28.05.2024

11 thoughts on “Учні з України зможуть пропускати заняття в європейських школах.

 1. Добрий день.Ми з сином живем в Чехії.Я працюю офіційно на заводі.І ми будемо вчитись он-лайн в Україні.Тоб то в школу в Чехії можемо не іти?

 2. Доброго дня. Чи є ця інформація стосовно пропусків без штрафів на сайтах німецького міністерства? Ми в Німеччині. Були в нашому відділі освіти, вони не знають

 3. Тобто, я правильно розумію, ми подаємо документи, але можемо не ходити, або відвідувати ті предмети які можемо і нам потрібні??

 4. Вітаю. Як на сьогоднішній день з відвідуванням школи в Німеччині? Є якась інформація? Дякую

  1. Доброго дня.Ми в Німеччині.Я надала вчора довідку зі школи української,що ми займаємося онлайн з 9:00-15:00 ,на ,що директор німкеня сказала — Ні ,ви повинні відвідувати школу бо міністерство Німеччини не в курсі і нічого за це не знає.У нас навчання з 12 вересня ,ось я сиджу і думаю,що робити????

   1. Доброго дня! За відгуками підписників — вони особисто приходили в школу та просили там, писали заяву та надавали особисто довідку зі школи з перекладом. Можна попросити відповідь письмоу, але до цього не доходило у жожних підписників, які нам пишуть. Зазвичай школи Німеччини йдуть назустріч та адопомогають біженцям навчатися й в школі в Україні онлайн: скріни відгуків дадємо, надіємося вам стануть у нагоді

    http://lexukraine.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/6136edc2-ca5b-42cc-893f-a2564f25b5fb.jpg

    Скрін відгуку

    Скрін

    Скрін школа Німеччини

    відгук

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *