Прошу вас розповісти історію обманутих інвесторів будівництва будинку на вулиці Антона Михайловського, 72 е, г. (коордінати 50.558795936801 30.224176738411 ) .
Будинок стоїть вже 10 років в занедбаному стані. З усіх боків оточений парканами, включаючи 12 м, в основному при впливі власника якого все сталося так, як воно є насправді. Велика частина інвесторів, як та «стара біля розбитого корита», в тому сенсі, що все втрачено і перспективи також. Чому … За довгі роки судових розглядів одна фізособа відібрало права на землю в іншого фізособи. Створивши сімейний підряд, нове фізособа готуватися до продажу нових квартир за новим проектом вже для нових інвесторів, для старих інвесторів було ультимативну правило участі в процедурі переуступку прав майбутньої власності з певним дисконтом в межах 30-40% від ринкової вартості.
Багато хто відмовився, по цілком резонним причин, тому що грошові вкладення в 2009-2010 за ціною нерухомоості1000 $ за кв.м. в повному обсязі + «нібито нова пропозиція» в розмірі 300-400 $ за кв.м. = 1 400 $ (при ринковій 600 $), далі всі зрозуміють … Ціна на нерухомість у пригороді Києіва навіть нижче. Так ось, до чого я це все. Нові інвестори 300 раз зважте і подумайте про свої інвестиції в цей проблемний об’єкт.
Як повідомляє користувач Ютьюб Pravda Myhailovskogo , на сайті ОЛХ постійно продають квартири у цьому будинку — але по другому та третьому разу. Фото оголошення:
посилання на оголошення аферистів:
https:// www. olx. ua /d/obyavlenie/eksklyuzivnoe-predlozhenie-1-komnatnaya-kvartira-mansarda-v-podarok-IDMDwhI.html#54834aa71f; promoted
Якщо Ви вважаєте, що покупка квартири в будинку, який 11 років будується, з них 8 років будівництво взагалі не велася, плюс є своя історія з інвесторами, які інвестували раніше і Вас це не бентежить, і інші пропозиції на ринку нерухомості Вам здаються менш привабливі в порівнянні з даними, тоді ласкаво просимо …
Для потенційних інвесторів якщо Ви зареєстровані на YouControl, Ви можете переглянути всю історію зі зв’язаними особами є типу новими «забудовниками» даного об’єкта:
ОК «Булгаковський»
ПП «Олсія Капітал»
ТОВ «Олсія»
Відео:
До речі, 25.05.2020 о 10:10 буде розглядатіся справа 367/5626/19 у Ірпінському міському суді Київської області относительно Скасування решение про державну реєстрацію права власності. Джерело https:// forum. realt. ua/obsuzhdenie_novostroek_kievskaya_oblast_i_ukraina-5/bucha-ul-malinovskogo-72e-1532/80
Довідково:
Ще у березні 2017 року ЗМІ Бучі та Києва взірвало повідомленя про те, що довгобуд — Бучанський житловий комплекс, відданий під знесення, мають намір здати в експлуатацію
У 2017 році ступінь готовності до здачі в експлуатацію багатоквартирних житлових будинків, розташованих по вул. Малиновського 72-в, 72-г та 72-е в місті Буча Київської області становила 73%.
Більшість інвесторів, усвідомлюючи реальний стан справ, були готові об’єднатися в кооператив, добудувати будинки самостійно (найнявши професійну компанію), розрахуватися з новими кредиторами і таким чином отримати свої квартири.
Але завершення будівництва з дотриманням всіх вимог державних будівельних норм і чинного законодавства можливо лише за умови виконання певного алгоритму дій.
Необхідно об’єднання чотирьох ділянок для будівництва єдиного житлового комплексу, внесення змін до детального плану території (з відведенням додаткових земель комунальної власності під парковки, проїзди і т.п.), отримання нових вихідних даних на проектування (містобудівних умов і обмежень і технічних умов) з урахуванням висновків експертизи, розробки нової проектно-кошторисної документації, подання декларації про початок будівельних робіт, виконання будівельних робіт (з усуненням недоліків, виявлених експертизою), здачі об’єкта в експлуатацію .
Нагадаємо, що реалізація проекту з будівництва в місті Буча багатоквартирних житлових будинків, розташованих по вул. Малиновського (Антона Михайловського) 72-в, 72-г та 72-е почалася ще в 2008 році.
Ініціаторами проекту стали дві приватні особи, у яких на той час вже був успішний досвід реалізованих проектів. Саме вони були кінцевими бенефіціарами, тобто могли розпоряджатися отриманими від інвесторів коштами, і витрачати їх на свій розсуд.
У проект на договірних засадах були запрошені чотири приватні особи, на ім’я яких за кредитні кошти були оформлені чотири суміжних земельних ділянки. Від їх імені було укладено майже 80 попередніх договорів про продаж квартир і після успішного завершення проекту вони повинні були отримати певну комісійну винагороду.
На початковому етапі були отримані дозвільні документи на будівництво чотирьох індивідуальних 3-поверхових житлових будинків (цільове призначення земельних ділянок в той час було під індивідуальне будівництво). Але, по факту почалося будівництво багатоквартирних житлових будинків більшої площі та поверховості.
На якомусь етапі виконання проекту став перешкоджати власник сусідньої земельної ділянки, який відгородився від будівництва парканом, і на спроби домовитися з яким ініціаторами була витрачена чимала частка ресурсів.
Планові і позапланові перевірки ДАБК і прокуратури виявили порушення містобудівної документації та брак площі земельних ділянок для облаштування необхідної для багатоквартирних будинків інфраструктури.
У 2013 році для узаконення, фактично побудованих будинків, ініціатором проекту був розроблений і затверджений ДПТ, згідно з яким за рахунок комунальної землі міста додавалися додаткові території, змінено цільове призначення земельних ділянок під багатоквартирне будівництво та отримані нові містобудівні умови і обмеження. Проте, всі порушення державних будівельних норм не були усунені і в реєстрації декларації про початок будівельних робіт було відмовлено.
Станом на 2017 рік, один з ініціаторів самоусунувся від подальшої участі в проекті і вже тривалий час знаходиться за кордоном. Інший ініціатор, разом з власниками земельних ділянок, шукає шляхи завершення проекту і виконання зобов’язань перед інвесторами, але вони не мають для цього ресурсів.
У 2015 році на загальних зборах інвесторів було прийнято рішення створити власний кооператив і звернутися в банк-кредитор про надання йому ексклюзивного права викупити боргові зобов’язання для отримання можливості самостійно добудувати об’єкт. З цією метою декількома ініціативними інвесторами був створений кооператив «Булгаковський» і на його ім’я було отримано згоду правління банку про надання йому такого ексклюзивного права.
Але, членами кооперативу стали тільки два реальних інвестора. Іншим інвесторам, які намагалися вступити в кооператив (щоб цей кооператив став представляти інтереси всіх інвесторів), було відмовлено в надходженні.
Для викупу боргових зобов’язань стосовно інших ділянках декількома інвесторами проекту був створений другий кооператив. Але, зобов’язання незрозумілим чином, були викуплені факторингової компанією ТОВ «Фактор Стандарт». На підставі чого, за чиї кошти, і з якою метою це було зроблено точно не відомо.
У той же час, згідно з українським законодавством, отримання права власності на квартири можливо тільки за умови введення об’єкта в експлуатацію.
Але пропозицій до власників земельних ділянок про спільне завершення будівництва не надходило. Зате обидва нових кредитора звернулися до суду про визнання за ними права власності на земельні ділянки. При цьому зобов’язання по передачі квартир інвесторам за попередніми договорами залишаються тільки у власників земельних ділянок.
Крім того, отримавши висновок судово-будівельної експертизи про неможливість приведення об’єкту у відповідність до наданих у 2008 році 4-х дозволів на будівництво індивідуальних 3-поверхових будинків, ДАБК звернувся до суду про знесення всіх цих 4-х будинків і по одному з в січні 2017 року було прийнято рішення про знесення. При цьому в цих судових справах «Фактор Стандарт», в якості третьої особи, підтримує вимоги ДАБК про знесення будинків, підтверджує небажання добудовувати будинки і роздати квартири інвесторам.
Незважаючи на накладені арешти і не отримавши ніяких судових рішень, в кінці січня 2017 право власності на дві земельні ділянки приватним нотаріусом було переоформлено на кооператив «Булгаковський», який по факту не має ніяких зобов’язань перед інвесторами.
Деяким інвесторам також були видані на руки судові рішення про повернення власниками земельних ділянок отриманих коштів, але виконавча служба, як виявилося, на сьогоднішній день не в змозі задовольнити ці вимоги в зв’язку з відсутністю джерел погашення заборгованостей.
З повагою, Іван Недвига, місто Буча
Читайте також
Квартиры в Украине начали дешеветь. Снижение цен продолжится и в 2022 году
Центральная площадь Ирпеня. Фото 2021
Сколько ехать из Киева в Ирпень?
Сколько ехать из Киева в Ирпень?
Ціни на нерухомість в Україні можуть впасти вже наприкінці 2021 році
Цена квартир в пригороде Киева лето-осень 2022
Щодо розміщеної «Новини», яка насправді є спробою ввести читачів ресурсу в оману.
Перш за все загальні застереження. По-перше, «Іван Недвига» який начебто є автором тексту, ніколи не був інвестором багатоквартирного будинку, який наразі побудований та введений в експлуатацію по вул. Михайловського (колишня — Малиновського), 72-г,е. По-друге, відносно архівного відео розміщеного в тексті — воно знімалось ще у 2013 році, і з того часу ситуація істотно змінилась.
Надалі в кавичках будемо наводити текст статті, а потім надавати інформацію як воно є насправді.
«Будинок стоїть вже 10 років в занедбаному стані» – Наразі це введений в експлуатацію клубний будинок з закритою територією та благоустроєм. Доказ введення в експлуатацію: https:// e-construction.gov. ua/permits_ doc_detail/2496599172073915637 . До початку будівництва за ініціативою забудовника ліцензованими організаціями був проведений повний аналіз стану конструкцій, за висновками експертів стан конструкцій – добрий.
«За довгі роки судових розглядів одна фізособа відібрало права на землю в іншого фізособи» – Всі дії нового забудовника здйснювались виключно в рамках чинного законодавства України, і до речі ЗАКОННЕ набуття новим забудовником права власності на земельну ділянку було згідно договору купівлі-продажу, про що детальніше зазначимо нижче.
«Багато хто зі старих інвесторів відмовився від участі в завершенні будівництва» –Насправді, наразі більшість попередніх інвесторів уклали договори з новим забудовником і вже отримали право власності на свої квартири та роблять в них ремонти.
«… на сайті ОЛХ постійно продають квартири у цьому будинку — але по другому та третьому разу» — В дійсності жодного повторного продажу квартир новий забудовник не здійснював, все відкрито і прозоро, ті з попередніх інвесторів хто уклав договори з новим забудовником так само як і нові інвестори вже отримали право власності свої квартири, та роблять в них ремонти.
А відносно образи та навішування ярлика «аферисти» – мало шановний автор, підпишіться під вказаним твердженням своїм ім’ям і ми зі своєї сторони із задоволенням ініціюємо розгляд справи про захист ділової експлуатації.
Відносно тези що «…в будинку… своя історія з інвесторами» — Така історія є виключно у першого забудовника якого ми власне бачимо на відео розміщеному в статті, бо саме з першим забудовником та його дружиною укладалися колишніми інвесторами попередні договори купівлі-продажу. При цьому акцентую увагу на тому що у попереднього забудовника не було ні дозволу на будівництво багатоквартирного будинку ні, навіть, проекту.
Новий забудовник, який на законних підставах набув право власності на земельну ділянку, розробив з нуля проектну документацію, отримав дозвіл на будівництво, побудував та ввів будинок в експлуатацію, ЖОДНОГО відношення до першого забудовника та укладених першим забудовником договорів не має.
Відносно інформації наданої «Довідково» автором чи, можливо, редакцією.
По-перше, спільне згадування будинку по вул. Малиновського 72-в з будинком по вул. Малиновського 72-г,е — безпідставне, це різні будинки, і ступінь готовності у них був різний.
По-друге, право вимоги за кредитним та іпотечним договором ще у січні 2017 року власне і було набуте кооперативом, створеним колишніми інвесторами.
По-третє, земельні ділянки по вул. Малиновського 72 літери «г» та «е» були об’єднані, а вказаний алгоритм виконаний новим забудовником що власне і мало наслідком успішне введення будинку в експлуатацію.
Далі.
Щодо того, що «зобов’язання по передачі квартир інвесторам за попередніми договорами залишаються тільки у власників земельних ділянок» — Якщо старий інвестор уклав договір з першим забудовником то і відповідає за цими зобов’язаннями перший забудовник. Тут доречна буде аналогія: ви переїхали в нову квартиру, а до вас прийшов сусід і каже – поверни мені кошти, бо той хто жив у цій квартирі до тебе, в мене взяв позику. Вважаю що реакція на такий закид у вас буде лише одна – з якого це дива мені відповідати за повернення коштів які взяла чужа для мене людина?
В той же час ті зі старих інвесторів хто уклав договори з новим забудовником – свої квартири вже отримали.
Відносно твердження «Незважаючи на накладені арешти і не отримавши ніяких судових рішень… право власності на земельні ділянки було переоформлено…». Автор статті абсолютно не володіє інформацією, питання тільки чому так впевнено пише, не перевіривши дані. До чого тут судові рішення? Були кредитний та іпотечний договори, в іпотечному договорі було іпотечне застереження, першому забудовнику та його дружині були надіслані іпотечні повідомлення, які були ними отримані, але зобов’язання не були виконані. Наявність цих обставин у своїй сукупності давали кооперативу законне право на реєстрацію за собою права власності на земельну ділянку. В подальшому на виконання умов іпотечного договору предмет іпотеки був відчужений кооперативом юридичній особі, яка і стала новим забудовником. Арешти, до речі, були зняті.
Щодо посилання що «Деяким інвесторам також були видані на руки судові рішення про повернення власниками земельних ділянок отриманих коштів» — Трішечки не так. Ніхто нікому судові рішення просто так не видає. Ряд осіб, які укладали з першим забудовником попередні договори купівлі-продажу, у зв’язку з неналежним виконанням першим забудовником зобов’язань по попереднім договорам звернулися до суду з позовом про стягнення з першого забудовника коштів сплачених за укладеними з ним попередніми договорами купівлі-продажу, і виграли справи.
Насамкінець звертаємось до редакції, яка опублікувала цей текст. Вважаємо що тег «Буча аферы недвижимост» як мінімум некоректний та порушує ділову репутацію вказаних у статті юридичних осіб, одна з яких (ПП «Олсія Капітал») взагалі жодного відношення до вказаного будівництва не має. У випадку невжиття заходів щодо усунення вказаного тегу, будемо змушені звернутися до суду за захистом ділової репутації.
Скандальний довгобуд в місті Буча по вул. Маліновського так і є , люди постраждали!
Все так
Ооооооо знакомые все лица! Знаком с этой ситуацией и с этим домом
Нарешті хоч хтось про це написав