Поради агенції нерухомості Lex-Group .
АН Lex-Group: Продаж, аренда квартир, будинків Київ, Ірпінь, Ворзель, Гостоміль, Буча. ТЕЛ. +38 (050)100-16-77 |
Квартира, виставлена на продаж часом таїть велику кількість таємниць, які, часом, не може визначити навіть найдосвідченіший ріелтор. Чому краще не купувати підозрілуу квартиру? Читайте наші поради.
У цій статті ми розповімо про 7 основних нюансів, на які варто звернути увагу при виборі квартири, будинку, кімнати або будинку. Якщо ви вагаєтеся з вибором — зверніться до ріелтора нашого агентства (брокера).
Що повинно викликати особливу увагу та перевірку при виборі нерухомості:
Похилий вік продавця
При укладенні договору купівлі-продажу з літньою людиною варто запросити у нього свіже медобстеження, так як в майбутньому угоду можуть визнати недійсною на увазі недієздатності або поганий стан здоров’я продавця нерухомості.
Прописані особи
Необхідно вимагати у продавця, щоб всі члени сім’ї, прописані в придбаних квадратних метрах, були виписані. Цим не варто нехтувати, так як людина, що продала вам житло, втрачає право власності, а ось деякі категорії членів його сім’ї цілком можуть там проживати незалежно від того, хто є власником приміщення.
Квартира, отримана в спадок
Навіть якщо квартира вам дуже сподобалася, не варто її купувати, якщо житлоплоща дісталася продавцеві у спадок, термін позовної давності якої не завершено (1-3 роки). У вас з’являється величезний ризик бути втягнутим в судову суперечку, з якого просто не буде виходу.
Наявність проживає дитини
Центр права та захисту LexUkraine. Юрист Вікторія Корєтнік та команда
Дана угода буде під загрозою зриву в тому випадку, якщо в квартирі буде проживати дитина, а його батьки будуть на межі розлучення. Суд у продажу може угледіти корисливий умисел, а саме виселення того самого чада разом зі своєю матір’ю і домовленість зірветься. Також варто уточнити купувалися ці квадратні метри за рахунок коштів материнського капіталу, і чи буде виділена частка від продажу на дитину.
Продавець — довірена особа
Подібна угода сама по собі ризикова, адже велика частина шахрайських схем побудована саме на довірчому особі. Але якщо ви все ж зважилися на покупку — варто звернутися до нотаріуса, щоб перевірити справжність документа або перевірити це самостійно, зайшовши на сайт федеральної нотаріальної палати.
Приховане перепланування
Якщо ви помітили, що план приміщення значно різниться про саму житлоплощі — варто відмовитися від подібної покупки, так як незаконне перепланування житла загрожує не тільки штрафними санкціями власнику, але і реальним судовим позовом.
Неодноразовий продаж квартири
Перед придбанням житлоплощі, покупцеві варто перевірити її долю. Це легко можна зробити, надіславши запит виписку ЕГРН про перехід прав на об’єкт. Завдяки цій процедурі ви дізнаєтеся як часто дане приміщення змінювало власників і якщо ця кількість далеко не останнє — варто почекати з операцією, так як ви можете потрапити в пащу до шахраїв і втратити накопичені кошти.
1 thought on “Ознаки небезпечної квартири. Нюанси при купівлі квартири.”