Що необхідно зробити, щоб отримати закордонний паспорт в мобільному сервісі з 30.07.2022?
- Записатися в чергу онлайн
- Зібрати необхідні документи і прийти в «Паспортний сервіс»
- Подати потрібні документи
- Сплатити послугу (на місці)
- Сфотографуватися (на місці)
- Після отримання SMS, прийти і забрати закордонний паспорт дитини
Група юридичної підтримки біженців з України в Телеграм. Пдпишись!
.
З 12 років обов’язкова присутність дитини, як при оформленні, так і видачі документів
Всі діти можуть фотографуватися на місці!
Фотографування дітей віком від 12 років відбувається лише на місці!
Якщо у вашої дитини віком до 12 років з фотографуванням можуть виникнути проблеми: лякається фотоспалаху, не може всидіти на місці, не закривати очей понад 2 секунд або дитину неможливо витягнути без сліз з ігрового майданчика, а Ви бажаєте гарне фото у документах.
Ми рекомендуємо скористатися послугами фотоательє та принести нам 1 фотокартку розміром 10×15 сантиметрів. На фотокартці має бути зображено 70% обличчя, чіткі контури, білий фон, на матовому фотопапері високої якості, без дефектів.
Рекомендуємо ознайомитися з детальними вимогами для фото дитини для розуміння як правильно сфотографуватись або навіть відрепетирувати вдома.
Необхідний перелік документів
- Оригінал свідоцтва про народження.
- Якщо свідоцтво про народження було видано ЗАГС-ом України (або консульством України за кордоном), та обидва батьки на момент народження були громадянами України і це зазначено в свідоцтві — достатньо оригіналу свідоцтва про народження.
- Якщо хоча б один з батьків не був громадянином України на момент народження дитини — довідка про отримання дитиною громадянства України. Видається ДМС за місцем реєстрації батька-громадянина України або консульством України в країні народження дитини
- Якщо свідоцтво або документ про народження було видано іноземними уповноваженими установами за кордоном, може знадобитися легалізація та нотаріально завірений переклад на українську мову. Настійно рекомендуємо звернутися до менеджера по телефону для отримання повної консультації.
- Якщо свідоцтво або документ про народження було видано установами в невизнаною Україною країнах та регіонах (Косово, Автономна Республіка Абхазія, Автономна область Південна Осетія, ОРДЛО, АР КРИМ в складі РФ) — може знадобитися звернення до суду для встановлення факту народження та отримання громадянства України. Настійно рекомендуємо звернутися до менеджера в телефонному режимі для отримання повної консультації
- Паспорт громадянина України у вигляді картки (для особи, яка досягла 14-річного віку).
- Індивідуальний податковий номер фізичної особи — платника податків (за наявності);
- Документ, що посвідчує особу законного представника та документ, що підтверджує повноваження законного представника (крім випадків, коли законним представником є один із батьків). Заява від одного з батьків (формується на місці). Обов’язкова наявність оригіналів паспорта громадянина України. У разі якщо ПІБ матері або батька не збігаються зі свідоцтвом про народження, додатково надаються документи, що підтверджують факт зміни ПІБ (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
- За наявності, раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (діючі, не діючі, оформлені на інше прізвище);
- Документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати; (оплата здійснюється на місці через термінали самообслуговування);
- Документи, які є підставою для зміни транслітерації (раніше видані документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України дитини або батьків; документ, що підтверджує факт народження, зміни імені, видані компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку; тощо)