуже дякую

  1. Раніше я б казала Польща — зараз теж велика верогідність відмови ЯКЩО не закрито статус захисту в іншій країни, але якщо його закрити — Польща теж предоставляє захист. Легше сказати, які країни відмовляють: Чехія, Швейцарія, Німеччина

     1. Доброго вечора, скажіть будь ласка я перебувала у Польщі з 05.03.2022 по 20.04.2022, отримала песель, виплати не отримувала ніяких. Чи можу я поїхати до Бельгії та отримати тимсасовий захист. Дякую

  2. Добрий вечір ! Підкажіть , як відмовитись від Іспанського захисту не перебуваючи в Іспанії?

  3. Доброго дня. Маю захист в Британії. Хочу повернутись до Європи, бо клімат тут дуже мені не підходить. Думала, з часом налагодиться, але ніяк.. Підкажіть, будь ласка, де можу отримати повторний захист? Хотіла б у Чехії, але там не дають. Навіть не знаю, що робити. В Україну повертатись не варіант, там бомблять кожного дня.

    1. Дякую за відповідь! А що таке віза толерантності в Чехії? Це не те саме, що в Польщі, можна жити, але без бенефітів та житла? Чи це щось інше?

    2. Добрый вечер,если статус Укр. анулирован и нахожусь в Украине 6 мес. можно ли получить временную защиту в Чехии?

 5. Подскажите,пожалуйста,если имеем статус временной защиты в Нидерландах до 4 марта,можем в Германии попросить временную защиту?дочка болеет с рождения.в Нидерландах 10мес-не могут даже сшить обувь ортрпедическую.эдали приема у врача 4мес-никакого обследования…сказал :мы ничем помочь не можем.и всё.если вопрос смены временной защиты-это вопрос оздоровления ребенка,тоже откажут в Германии?

 6. доброго вечора, наразі перебуваю в Італії, хочу аналювати статус біженця та переїхати до Польщі.

  Чи може Польща дати мені відмову у біженстві, якщо я анулюю італійське?

 7. Доброго дня порадьте будь ласка як нам можна скасувати статус біженця в Германії ми з чоловіком зареєстровані там а діти у Чехії як нам можна возз’єднатися

 8. Добрый день!
  Скажите пожалуйста я вернулась с ребенком в октябре 2022 в Украину с Италии защита там есть до 04.03.2023года,сейчас хочу ехать в Германию откажут ли мне в защите?

 9. Добрый день! С марта 2022 г наша семья пребывает по статусу временной защиты в Германии. В этом году сын хочет поступать в ВУЗ Чехии. Как законным путем это возможно? На какую визу в Чехии можно подаваться?

   1. Доброго дня!
    Маю тимчасовий захист в Іспанії, як відмовитися від нього, щоб попросити захист в Польщі і чи надасть його?

     1. Підскажіть ,будь-ласка :я маю захист в Польші,але хочу поїхати до України на тримісячні.Чи зможу я повернутись до Польші,та відновити статус укр.,через три місяці,чи це не можливо.Дякую.

    1. Доброго дня маю тимчасовий захист у чехії чи можу я поїхати працювати в німетчину або зробити німецьку візу

    2. Доброго дня, отримав візу толерантності (віза тільки на перебування) в Чехії, чи можу я після її закінчення поїхати до Нідерландів і отримати там тимчасовий захист ??

 10. Доброго дня. Підкажіть будь ласка якщо маю тимчасовий захист в Чехії до березня 2023 року продовжувати його не планую так як маю плани лпани переїхати до Італії . Чи не відмове мені Італія в тимчасовому захисті? Дякую за відповідь .

 11. Доброго вечора. У мене тимчасовий захист в Ірландії до 01.04.2023 року. Якщо я приїду в Німеччину в середині квітня. Мені відмовлять в тимчасовому захисті? При від’їзді з країни повідомила в соц.службу, що їду в Україну. Але ніяких документів не надали.

 12. Здравствуйте,хочу поменять страну временной защиты ,до марта 2023 года,активна виза в Чехии,ее нужно закрывать или она автоматически закончится в марте.хочу переехать в Молдову.Если не отказываться и ехать в апреле,Молдавия примет как беженца. И какие нужны документы иметь с собой.

 13. Доброго дня.Знаходилися в Болгарії під захистом,взяли в міграційний службі відмову та здали закрили.Заїхали в Україну,але ми з Херсону,місто на «лінії вогню» ,знаходитися небезпечно для життя.Хочемо переїхати до Польщі і отримати прихисток.Можемо претендувати на захист?

 14. Доброго дня.Отримали сьогодні лише книжечку в Німеччині дозвіл на приписку,чи можу я ще змінити своє рішення,поїхати в Чехію і там просити прихисток,а тут вже не йти приписуватися?мені відмовлять у Чехії?Там офіційно працює мій чоловік і мої батьки.

   1. Доброго дня! Отримали в Польщі тимчасовий захист ,я мама і двоє дітей ,одна дитина з інвалідністю ,отримували допомогу на дітей .Поїхали на Україну ,банківський рахунок і виплати позакривали .Чи можливо поїхати до Німеччини і там отримати тимчасовий захист ,потребує дитина лікування довготривалого ,в Польщі з лікуванням не допомогли .

 15. Доброго дня, отримала песель укр у Польщі, жодних виплат не оформлювала і банківської картки навіть. Чи можу я отримати захист у Норвегії або мені треба писати якусь відмову від статусу укр в ужонді?

 16. Доброго дня! Маю два кейси:
  — ТЗ в Литві, закінчується через місяць, чи можна буде запросити захист в Німеччині після закінчення литовського?
  — blue card в Литві отриманий в березні 2022, теж закінчуєтся через місяць, виїхала після 24.02.2022 з України, до цього ВНЖ не було в жодній країні. Чи можна буде запросити захист в Німеччині?
  Заздалегідь вдячна!

  1. Ми дізнаємося, як буде відбуватися в подібних ситуаціях тільки, коли вони почнуть відбуватися. Кожного дня я акумулює різну практику біженців та роблю експертні висновки. І це дуже відрізняється від того, що написано у документації ЄС

   1. Доброго дня!
    Скажіть, будь ласка, я і донька маємо статус УКР у Польщі і я отримую 500+ на неї. Хочемо переїхати до Нідерландів. Якщо від усього відмовлюся у Польщі, через скільки днів краще їхати до Нідерландів і чи є надія, що нас там приймуть?
    Дякую!!

    1. Доброго дня зараз проживаю в Франції ,02.08.2023 закінчується захист в Франції в вересні планую переїхати до Німечинні потрібно відмовлятися від захисту тут чи він буде анульований автоматично після закінчення?

 17. Доброго дня,
  Отримали Pesel UKR в польщі ще в березні 2022, ним не користувалися взагалі і за 2 дні поїхали в Чехію і отримали візу прихистку там. Зараз настав час продовження візи. Чи може наявніст Pesel якось вплинути чи він автоматично анулювався за 11 місяців? Чи можна анулювати його віддалено?

  Наперід дякую!

 18. Добрий день! Як правильно та чи можливо змінити тимчасовий захист з Німеччини в Бельгію? Якщо це можливо то як краще діяти? Дякую!

 19. Добрий день!
  Виїхали з України в Польшу 3 тижні тому, оформили песель, але зараз хочемо поїхати до Нідерландів і взяти там тимчасовий захист. Песелем не користувались, карту банківську не оформляли. Чи є шанс отримати захист в Нідерландах і чи потрібно інформувати Нідерланди про песель? Чи можна потім песель аналювати після отримання захисту в Нідерландах?

 20. Доброго вечора. Склалася така ситуація. У Словатчині був відкритий тимчасовий прихисток. За обставинами виїхала з країни. Прихисток закрито у листопаді минулого року. Чи можу я поїхати на роботу у Чехію. Соціальні виплати не отримувала.

 21. Добрый день,я вывезла дочь в Германию (она была несовершеннолетняя) потом мы вернулись в в Украину .были сдесь 8месяцев, сейчас у нас ведутся практически рядом бои и она хочет выехать в Ирландию самостоятельно по новому загранпаспортк(ей исполнилось 18).ей могут отказать в временной защите в Ирландии

 22. Добрий день, маю тимчасовий прихисток в Словаччині, які шанси поїхати в Німеччину на роботу влітку, якщо анулюю ТП зараз?

 23. Добрий день!Підкажіть будь ласка якщо я перший раз виїхала до Іспанії і там отримала тимчасовий захист але потім повернулася до України і тут я вже 6 місяців і тепер хочу виїхати до Німеччини чи зможу я там отримати тимчасовий захист?

 24. Доброго дня,маю тимчасовий захист у Польщі з березня 2022 року.Але хочу переїхати до Нідерландів,чи можливо отримати там ТЗ,чи буде відмова?

 25. Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо я перебувала з дітьми в Польщі 6 місяців, маємо песель, отримувала соц. виплати, але ми виїхали обратно на Україну і знаходимось дома вже 5 місяців. Чи можна буде нам попросити тимчасовий прихисток в іншій країні у випадку, якщо нам потрібно буде знов поїхати? Дякую за відповідь

 26. Добрий день,
  маю тимчасовий захист у Польщі, хочу поміняти на Норвегію. Чи це можливо? Як правильно діяти?

 27. Добрий вечір. Підскажіть будь ласка. Зараз перебуваю в Чехії з дитиною вже 6 місяців, віза продлена до 2024 року під тимчасовим захистом. Планую перееїзжати до Німечинни і там отримати тимчасовий захист. Чи можуть мені відмовити в захисті Німеччина ,якщо я знімусь з тимчасового захисту Чехії?

 28. Добрий вечір. Підскажіть будь ласка. Зараз перебуваю в Чехії з дитиною вже 6 місяців, віза продлена до 2024 року під тимчасовим захистом. Планую перееїзжати до Німечинни і там отримати тимчасовий захист. Чи можуть мені відмовити в захисті Німеччина ,якщо я знімусь з тимчасового захисту Чехії?Дякую за відповідь.

 29. Доброго вечора! Отримала песель укр у Польщі, жодних виплат не оформлювала і банківську картку закрила. Чи можу я отримати захист у Німеччині або мені треба писати якусь відмову від статусу укр в ужонді?

 30. Доброго вечора! Отримала песель укр у Польщі, отримала 300 злотих по приїзду до країни , банківську картку закрила. Чи можу я отримати захист у Німеччині або мені треба писати якусь відмову від статусу укр в ужонді?

 31. Доброго дня,

  Перебуваємо біля року у Туреччині на туристичному ВНЖ та розглядаємо переїзд у ЄС. Виїхали з України у січні 2022 та не повертались.

  Підкажіть чи є країни які у такому випадку дають тимчасовий захист? Чи можна отримати розгорнуту консультацію у Ваших фахівців, як до Вас звернутися? Дякую

 32. Більше ніж 3 місяці в Нідерландах, не оформлювалась ні в яких установах. Є можливість переїхати в Німеччину, зможу я оформити тимчасовий прихисток? Чи будуть проблеми з «просроченим» терміном перебування?

   1. Добрый вечер,если статус Укр. анулирован и нахожусь в Украине 6 мес. можно ли получить временную защиту в Чехии?

 33. Отримала ВНЖ/захист в Німеччині. Але знайшла роботу в Польщі. Чи надасть Польща прихисток?

 34. Доброго дня. Зараз з дитиною маю тимчасовий захист в Норвегії майже рік. Чи можемо відмовитися від захисту в Норвегії та отримати прихисток в Чехії? Чи нам відмовлять у тимчасовому захисті в Чехії?

 35. Доброго вечора підскажіть отримала прихисток в Литві і хочу закрити і переїхати в Норвегію чи прийме мене Норвегія?

   1. Доброго дня.Маю тимчасовий захист в Литві.Планую переїхати до Німеччини,снімати житло і працювати, маю домовленість з роботодавцем.Чи не відмовить мені країна в отримані параграфа 24?

 36. Добрий день . Зараз знаходжуся в германії получив статус тимчасового захисту . Хочу переїжджати до Польщі з метою відкриття бізнесу . Підскажіть , я маю право для переїзду і чи зможу я там знаходитись легально ? Дякую

   1. Доброго дня а скільки часу в Чехії можуть розглядати заяву про отримання статусу тимчасового захисту?

 37. Доброго вечора! Підскажіть будь ласка хочу відмовитись від тимчасового захисту в Італії і переїхати в Німеччину. Чи зможу я отримати тимчасовий захист в Німеччині? Коли потрібно подавати на відмову щоб літом переїхати?

 38. Чи отримаю я тимчасовий захист в Фінляндії ,коли маю статус в Італії. І якщо в Фінляндії мені його не нададуть ,то чи зможу я повернутись назад до Італії?дякую

 39. Доброго дня. Донька має параграф 24 у Німеччині, але не отримувала жодної копійки за три с половиною місяці. Виписалася з місця проживання і приїхала додому в Україну. Як офіційно анулювати захист і їхати в іншу країну, бо на руки жодного офіційного документа не надали окрім виписки з місця проживання. Дякую за пораду заздалегідь

 40. Доброго дня.
  А як виглядає відмова від тимчасового захисту? Цікавлять Нідерланди, аюл,хоча б, з будь-якої іншої країни.
  Бо у Естонії(країна 2, у мойому випадку) потребують саме цей документ.

 41. Доброго вечора, в 2022 році півтора місяці перебувала у Польщі, отримала песель, допомогу не отримувала, картки всі закриті. Чи можу я в 2023 року отримати тимчасовий захист в Бельгії. Дякую.

   1. Здравствуйте, подскажите пожалуйста если у меня была виза и страховка в Чехии но я приехал в Польшу там моя семья и в Варшаве закрыл визу ,могу я онлайн закрыть страховку чтобы не ехать, спасибо.

 42. Доброго дня. Я і моя дочка перебуваємо в Німеччині з березня 2022 року. Чи маємо ми право зараз змінити прихисток з Німеччини на Бельгію ? І що для цього потрібно?

 43. Доброго дня! Зараз з дитиною маю тимчасовий захист в Бельгії майже рік. Хочемо відмовитися від захисту в Бельгії та отримати прихисток в Польщі? Оскільки там зараз працює мій чоловік, має звичайний пессель. Є карта поляка. Чи нам відмовлять у тимчасовому захисті в Польщі?
  П.С. Також маю можливість зробити візи в Україні по картці поляка.

 44. Добрий день, наша сім’я вперше в’їхали в Польщу 02.2023 (були від початку війни на Україні). Маємо робочі візи Канади і польський песель отриманий у 2010 році( мали карти побиту). На прихисток не подавались жили у сестри. Їдемо в Німеччину. Чи надасть країна захист згідно &24?

 45. Здравствуйте, подскажите пожалуйста если у меня была виза и страховка в Чехии но я приехал в Польшу там моя семья и в Варшаве закрыл визу ,могу я онлайн закрыть страховку чтобы не ехать, спасибо.

 46. Доброго дня. Якщо маю захист в Чехії до 31.03, але хочу переїхати та отримати захист в Іспанії, чи вийде отримати захист?

 47. Доброго дня
  Підскажіть будьласка ,мала тимчасовий захист в Польщі потім поїхала в Україну(все що зв’язано з Польщею всі статуси закрила) була 3 місяці після цього поїхала до Німеччини оформила уже всі документи але в джобценті мені відмовили в виплатах вимагають якусь довідку про закриття статусу тимчасового захисту.Чи це закономірно і якщо так то де мені таку довідку взяти ?

  1. Доброго дня, підскажіть чи не було проблем при отриманні повторно тимчасового захисту в Німеччині, проблеми були лише з виплатами?Буду дуже вдячна за відповідь

   1. Доброго дня, якщо є тимчасовий прихисток в Словаччині, і хочу зробити прихисток в Польщі, чи перевірять це в Польщі, що є ще один прихисток?

 48. Добрий день,якщо я відкажусь від захисту в Норвегії чи прийме мене Данія під колективний захист?

 49. Отримала візу прихистку у Латвії. Зараз знайшла роботу у Чехії. Чи можу я працювати у Чехії? Чи потрібна спеціальна віза для роботи у Чехії?

 50. Добрий день! Чи можливо отримати тимчасовий захист в Італії, якщо на 24.02.2022 знаходилася в Польщі по продовженій візі, повернулася в Україну влітку 2022, та маю намір поїхати до Італії в 2023 році?

 51. Доброго дня.
  Підкажіть, будь ласка, якщо я з донькою перебуваємо на Кіпрі 120 днів, але не оформлювали ВНЖ, планую поїхати до Швейцарії. Чи не відмовить Швейцарія у прихистку?

 52. Доброго дня , моя мама проживала з липня в Польщі , песель і допомогу не отримувала і не працювала . Приїхала до мене в Німеччину , вже зробили прописку і маємо термін на слідуючому тижні ( в Німеччині також не будемо оформляти жодні соціальні допомоги , потрібно тільки дозвіл на проживання . Які шанси ? Дякую

 53. Доброго дня,таке запитання!
  Мала польську візу 2022 року перебувала на цей момент в Чехії поляки продовжили автоматично,але немаю ні допомоги ні песеля ні карточки кредитної,тобто нічого від них не получала.І не подавала заявки ні на продовження ні на допомогу.
  Зараз находжуся на Україні,чи можу я приїхати до Чехії і оформити після приїзду тимчасовий захист??

 54. Доброго дня. Я з донькою (9 років) маємо внж в Литві. Були там 2 місяці, виїжджали в Україну і потім в Узбекистані 2 місяці. З кінця лютого перебуваємо в Україні. Хочу анулювати внж і переїхати в Німеччину.
  В Литву не можемо, бо немає засобів для існування там. Першого разу були з чоловіком, тепер залишились самі.
  Можливо підкажете, чи не відмовлять нам у тимчасовому захисті?

 55. Доброго вечора,

  Підкажіть будь-ласка, виїхали в кінці 2022 року через Польшу до Німеччини де отримали тимчасовий захист.

  Зараз до Польщі виїхали наші родичи, отримали Pesel Ukr й будут залишатися там.

  Підкажіть будь-ласка, чи можно закрити тимчасовий захист в Німеччині та потоім поїхати до Польщі та хробити Pesel Ukr?

  Дякую.

 56. Доброго дня. Оформляла в Чехії тимчасовий захист будучи неповнолітньою, потім повернулась в Україну. Зараз хочу знову їхать до Чехії, чи зможу я повторно оформити тимчасовий захист, будучи вже повнолітньою?

 57. Доброго дня!
  Я відмовилися від тимчасово захисту у Чехії. Чи надасть мені Австрія притулок? Можливо потрібно, щоб був чистий та новий паспорт?
  Буду дуже вдячна за відповідь

 58. Добрий день!

  18.12.2022 за два місяці до війни я приїхав в Італію у відпустку. З того часу і по сьогоднішній день постійно знаходжусь в цій країні, отримав особливий захист (не біженець).

  Через складнощі з працевлаштуванням планую переїзд до іншой країни. В даному випадку зацікавлений Австрією, оскільки вільно володію німецькою мовою. Скажіть будь-ласка які кроки мені потрібно зробити для вдалого переїзду і чи взагалі можливо змінити мій тип захисту на австрійський? Дуже дякую за відповідь

 59. Вітаю. Маємо ТЗ Нідерландів, але переїхали до Польщі. Чи можемо ми тут знаходитись легально з ТЗ Нідерландів, чи потрібно подаватися на карту побиту? Від ТЗ Нідерландів не відмовлялись, лише знялись з реєстраціі

 60. Підскажіть будь-ласка,якщо я маючи Пессель укр в Польші ,хочу поїхати в Україну на три місяці,а потім повернутись назад до Польші, мені відновлять мій статус в Польші,чи -ні!І чи потрібно в такому випадку перед виїздом в Україну все закривати.Дякую!

 61. Добрий день! З 20.3.2022 маю тимчасовий прихисток в Італії але через складнощі з працевлаштуванням планую переїхати в Словаччину. Чи можливо отримати тимчасовий прихисток в Словаччині попередньо відмовившись від італійського? Дякую.

 62. Добрий день .
  Маю захист в німечині вже вироблена картка id. І хочу тепер відмовитись від німечини. І переоформитись до польщі, чи можуть поляки мені відмовити?
  Дякую за зделегіть.

 63. Добрий день! Підкажіть будь ласка, є закрила(тимчасовий прихисток) в Болгарії. Але хочемо з дитиною і чоловіком переїхати в Польщу. Яка вирогідність, що нам дадуть тимчасовий прихисток в Польщі?

   1. Можливо відомо в яких містах Польщі більш лояльні до повторного отримання тз, чи це без різниці??

 64. Добрий день. А якщо я відмовлюсь від прихистку в Іспанії. Чи зможу я отримати прихисток у Чехії?

 65. Або, якщо Чехія відмовить у прихистку , то які документи потрібно оформити для легального прибування у країні?

 66. Чи можна не відмовлятись від тимчасового захисту в Польщі, поки інша країна не погодиться його надати, а тоді скасувати в Польщі онлайн? Щоб не лишитись без захисту зовсім…

 67. Доброго дня. Маю наразі permesso di soggiorno protezione temporanea emergenza Ucraina у Італії. Я виїхала з України 7 квітня 2022 року. Я хотіла б скасувати тимчасовий захист у Італії і переїхати у Нідерландів, аби подати документи на захист там. Чи можливо це зробити?
  Чи буде мені при цьому надане житло та виплати? Заздалегідь дякую за відповідь.

 68. Добрый день!
  Подскажи сделала Визу в Канаду, детям не делали.
  Дадут ли ВНЖ в Геррмании?

 69. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, маю тимчасовий захист у Польщі ( PESEL Ukr), зараз поїхала в Україну. Чи можу я поїхати на роботу в Німеччину чи Нідерланди? Чи потрібно анулювати свій статус в ужонді? Чи це відбудеться автоматично за 30 днів з дати виїзду з Польщі? І де більша вірогідність, що мені не відмовлять в Німеччині чи Нідерландах? Дякую.

 70. Добрый день !
  у меня временная защита в Чехии , но я выиграл грант на обучение во Франции . Скажите пожалуйста какой опыт у людей кто подавался во Франции второй раз , больше отказов или случаев когда дают .

 71. Добрий день, підскажіть будь ласка я маю захист у Норвегії але я хочу відмовитись і поїхати до Бельгії. Чи надасть мені Бельгія захист?

 72. Доброго дня. Підскажіть будь ласка. Наразі ми проживаємо в Чехії. У нас багатодітна сім’я. Мы з чоловіком отримали візи до 2024 року, а діти ще ні. Мы бы хотіли змінити країну проживання. Скажіть будь ласка, які країну можуть нас прийняти? Дякую

 73. Підскажіть будь ласка, якщо у дітей закордонні паспорти закінчилися, але ми продлили їх в посольстві України ще на 3 роки. Можемо ми виїхати з Чехії до України і заїхати назад, повернутися? Дякую

 74. Доброго дня.
  Маю тимчасовий захист в Португалії .
  Хочу відмовитись і переїхати до Польщі.Чи надасть Польща ТЗ?

 75. добрий день! підскажіть будь ласка, отримувала тимчасовий захист в Болгарії, а зараз планую отримати захист в Іспанії. Чи потрібно відмовлятися від закрило, якщо так, то чи можна це зробити онлайн та до кого звернутись з цим питанням, оскільки я знаходжусь в Україні?

 76. Добрий день.Я маю прихисток в Германії,,а моя мама старша жінка пенсіонер має прихисток в Польщі.Як можна зробити,щоб маму забрати до себе ?Дякую

 77. Доброго всем вечера!) Скажите пожалуйста, у меня открыт в Германии параграф 24, есть банковский счет и ВНЖ. Могу я поехать работать в Польшу?

 78. Вітаю. Якщо я маю прихисток в Німечені, параграф 24 і хочу відмовитись і просити прихисток в Чехії, чи нададуть мені прихісто? Чи можна змінити країну? Де можна більш детально про це почитати? Дякую.

  1. На практиці Німчеччина відмовляє.
   Країну а провилами має право кожен біженець змінити, Однак, є дуже важливий нюанс, що згідно з тією самою директивою ЄС, країна номер 2 має право відмовити у статусі тимчасового захисту.

 79. Мене звати Наталія, і я пишу вам, щоб отримати деяку інформацію щодо можливості отримання тимчасового захисту для матері та неповнолітньої дитини в Австрії. Раніше вони мали картки тимчасового перебування в Польщі, пов’язані з роботою та навчанням. Проте, термін дії карток вже закінчився, мати втратила роботу і вони повертаються в Україну.
  Отже, мої запитання наступні:

  Чи може мати та неповнолітня дитина приїхати з України до Австрії і подати заяву на тимчасовий захист в Австрії, зважаючи на те, що їхні картки тимчасового перебування в Польщі більше не дійсні?

 80. Добрий день. Маю тимчасовий захист в Польщі (PESEL UKR). Чи можу , після закриття тимчасового захисту в Польщі, отримати тимчасовий захист в Данії? Дякую.

 81. Скажіть будь ласка я мала прихисток в Чехії з 9.12.22 р а в січні поїхала у Фінляндію і там опинилась в складній ситуації і помилково через червоний хрест нас подали в міграційну службу на прихисток..і нам сказали що нам анулювали чеській прихисток ..на слідуючий день в поліції міграційній службі ми подали заяву на анулювання прихистку у Фінляндії…і через три дні перебування у Фінляндії ми виїхали в Україну ..зараз ми знову хочемо повернутися у Чехію …чи нададуть нам повторно прихисток у Чехії

 82. Доброго дня.Підскажіть будь ласка,якщо маємо статус в Німеччині один рік,але хочемо переїхати до Бельгії.Чи дасть Бельгія дозвіл?

  1. Доброго дня, мене цікавить — чи вийшло у вас переїхати до Бельгії. І саме куди там звертатися?
   І які там умови?

 83. Добрий день якщо відмовитись від Іспанського тимчасового захисту чи відкриють візу толерантності в Чехії чи буде відмова? В тимчасовому захисті в Чехії нам відмовлено.

 84. Доброго дня, якщо у мене був укр песель, але я зараз більше ніж 90 днів вУкраїні і він анулювався, то зможуть мені надати тимчасовий захист в Ірландії?

 85. Доброго дня,тимчасового захисту не маю ні де, знаходжусь у Польщі по продовженій карті побиту,заїхав до війни,чи можу я у Франції отримати тимчасовий захист?

 86. Добрий день,я був в Чехії мав візу толерантності,не тимчасовий захист,але поїхав в Іспанію і зробив тимчасовий захист,але хочу поїхати назад в чехію,чи не буде проблем відкриття,візи толерантності?

 87. Добрий день, проживали в Нідерландах виїхали по біометрії (Штампу крім в`їзду та виїзду немає ніякого), та працювали там, після чого поїхали до України і зараз тут більше 28 днів (90 днів) від допомоги відмовились коли почали працювати, і повідомили в тільки притулку що ми будем відсутні можливо більше 28 днів, зараз місця де ми проживали вже звільнили. Чи можу я зараз поїхати до Чехії є вакансії на тимчасову роботу, щоб легально працювати? Дякую.

 88. Добрий день! Хочу відмовитись від захисту Греції попала до не добросовісного роботодавця залишилась без житла і роботи . Чи прийме Німеччина мене тепер чи інша країна?

 89. Доброго вечора. Скажіть будь ласка, якщо ми в Німеччині були з 12.03.22 по 25.05.22 і йшли за параграфом 24, мали прописку на пів року і чекали на термін що нам нададуть дозвіл на легальне перебування в Німеччині, а потім все скасували і переїхали до Польщі і отримали там песель укр, так склалося що наші рідні вибрали Німеччину і ми вирішили знову повернутися до Німеччини, чи надасть нам Німеччина захисток, як що ми відмовимося від песеля укр? Дякую за відповідь!

 90. Хочу пораду бо незнаю до кого мені звернутися
  Маю тимчасовий прихисток в Словакії (одіденець) але хочу переїхати в Чехію і почати працювати там
  Але як я знаю якщо я прийняла Прихисток від іншої країни в чехію піти я незможу
  Може спочатку потрібно відмовитися від Словацького і може тоді дозволять легше?
  Або може можна по іншим документам проживати там?

  1. Чехія відмовляє у такіх випадках як ваш навіть якщо ви там відмовитеся. Ось тут ми про інший вариант інформували:
   https://lexukraine.com.ua/shho-mozhna-oformiti-k-chehi%d1%97-yakshho-status-zahistu-ne-nadayut/
   А ще у цьому розділі в нас зібрана інформація по Чехії:
   https://lexukraine.com.ua/category/informacziya-dlya-bizhencziv-v-chehyi/

 91. Доброї ночі. Є відкритий тимчасовий захист в Іспанії. Немає можливості наразі скасувати його, так як в інішій країні. І мушу відкрити тимчасвий хахист у Відні, Австрія, для навчання, чи будуть якісь у мене проблеми, дуже чекаю на відповідь. Наперед, дякую.

 92. Доброго дня. Мала тимчасовий захист у Франції до 31.05.2023. Відправила їм в префектуру заяву на припинення захисту в червні, оскільки по документам захист закінчився, але гроші за червень мені нарахували. З кінця травня я в Україні. Є плани в жовтні їхати в Ірландію. В паспорті був піпис просто ручкою біля штампу (типу номер документу-захисту), але сам документи мені в префектурі просили повернути — вислала їм поштою, разом з заявкою про припинення захисту. Чи випустять мене з України, якщо я була в цьому році в Європі більше 90 днів, по захисту, але зараз не маю документу фізичного (робила фото, перед відправленням документів у Францію).

  Чи можна спокійно брати квитки на літак до Ірландії, чи є шанс, що мене на кордоні не випустять з України?

  1. У Чехії маю тимчасовий захист виплати ніякі неоформляла ,працюю офіційно на заводі, хочу звільнитися і переїхати до Польщі, там моя сімя.Чи можу я отримати захист у Польщі якщо відмовлюся від Чеського.У Польщі також не буду оформляти ніяку допомогу ,житло маємо.

 93. Доброго дня, ми сімя з 4 дітей до 10 років та 3 дорослих, зараз знаходимось у Чехіі та маємо тут т.з, Хочемо переіхати до Бельгіі та отримати там т.з. Чи можливо це та чи дають безкоштовно житло на деякий час?
  Дякую

 94. Мала тимчасовий прихисток в Італії, хочу повернутися в Україну по сімейним обставинам ,потім поїхати до Польщі чи потрібно відмовлятися від прихистку в Італії.

   1. Доброго дня. Я перебувала в 2022 з липня по вересень році у Фінляндії тимчасовий захист був. Але вже давно знятий, чи приймуть мене для роботи тепер у Нідерландах, і що потрібно зробити?

 95. Доброго дня. Підскажіть,що потрібно зробити? Минулого року з 1липня по 30 вересня я перебувала на тимчасовому захисті в Фінляндії, тимчасовий захист закрито. Чи приймуть мене в Нідерландах?

  1. Добрий вечір. Чи можна Вас запитати?
   Ви закривали тимчасовий захист в Фінляндії особисто? Чи онлайн? За скільки часу вони закрили Вам захист?

 96. Доброго дня, маю укр песель в Польщі але виплат не отримувала. Якщо відмовитися від захисту і просити його в Чехії за умови що буде житло Чехія відмовить?

 97. Добрий вечір! Був у Чехії, пробув там рівно тиждень, зовсім не вдалося вирішити питання з житлом, ні про які виплати навіть не думав. Візу закрив, є документ про відмову від статусу, з моменту відмови пройшло трохи більше 2 місяців. Маю потребу виїхати за кордон через те, що проживаю у прифронтовому місті. Яка вірогідність того що Німеччина відмовить у наданні статусу ТЗ ? Та які країни взагалі можуть надати цей статус у моєму випадку ?

   1. В яких країнах взагалі можливо отримати тимчасовий захист вдруге ?

 98. Доброго дня. Є можливість змінити тимчасовий захист ,та переїхати з Польщі до Чехії?

 99. Доброго дня. У 2022 році подалась на тимчасовий захист в Німеччині. Но не дочекалась отримання Aufenthaltstitel і поїхала в Україну через певні обставини. Чи відмовлять мені в Німеччині, якщо я подамся до них вдруге?

 100. Доброго дня!
  Я з двома дітьми маємо тимчасовий захист в Латвії, а чоловік робочу візу в цій же країні, тому що виїхав до війни. Якщо чоловік закриє візу, а ми відмовимось від тимчасового захисту, чи надасть нам Чехія можливість знаходитися легально? Цікавить віза толерантності. Дякую.

 101. Добрий день!

  Маю тимчасовий прихисток в Німеччині, хочу переїхати в Словаччину. Чи може Словаччина відмовити мені в наданні тимчасового прихистку? Дякую

 102. Доброго дня.
  Мали статус укр в Польщі. Виїхали до Туреччини більше, ніж на 180 днів. С 01.06.2023 перебуваємо в Болгарії. Захист не отримували. Чи можемо ми переїхати до Польщі і які там треба оформити документи для легального перебування?

 103. Доброго дня, підкажіть будь ласка, по закінченню Польського PESEL можна дістати статус біженця в Чехії?

 104. Доброго дня. Отрима прихист у Румунії чи можна змінити на Чеський.(Хотя я казав у Румунії що іду до Праги і мені не потрібна їхня допомога)

 105. Доброго дня!
  Під час війни виїхали до Португалії. Мали тимчасовий захист. Офіційно відмовились від тимчасового захисту і приїхали до Польщі.
  Чи маємо право на статус Укр В Польщі?
  Дякую!!

 106. Добрий день. Як отримати PeselUkr в Польщі, якщо є тимчасовий захист в Німеччині? Майже рік син не отримує соцдопомогу в Німеччині (вступив в університет на підготовчий курс). Зараз переїзжає в Польщу на навчання. Дякую

 107. Доброго дня!
  Почитав коментарі і хотів би уточнити дещо.
  Маємо тимчасовий захист в Іспанії. Плануємо відмовитись і переїхати до Польщі.
  Я так розумію, що тимчасовий захист буде наданий на розсуд Польщі, так? І якщо нададуть песель без УКР, то чи це вважається тимчасовим захистом? Чи дає він право на отримання роботи?
  Пільги і виплати не цікавлять, цікавить лише право на працевлаштування і можливість легально перебувати. Ну і також чи можна зі звичайним песелем отримати документ в diia.pl для виїзду до 30 днів.
  Дуже дякую за Вашу роботу, статтю і допомогу!

 108. Підкажіть, якщо відмовитися від pesel ukr, чи можливо переїхати до Німеччини?
  Щоб вона стала другою країною тимчасового прихистку?

 109. Доброго дня. В мене на разі є тимчасовий прихисток в Словакії, але планую його анулювати та повернутись в Уураїну, чи можливо буде через два місяці оформити тимчасовий прихисток у Франції? Або хоча б якісь легальні підстави там працювати і перебувати?

 110. Доброго дня! Підкажіть як відмовитись від тимчасового захисту в Іспанії якщо немає змоги туди поїхати (виїхали з Іспанії 5 місяців тому) хочем поїхати в Нідерланди і отримати захист там.

   1. Підкажіть, а якщо відмовитись не онлайн, дають захист у Нідерландах?

 111. Доброго дня, маю статус ukr в Польщі, проте мама оформлена з молодшою сестрою в німеччині, підскажіть чи можливо переїхати в Німеччину на тимчасовий захист до мами з метою воз’єднання сім’ї, при умові відмовився від тимчасового захисту в Польщі?

 112. Якщо я з дочкою оформила візу в Румунії,але не одного дня там не жила, ніяк виплат не получала, можу я получити прихисток в Чехії? Прошло більше року,давали на рік,кажуть ї автоматично продовжили.Я приїхала в Чехію, як мені тепер бути?Чи можна онлайн відмовитись?Чи може залежати згода-незгода від людей які сидять в візовому центрі?

 113. Доброго дня. Маю таке питання. Якщо я відмовляюся від тимчасового захисту у Польщі, скільки в мене є часу для того щоб виїхати з Польщі і переїхати до іншої країни? І взагалі, на яких підставах я можу знаходитися на території ЄС після відмови від захисту в одній країні і до того як отримаю захист в іншій? Заздалегідь дякую за відповідь.

 114. Доброго дня. Маю візу тимчасового захисту в Чехії. Працювала майже рік тут, але захворіла і оформила інвалідність 2 групи в Україні, пенсіонер. Візу захисту мені продовжили і проживаю в Чехії. Наразі мене з України до Чехії супроводжував син, який працює в міжнародній компанії і йому необхідно працювати в офісі в Польші. Я за станом здоров`я потребую часткової підтримки. Не матеріальної. Чи відкриє мені візу захисту Польша, якщо я відмовлюся від такої візи в Чехії?

 115. Добрий день! Підкажіть будь ласка! Я біля року знаходжусь у Баварії , допомоги ніразу не отримувала — працювала , сплачувала податки. Зараз за сімейними обставинами мушу переїхати до родичів у Францію . Яким чином потрібно закрити тимчасову посвідку ? Скільки ця процедура візьме часу? І чи надає Франція таку саму посвідку в разі відмови від іншої країни ? Дякую!

 116. Доброго дня) Маю таке питання: з початком війни в березні виїхала до Польщі та отримала песель укр( на той момент мені було 17, а в квітні виповнилося 18). На початку липня(2022) повернулася в Україну. З того часу виїжджала один раз в листопаді. Але так склалися обставини, що було б добре, якби тимчасовий захист можна було отримати в ЧехіЇ. Чи це можливо, якщо песель отримала в неповнолітньому віці на старий закордонний паспорт?( зараз маю новий закордонний, ніякі документи на ньому не оформленні)

 117. Підкажіть будь ласка,в мене і дитини є УКР ПЕСЕЛЬ але ми на Україні вже півтора місяці. Чи можемо ми
  отримати захист у Німеччині ?

 118. Доброго дня а підскажіть запропонували роботу за параграфом 24 у Німечинні робота на 2 місяці .Але у мене екамени і дипломна у грудні і січні місяці екзамени.Чи можу я виїхати з Німечинни попередивши міграційну службу про свій виїзд з Німечини щоб заморозити свій захист чи щось схоже

 119. Доброго дня , цікавить таке запитання я отримав візу по програмі CUET в Канаду перебував там 4 місяці повернувся назад у Європу чи є можливість отримати тимчасовий захист у Німеччині?

 120. Доброго дня. Таке питання я маю тимчасовий захист в Словатччині і хочу після новго року переїхати в Німетчину чи дадуть мені там тимчасовий захист приписатись маю де.

 121. Доброго дня. Підкажіть, якщо був тимчасовий захист Німеччини. Від нього відмовились. Пройшло вже більше 6 місяців на протязі яких перебували в іншій країні. Чи є можливість повторного отримання захисту в Німеччині?

 122. Добрий день. Я приїхала до Польщі після війни, отримала песель укр та працювала там 9 місяців. Потім вирішила переїхати до Німеччини(від песеля укр не відмовлялася), мені надали параграф 24. Але тут виникли проблеми з роботою, тому я хочу повернутися назад до Польщі. У додатку дія.пл пише, що мій песель укр активний, хоча я знаходжуся в Німеччині більше 90 днів. Чи будуть якісь проблеми з документами по приїзду до Польщі, якщо в Німеччнині я відмовлюся від тимчасового захисту?

 123. Доброго дня, підкажіть будь ласка, приїхали з дитиною до Польщі після 24 лютого 2022 року, оформили PESEL та виплату 500+ на дитину , побули у Польщі 2 місяці ( закрила виплату на дитину) та повернулися до України, весь цей час знаходимося на території України , плануємо знову виїхати чи є шанс отримати тимчасовий захист в країнах ЄС ? Чи можуть відмовити?

   1. Как поменять рабочую визу Чехии на рабочую визу в Германии?что для этого нужно?

 124. Добрий день. Якщо попросили тимчасовий захист в Австрії, зареєстровані , проте Блу карти ще не отримали , тут лише 2 тижні, Чи можемо змінити країну на Чехію , які шанси що країна погодить прихисток, не відмовить ?
  Маємо дитину з інвалідністю, в Австрії важко з реабілітацією , тому вирішили переїхати . Які шанси ?

 125. Добрий день. Приїхала в ЄС 22.02.22 за два дні до війни. Постійне місце проживання до війни було в Україні Зараз маю дозвіл на тимчасове проживання в Литві по гуманітарній причині. Жодних допомог, виплат і тд не отримувала. Чи можу я отримати тимчасовий захист в Німеччині? Чи розповсюджується закон на тих, хто був 24.02.2022 за кордоном? Чи заважає дозвіл на проживання в Литві отримати захист у Німеччині?

 126. Доброго дня був прихисток в Німеччині все закрила повернулася в Україну ,подруга запросила до Чехії на роботу але відмова в візі ‘Хочу поїхати працювати до Словаччини чи прийме після Німеччині

 127. Доброго дня, маю тимчасовий захист в Греції, хочу змінити його на захист в Німеччині? Чи це можливо наразі, і що треба зробити для цього?

 128. Доброго дня, маю тимчасовий захист Чехії до 23.02.2024р. Чи можу його закрити та переїхати працювати до Німеччини. В Німеччині в мене зареєстровані діти за параграфом 24, приписатися є де, робота теж буде. Чи може відмовити мені Німеччина?

 129. Маю важливе питання!!! Підкажіть будь-ласка, маю параграф 24 і відкрив візу в Канаду кует,чи не анулюєтся вмене захист у німеччині?

  1. Мене також цікавить. Чи надасть Німеччина тимчасовий прихисток, якщо є віза в Канаду?

 130. Чи надасть Польща програму 40+ після тимчасового захисту у Франції

 131. Добрий день. Якщо я відмовлюсь від тимчасового захисту у Румунії ( не проживаю там вже більше року) чи надасть мені тимчасовий захист Чехія? дякую

 132. Добрий день. Чи надасть прихисток Німеччина, якщо я виїхав з України 19.01.2022 року. В квітні 2022 року отримав прихисток в Швеції. Наразі змушений покинути Швецію в звʼязку з необхідністю переїхати в Німеччину для нагляду за неповнолітнім братом що планує навчатись в Німеччині за дорученням від матері.

 133. Добрий день! В 2022 р. пробули в Італії пів року і отримали прихисток. Потім повернулися до України . На початку 2024 їздили до Італії і відмовилися від прихистку офіційно і маємо документи на руках про відмову. Зараз зупинилися у Польщі і хочемо зостатися. Переписуємося з польською митницею і вони кажуть, що за Європейською базою ми ще числимося в Італії , зв’язувалися з Італією, то вони повідомляють, що ми зняти і не числимося в їхній базі. Що в такому випадку робити і як дієти? Дякую

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *