Інформуємо, що в Києві повідомлено про віялові відключення світла.
Оновлюється щодня!
В грудні 2022 року:
Відключення електроенергії в Києві відбувається за графіками
Дуже зручни графіки за посіланнями, введіть назву вулиці та номер будінку:
🔻Графік місто Київ тут.
🔻Графік Київська область тут.
До графіків погодинних відключень електроенергії у Києві додали адреси юридичних клієнтів.
Нагадаємо, що згідно з розкладом, опублікованим на сайті Yasno, світло мають вимикати в середньому на 8-12 годин. Щодня 2-3 відключення по 3-4 години.
Про це повідомили ДТЕК Київські електромережі.
– До графіка потенційних відключень додали майже 10 тис. адрес юридичних клієнтів, які розташовані у будівлях, що мають окрему від багатоквартирного будинку адресу і раніше не були внесені до бази стабілізаційних відключень. Тепер власники бізнесу можуть також дізнатись про імовірні відключення, просто написавши у вікні пошуку на сайті адресу свого підприємства, – йдеться у повідомленні.
У компанії зазначили, що продовжують додавати до графіків адреси багатоквартирних будинків.
Графік відключень електроенергії в Києві 2022р:
Через атаки ворога в Україні постраждала критична інфраструктура. Саме тому влада нашої країни повідомила про відклбчення електроенергії.
Дивіться файл, або скачайте:
Як ми повідомляли раніше, в Україні вже був період, коли по всій країні кілька годин відключають світло. Віялове планове відключення електроенергії робиться для економії вугілля та забезпечення надійної роботи енергосистеми.
В Україні знову запровадили графіки тимчасового відключення електроенергії. У Чернігові, Хмельницькому та інших регіонах країни щодня відключають світло на кілька годин.
«Дуже дивно, у нас у день дві години є електрика, потім дві години її немає, потім знову», — розповідають жителі регіонів. За їхніми словами через відключення енергії зупиняються тролейбуси, не працюють кафе.
Українська національна енергетична компанія «Укренерго» з 1 грудня запровадила графіки аварійних відключень електрики по всій країні.
Таких заходів, за словами представників компанії, вжито для забезпечення життєздатності та надійної роботи об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між споживанням та виробництвом.
Станом на 2 грудня в Україні було відключено 22 блоки теплових та атомних електростанцій (близько 30% наявного обладнання).
Також в «Укренерго» пояснили, що причинами відключень стали низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій, нестача гідроресурсів та збільшення споживання електроенергії через настання зими. Цьогорічні запаси вугілля на складах становлять 1345,6 тис. тонн. За найскромнішого обсягу споживання їх вистачить максимум на 1,5 місяця, і то якщо не буде сильних морозів. За першу добу грудня було витрачено 30,8 тис. тонн.
Аварійні відключення світла торкнулися і столиці України. «Головною причиною поновлення графіків є те, що об’єднана енергосистема України є енергодефіцитною через недостатні запаси вугілля на складах теплових електростанцій, що зумовлено передчасною зупинкою енергоблоку запорізької атомної станції (ЗАЕС)», — йдеться в офіційному повідомленні «Київенерго» «.
Відключатимуть електрику тільки на промислових підприємствах та в організаціях, які не належать до сфери життєзабезпечення, соціального та житлового фонду столиці.
Згідно з регламентом, встановленим «Укренерго», електроенергію відключають не більше ніж на 2 години.
За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана, аварійні відключення продовжаться до 6 грудня.
Раніше відключення електроенергії у столиці України запроваджували у вересні. Тоді Київ щодня по дві години жив без світла, як пояснювалося, для підвищення надійності роботи енергосистеми країни.
У середині листопада Міненерго України повідомило, що українські компанії перестали одержувати вугілля від Росії. У зв’язку з цим керівництво країни ухвалило рішення купити вугілля у самопроголошених народних республік на сході України, проте керівництво Донецької республіки заявило, що продасть вугілля будь-якій країні, окрім України. В даний час українська влада веде переговори про купівлю вугілля за кордоном, у тому числі розглядаються такі екзотичні варіанти, як ПАР, Австралія та Нова Зеландія. Прем’єр-міністр України оцінив дефіцит вугілля 4 млн тонн.
Дякую!