Якщо особа не проживає в межах України, вона все одно повинна вирішувати питання щодо сплати комунальних платежів. Проте в такому випадку в неї є можливість звернутися для перерахунку суми заборгованості.
Читайте також:
Як отримати субсидію, якщо є борги по комуналці?
Як оформиіти пенсію в Україні якщо біженець за кордоном?
Законодавство дозволяє зменшити вартість житлово-комунальних послуг, якщо у приміщенні, чи то квартирі, чи будинку, не мешканці не проживали протягом більше ніж 30 календарних днів. Важливо відзначити, що це правило не поширюється на витрати на опалення та послуги з управління багатоквартирним будинком.
Для того, щоб зупинити нарахування комунальних послуг, таких як водопостачання, газ, електроенергія та вивіз сміття, потрібно звернутися до компанії-постачальника цих послуг і подати заяву відповідного змісту.
Зазначеною заяві обов’язково додається документ, що підтверджує відсутність проживання особи у відповідному приміщенні. Такими документами можуть бути підтвердження роботи чи проживання за кордоном. Цей підхід дозволяє здійснювати раціональний та чесний підхід до регулювання комунальних витрат в умовах відсутності мешканців у приміщенні.
Дякую вам велике!