28.05.2024

21 thoughts on “Чотири способи вирішити конфлікт власників часток однієї квартири

  1. У мене є трьох кімнатна квартира,це 66.6 кв.м.Племінник отримав у спадок 1/10 частку цієї квартири.Я хочу у нього викупити,він просить занадто багато,ще й оформлення не хоче платити.У мене такої суми немає,а на ту що я пропоную він не погоджується,і тому постійно тисне на мене,приходить з поліцією,щоб я йому дала ключі,і дала йому кімнату,щоб він там проживав.Звісно,що я не дозволяю.У мене з ним неприязні стосунки,я не хочу ,щоб мої діти були свідками цих спорів та сварок.Він все життя проживає з бабусею та мамою в бабусиній квартирі. За свою частку,навіть в три рази більше вони вже отримали гроші,після продажу хати,яка належала моєму батькові,в свою чергу мій брат мав відмовитися від частки квартири,після продажу квартири у батька стався раптово інсульт,і звичайно,брат не від чого не відмовився,а кошти за хату забрав,навіть не копійки з тих грошей не дав на лікування батька.А тепер син брата,після його смерті не дає мені спокійно жити.Що мені робити?

  2. Мені батько подарував квартиру 3/4 частини. 1/4 частини квартири належить його сестрі. Підскажіть будь-ласка, як в судовому порядку можливо вирішити це питання? Хочу щоб це все було офіційно

  3. Доброго дня, я являюсь співвласником квартири зі своїм рідним дядьком, у мене 11/20частки,у нього 9/20, він здав всю квартиру в оренду без мого відома, прийшовши на квартиру з поліцією, стало відомо, що там живуть переселенці з маленькими дітьми, які зареєструвалися по цій адресі, як ВПО. Що я можу зробити в данній ситуації? З якими вимогами можу звернутися до суду?

  4. Доброго дня, у мене з батьком двокімнатна Хрущова знаходиться у спільній власності 1/2, я в ній живу з двома дітьми, батько в ній ніколи не проживав і не прописувався, не оплачував комуналку. Тепер він хоче щоб я йому сплатила повну ціну квартири. Можу я отримати повне право власності через суд?

  5. Як можна викупити частку квартири у брата, який знаходиться за кордоном? Дякую

  6. При оренді квартири варто обирати перевірених ріелторів та власників, це просто як правило. До прикладу я орендував житло в Києві , мені надали всі необхідні послуги та ізбавили від головного болю!!

  7. А чи може один член родини передати (віддати за власним бажанням) права власності на частину житла? Наприклад, є два члени сім’ї які володіють квартирою 50/50. І один хоче віддати другому свою частку.

  8. Я розлучилася з чоловіком 10 років назад, у спільній сумісній власності будинок. Після розлучення я в ному не проживала. Зараз я хочу там проживати, але мене не пускає до власного будинку співмешканка колишнього чоловіка, яка ніякого відношення до моєї домівки не має

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *