24.05.2024

44 thoughts on “Перелік документів для перетинання кордону чоловіками які супроводжують дітей та інших осіб

 1. Добрий день.
  В мене уточнююче запитання, буду вдячний за відповідь.
  В моєї дружини інвалідність 2 групи.
  У висновку не вказано, що потребує постійного стороннього догляду.
  Запитання:
  Для того, щоб я супроводжував її за кордон потрібні такі документи:
  1.Свідоцтво про шлюб.
  2.Довідка до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за
  формою № 157-1/о (див. додаток 9)
  або
  Посвідчення, яке підтверджує відповідний статус
  або
  Пенсійне посвідчення (див. додаток 10)

  Документи, що здійснюю догляд не потрібно? Я правильно зрозумів?

  У нас є такі документи встановлення інвалідності.
  Довідка до акта огляду медико-соціальною експертною комісією за
  формою № 157-1/о

  А також свідоцтво про одруження.
  Цього достатньо?

   1. Доброго дня підкажіть будь ласка якщо я обмежено придатний по ст 62б чи можливо виїхати за кордон

   1. Ви виїхали по довідці МСЕК чи отримували посвідчення інваліда 2 групи. І чи требували з вас військовий квиток?

    1. Доброго дня умене дитина інвалід з діагнозом аутизм чи маю я право виїзду за кордон з дружиною

    2. Доброго дня.
     В мене дитина 3 роки стоїть на обліку потребує домашньому догляду справка 080-1/о.
     Можна виїхати чоловіку за кордон?

  1. Доброго дня. Підскажіть будь ласка чи можу виїхати за кордон? Я розлучений, мій неповнолітній син з колишньою дружиною в Естонії, і там сину поставили 1 групу інвалідності. Чи можу я виїхати до Естонії доглядати сина?

 2. Добрий вечір ,чоловік сам виховує дитину ,дитині 12 років є рішення з опіки чи можуть перепустити через кордон.Дякую

  1. Вітаю Вас Друзі!!
   Ситуація я мужчина проживаю офіційно 10 років у Німеччині з пмп без обліку у консульстві! Моя Мати після інсульту лежить в паліативі ,як мені її забрати до себе у німечинну чи можу я просто поїхати і і привезти її до себе ,Зак паспорт її у мене е як і пенсійний квиток ?
   Дякую зазделегідь

 3. Добрий вечір.В мене так питання чоловік виховує дитину ,дитині 12років є наруках рішення опіки .Чи перепустчть через кордон .Дякую за ввдровідь

   1. Добрий день а ось чоловік раніше судимий і не підлягає мобілізації і не випускають за кордон зі всіма необхідними документами кажуть судим значить не пустим хоть він раніше виїжав

 4. Добрый день. Подскажите пожалуйста. Возможно ли выезжать мужчине за границу состоящем в официальном браке с женщиной у которой ребёнок до 18 лет имеющий тяжёлое заболевание (онкология) , но у которого срок инвалидности закончился в 2019 году. Есть документы ЛКК и индивидуальная программа реабилитации ребенка — инвалида. И какие нужны документы ? Спасибо за ответ

  1. Якщо термін інвалідності закінчився під час дії воєнного стану, інвалідність продовжується автоматично. У вашому випадку потрібні документи для обгрунтування — вам необхідно звернутися до відповідних органів.

   * Без проходження повторного огляду комісії можна отримувати:
   соціальні виплати, реабілітаційні послуги та допоміжні вироби, засоби інконтиненції, освітні послуги, відповідні пільги.

 5. Доброго дня,підскажіть будь ласка,чи можливо виіхати з краіни чоловіку з дитиною інвалідом,мати за кордоном на заробітках

   1. Доброго дня підскажіть будь ласка чи може чоловік виїхати за кордон якщо в нього троє дітей які народилися в неофіційному шлюбі

 6. Добрий день. У мене двоє дітей, одна дитина з інвалідністю (аутизм, потребує постійного нагляду). Підкажіть, будь ласка, чи можна виїхати за кордон з чоловіком. Я працювати і забезпечити дітей не зможу.

 7. Доброго ранку. Якщо батько трьох неповнолітніх дітей виїхав за кордон разом з жінкою та дітьми. Зараз йому потрібно повернутися Україну на декілька днів (самому). Чи випустять його на кордоні з України?

 8. Здравствуйте! Жена с двумя детьми находится в Германии,я в Украине,у одного из детей диабет 1го типа,мой вопрос какие документы мне нужны для пересечения границы и нужен ли военный билет?Спасибо

 9. Які документи повинен мати чоловік (18-60) щоб виїхати за кордон для догляду за дружиною з якою за кордоном стався інсульт.

 10. Які документи має мати при собі чоловік, що виїжджає з України з дружиною інвалідом 3 групи (пожиттєво) дружині планується операція також, є неповнолітня дитина.

 11. Добрый день, какие документы надо мужчине что б выехать за границу сопроводить инвалида 1 группы ( тещю ) ?

 12. Які документи потрібні чоловікові для перетину кордону з дружиною, що має 2групу інвалідності?

 13. Добрий день!Який пакет документів потрібен для перетину кордону?Сім‘я.Я чоловік 43 роки,дружина,дочка 19 р.,дочка12 р,син 6р.,інвалід з дитинства(ДЦП)

 14. Добрий день. Чоловік та дружина-інвалід 2групи (шлюб укладений приблизно місяць назад). Чи можуть бути проблеми на кордоні? Такі, як чоловіка не випустять.
  Усі документи є в наявності, окрім висновку, що дружина потребує постійного стороннього догляду.

 15. Доброго дня,батько Чорнобильський інвалід другої групи,свідоцтво про народження є,акт здійснення огляду виданий адміністрацією теж є,мені 27,чи потрібно ще якісь документи?

 16. У мене є дід йому 74 роки чи можу я зним якось перетнути кордон (як би то йому потрібно на лікування в Європу )

 17. Доброго дня підкажіть будь-ласка чи може рідний брат супроводжувати брата інваліда 2 групи? І які конкретно нада документи і заяви шоб виїхати закордон на лікування??

  1. Доброго дня умене дитина інвалід з діагнозом аутизм чи маю я право виїзду за кордон з дружиною

 18. ИМЕЮ ОТСРОЧКУ ВЛК НА ЛЕЧЕНИЕ ДО ВТОРОГО МАЯ, МНЕ НАДО ВЫЕХАТЬ В ГЕРМАНИЮ СРОЧНО ПО ЛИЧНОМУ ВОПРОСУ НА ТРИ ДНЯ ПЛЮС 2+2 ДНЯ В ДОРОГЕ НА АВТОБУСЕ, КАК МОЖНО ВЫЕХАТЬ, КАКИЕ ДОВИДКИ НУЖНО, ЧТО-ТО С ВОЕНКОМАТА ЧТО Я ОБЯЗАЛСЯ ВЕРНУТЬСЯ МОЖЕТ, СПАСИБО. АЛЕКСАНДР

 19. Чи може чоловік, який за результатами ЛК оформлений по догляду за одним з батьків дружини виїхати за кордон на роботу сам, без хворого?

 20. Доброго дня. Дитина інвалід третьої групи. Які потрібно документи щоб виїхати чоловіку за кордон.??

 21. Добрий день.У мене двоє дітей з інвалідністю(донька 13р.категорія А,я опікун,син 8років опікун чоловік).Ми хочемо на лікування до Іспанії,які потрібні документи на виїзд?Дякую.

 22. Доброго дня чи можу я виїхати за кордон якщо через військовий стан автоматично продовжена група інвалідності ?

 23. Доброго дня! Чи може брат супроводжувати мене закордон якщо у мене 2 група інвалідності? Або він повинен надімною оформити опікунство?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *