28.05.2024

49 thoughts on “Допомога від ООН 6600 грн весна 2023!

   1. Доброго дня, я мама двох дітей. На одну дитину одинока мама, а друга дитина напів сирота. Ми на даний момент проживаємо в Київській обл. Підскажить будь ласка чи є якісь допомоги в Київі??

 1. Добрий день. Я инвалид 3 группи. Вернулась за допомогою у м. Кривий Рiг. Менi вiдмовили. Сказали що не положено. Не пояснили чому. Тратила роботу ще у люто у 22 року. Пенсiя 2 тис. Як зрозумiти чому вiдмовили? Дякую за будь яку вiдповiдь.

 2. Доброго вечора. Я багатодітна родина. У нас п’ятеро дітей як я можу оформити допомогу . Проживаємо в Харківській області.

 3. Доброго вечора. Я багатодітна родина. У нас п’ятеро дітей проживаємо у обжежітії як я можу оформити допомогу . Проживаємо в Харківській області.

 4. Як сполучити допомогу оон на весну 6600 на коммуналку у нас троє маленьких діток грошей зовсім немає

 5. Доброго дня , а Житомирська обл , яка пережила авіаудари , і сім’ї які не виїхали і наразі з труднощами переживають ці часи , вже не можуть отримати , допомоги?

 6. Доброго часу доби! Підкажіть будь ласка, чи має право на отримання допомоги одинока особа похилого віку (1949р.н.), яка отримує мінімальну пенсію майже вдвічі менше ніж 5400 грн, зареєстрована та проживає у м. Дніпро, після 24.02 не переміщувалася та якій встановлено діагноз катаракта обох очей. Заздалегідь вдячна за відповідь, з повагою

 7. Доброго дня, чому не має Херсона? Люди живуть під постійними обстрілом, це місто кожен день страждає від воєнних дій, у місті проблеми з роботою. Херсон і багато сел деокуповані і їм також потрібна допомога, там ситуація гірша ніж в більшості міст де можуть отримати допомогу.

 8. Здравствуйте как получить допомогу не разу не получала у меня двое детей несовершеннолетних

 9. У липні місяці 2022року зареєструвалсь на допомогу від ООН. сТАНОМ НА 09 ЛИПНЯ 2023 РОКУ ТНІЧОГО НЕМАЄ.

 10. Добрий день! Можна отримати ВПО, який зараз проживає у Луцьку?

 11. Уведомление: Тарас
 12. Уведомление: Оксана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *